Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość AngelB
OneWish - w dzikiej panice przegladam forum... Wpisów jest mnóstwo a stron 473, więc dość trudno znaleźć konkretne informacje... W każdym razie będę niezmiernie wdzięczna za przesłanie informacji (beata01976@o2.pl). Z góry dziękuję za wiadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelB
OneWish - w dzikiej panice przegladam forum... Wpisów jest mnóstwo a stron 473, więc dość trudno znaleźć konkretne informacje... W każdym razie będę niezmiernie wdzięczna za przesłanie informacji (beata01976@o2.pl). Z góry dziękuję za wiadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelB
OneWish - w panice przegladam forum, ale stron jest 473... Z góry dziękuję za odpowiedź i chęć pomocy oraz za przesłanie informacji... (beata01976@o2.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish - przeglàdam forum w dzikiej panice, lecz wàtków mnóstwo a stron 473, więc trudno znaleźć istotne informacje. Mój mail to beata01976@o2.pl. Z góry dziękuję za chęć pomocy i informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Czesc Dziewczyny :) x Pepe gratulacje z calego serca!!! Czyli dwa dzieciaczki byly Ci pisane :) :) Ja niestety nie pomoge odn. mdlosci/zgagi. Jedynie slyszalam o standardowych krakersach jeszcze przed wstaniem z lozka. Ale jest chyba na Kafe watek o ciazy blizniaczej - moze tam dziewczyny moga jeszcze poradzic jakies sposoby aby zlagodzic te dolegliwosci. Abys sie w pelni mogla cieszyc tym szczesciem swoim podwojnym! x Kwasna Mandarynko fajnie, ze zagladasz! :) x Taida oby wszystko odbylo sie szybko i sprawnie abys jak najszybciej mogla trzymac w ramionach ten swoj maly/wielki cud :) Koniecznie daj nam znac po jak znajdziesz chwilke czasu i sily A my na transfer to chyba w marcu pojedziemy. Jutro ide do endokrynologa, wiec okaze sie co z moja tarczyca.. x Kamka to endometrium jest super! Mozesz napisac w której klinice podchodzisz? Tyle dawczyn do wyboru! x Roma, Karolka fajnie Was znow zobaczyc :) x One Wish Ty sie tu nie licytuj Kochana, bo moge byc konkurencja dla Ciebie "w stawaniu na glowie" bez efektu. Tez juz robilam wszystkie chyba mozliwe badania.... ale trzeba wierzyc choc wiem jakie to trudne. U mnie tez transfer przesuniety ze wzgledu na tarczyce. I jakos tak nawet sie nie zmartwilam, bo to ostatnie dwie blastki. Tez juz zaczynam myslec o zmianie kliniki albo AZ.. . Tylko na to tak strasznie dlugo trzeba czekac! x Tadzik kciuki zacisniete! Trzymasz nas w niepewnosci ;) Kiedy w koncu ta beta? x Vitro czyli u Ciebie juz za chwile sie zaczyna - trzymam kciuki aby to byl ten szczesliwy cykl! x AngelB pozytywna rzecza w tej calej sytuacji jest to , ze medycyna daje nam mozliwosci skorzystania z KD i bardzo wielu Dziewczynom juz sie udalo - takze bez paniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie dziewczyny.Dziś mój 7dpt.Zero jakichkolwiek objawów:(Byłam już w ciąży i miałam nieudane transfery,mam porównanie więc wiem co to znaczy.Złamałam się i zrobiłam sikacza,jest negatywny.Chyba nie jestem załamana tylko po prostu strasznie zrezygnowana.Jutro pojadę na bete,no bo nie ma już sensu przedłużać tego stanu niepewności. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie dziewczyny.Dziś mój 7dpt.Zero jakichkolwiek objawów:(Byłam już w ciąży i miałam nieudane transfery,mam porównanie więc wiem co to znaczy.Złamałam się i zrobiłam sikacza,jest negatywny.Chyba nie jestem załamana tylko po prostu strasznie zrezygnowana.Jutro pojadę na bete,no bo nie ma już sensu przedłużać tego stanu niepewności. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida, powodzenia!! Ale 3 x to Ty już jestes zaprawiona w boju :) pochwal się swoim najmłodszym cudem :) Zuza, hej!! U mnie tez tsh przyczyniło się do zamieszania. Był to, jak się okazało, epidoczny wyrzut ale et przełożony a za tym badań poszło fool. Ja juz ostudziłam emocje i moje ostatnie et bedzie na takim luzie, że niech sie dzieje co ma się dziać. Tadzik, po udanym moim i nieudanym et- objawów zero.to kwestia progesteronu, jak się odczuwa. Cokolwiek. Czekaj cierpliwie, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taido szczęśliwego rozwiązania życzę :) Napisz jak tylko będziesz mogła.Patrz jak ten czas leci dopiero z córkami byłyśmy w ciąży ;) Zuza kochana życzę ci aby ten rok przyniósł ci wymarzone szczęście. Tadzik poczekaj na betę wiesz jak to jest z sikańcami.Objawy nie zawsze są .Ja miałam je około 6tc.W ostatnich ciążach na początku nawet biust mnie ani trochę nie bolał. Pozdrawiam Mandarynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny.Niby nie potrzebuję wsparcia,niby nie chcę pocieszania,a tak miło "usłyszeć",że może jestem w błedzie...ciągle mam nadzieję,ale coraz mniejszą.Tak się boję tej bety,że zupelnie już schizuję.Nie potrafię wyluzować i ostudzić emocji:( Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angel- na str.218 chyba,jest takie małe podsumowanie klinik w których dziewcxyny podchodziły.Ja nie pomogę,bo podchodzę w małej,stosunkowo młodej klinice w moim mieście. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angel- na str.218 chyba,jest takie małe podsumowanie klinik w których dziewcxyny podchodziły.Ja nie pomogę,bo podchodzę w małej,stosunkowo młodej klinice w moim mieście. Ostatnio dołączyły dziewczyny,które podchodzą w Czechach. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angel tez mialam ten problem w listopadzie tamtego roku z mojego doświadczenia jakie zebrałem wynika że wszędzie gdzie się nie udasz w Polsce będziesz trochę czekać od 3 miesięcy w górę . Ja nie miałam już siły na czekanie bo też czekałam w jednej klinice 4 miesiące i nic więc mój wybór padł na klinikę w Czechach tam to jest przeprowadzenie szybko nie czeka się w kolejce i dlatego tu jestem ... Nie ukrywam że jest drogo . Drożej niż w Polsce jednak...Takie jest moje zdanie . Zuza i to odpowiedź również na Twoje pytanie .Tu nie mają problemów z dawczynia więc mozna sobie wybrać . Tadzik test sikany może jeszcze nie wykazać 7 dot więc zrób betę już nie raz dziewczyny pisały ze na tescie nie wyszło a potem beta była więc nie trać nadziei...Ja trzymam kciuki dalej . Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadzik, A jeśli się nie uda to może warto zmienić klinikę na bardziej doświadczoną. Trzymam oczywiście kciuki aby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, A co u Ciebie? zdaje się, że lada chwila i rodzisz. Daj znać jak idzie z tym przyrostem wód płodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
Hey kadetki , my dziś 36+1 tc po kolejnym usg , Ninka waży 2,850 kg , ułożona głową w dół . Od poczatku ciąży mam 9,5 kg do przodu . Do terminu pozostało 4 tygodnie . Wód płodowych powoli nadal przybywa , rozpoznanie wpisane w książeczkę ciążową wielowodzie . Kolejna wizyta w Medorze 25.01 i bedziemy z lekarzem mysleć o porodzie , kiedy i jak . Oraz pierwsze ktg tez 25.01 . Wszystko juz gotowe , muszę tylko spakowac torby , bo to mi pozostało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Tadzik kochana wiesz ze testy sikańce są do niczego, niepotrzebnie tylko odbierają nadzieje wiem że się niecierpliwisz, to okropne uczucie brak objawów i totalna niepewność ale wyczekaj chociaż do 9 i ewentualnie zrób betę chociaż ja bym czekała do 11. Trzymam kciuki. Trzy głębokie oddechy i przynajmniej do bety daj sobie jeszcze czas. Kasia 200 kh ale zlecialo czekamy na pomyślne rozwiązanie. Zuza obyś miała racje w sumie czekam na transfer od zeszłego roku od czerwca. A tak naprawdę ostatni transfer miałam w sierpniu 2015 wiec kupa czasu minęła. Na razie odkąd znaleźli mi dawczynie wszystko dzieje się bardzo szybko i sprawnie może zakończenie tym razem będzie dla mnie szczęśliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Dziewczyny. Mój lekarz też właśnie polecił mi udanie się do Czech. Za kilka dni ma podać, do której kliniki najlepiej się udać... wiem, że tam drożej, ale zależy mi na czasie... A Ty Kamka, w której klinice byłaś? Którą klinikę polecacie...? AngelB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Tadzik zrób betę, testy oszukuja. Trzymam kciuki i wierze, ze bedzie dobrze. Wczesniej czy później kazda bedzie w ciąży. A dziewczyny z tego forum są na to dowodem. Ja dzis bylam u lekarza i przygotowuję się do transferu w lutym. Czy jeszcze ktoras z Was bedzie mieć wtedy transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angel ja pochodzę w unice w Brnie ta klinikę polecił mi też mój profesor który przygotowuje mnie tu na miejscu a tam jadę tylko na punkcie i Transfer. Jest tu dziewczyna też której właśnie teraz udało się tam zajść w ciążę bo sama jeszcze nie wiele mogę powiedzieć na temat kliniki bo nawet tam nie byłam wszystko odbywa się mailowo. Będę ja polecać wiadomo dopiero jak mi się tam uda ...Puki co jestem w cyklu przygotowawczym dopiero w lutym będę miała punkcje i Transfer. Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka ja będę miała w lutym .Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Kasia to juz tak niedlugo ... tylko torbe jeszcze spakowac :) Trzymaj sie - juz niedlugo ubedzie Ci tych kilogramow ;) x Mandarynko Jestes Kochana - dziekuje. Tak bardzo licze na to, ze ten 2017 bedzie lepszy, ze wszystkie bez wyjatku tu bedziemy albo mamami albo w ciazy :) x Dzieki Kamka. A co to znaczy cykl przygotowawczy? Patrze wlasnie na strone Unica... Mozesz zdradzic jaki byl koszt i kiedy trzeba wszystko oplacic (czy z gory, przed znalezieniem dawczyni, czy jakos ratami) x Tak, Vitro wystarczajaco czasu juz minelo - teraz czas aby sie udalo :) x Tadzik przez te testy to mozna oszalec. Bete zrob jak Dziewczyny pisza. Trzymam kciuki mocno!!! x One Wish na dzisiejszej wizycie uslyszalam, ze moja tarczyca tez sie juz nieco uspokoila ale wole poczekac juz do Marca. Jakos nie za bardzo mi sie spieszy tym razem. Wlasnie powtorzylam badania NK i za cholere nie moge zinterpretowac tych rezultatow hahaha Czyli Twoj transfer w lutym bedzie? Luty bedzie ciekawy :) Oby byl szczesliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza cykl przygotowawczy polega na tym że podają lek na endometrium zeby zobaczyc jak urośnie i żeby dobrze dobrać dawkę tego leku w cyklu kiedy będzie transfer i sprawdza się drożność kanału szyjki macicy zeby przy transferze nie pojawiły się jakieś problemy. Cenowo dokładniej opisałam parę stron wcześniej jak się cofniesz to znajdziesz ale możesz też wysłać maila do koordynatorki co jest na stronie unici to wyśle Ci ofertę z pakietami i szystko dokładnie będzie rozpisanie. Tak ogólnie jak liczyłam to wyjdzie coś ok 25 tyś. jedno podejście a za kolejny transfer dodatkowo 4tys. Plus leki i dojazd i nocleg więc 6tys. Koszta sa duże ale przynajmniej tam się nie czeka....Bo dla większości z nas czas jest na wagę złota.. Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny w Czechach to jakies nieporozumienie, nic że się krótko czeka na dawcyznie jakos sukcesów w czeskich klinikach tez nie widze. ja polecam salve, choc lekarza tam sredbio mili, ale skuteczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zurka7
Cześć Angel B, gdzie masz lekarza w jakiej klinice leczenia niepłodności? Ja nie wiem, ale wydaje mi się, że dawczyni ze wskazania jest zabroniona prawnie – jednak mogę się mylić. Ja tez podchodziłam do ivf z kd, w Ivimedzie. Nam się udało, ale sama decyzja była niezwykle ciężka, wiem co przeżywasz. Jednak głowa do góry. Wiem, że Twoje podejście do takiej procedury jest też uzależnione od opieki lekarskiej, ciekawa jestem u jakigo lekarza jesteś – my staraliśmy się około 3 lat i trochę jestem „obeznana”. Mam nadzieję, ze Ci pomogę w jakiś sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salve cały czas realizuje program dawczyni stymującej się dla biorczyni. ja czekałam 5 tygodni na dawczynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie w Salve powiedziano że ok 3 miesięcy czas oczekiwania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza jeżeli chodzi o płatność to jest jakby w trzech ratach . Pierwsza na początku cyklu przytowawczego druga na początku cyklu transferowego i trzecią przed transferem. Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma77
Zuza, Miło Cię znowu usłyszeć :-). Mam nadzieję, że ten transfer będzie dla Ciebie szczęśliwy. Ja naprawdę nie wiem czemu raz się udaje a innym razem nie - może mieć na to wpływ tyle czynników o których nawet nie myślimy ale trzeba mieć nadzieję. Taida, Trzymam kciuki aby wszystko udało się przy cc na medal i bez zbędnych kłopotów. Daj koniecznie znać już "po wszystkim". Pepe, Mam nadzieję, że w tej ciąży będziesz miała tylko problemy z mdłościami i więcej już żadnych. Oby wszystko przebiegało dobrze - powodzenia ! Tadzik, Nie wątp dopóki nie zrobisz bety a potem dopiero można coś powiedzieć. Kasia, Szczęśliwego i szybkiego rozwiązanie. Niech Ninka szybko do Was dołączy :-) Karolka, Pytałaś o transfer w lutym więc nieśmiało wychodzę z krzaczorów i jak wszystko będzie dobrze to może dołączę do Was z transferem. Co prawda pisałam bardzo niedawno, że raczej niekoniecznie zanosi się na rodzeństwo dla mojego słoneczka ale trochę nam się zmieniło i teraz czekam na początek cyklu, biorę leki i jadę na sprawdzenie endo. No i zobaczymy. Mamy zamrożone zarodki i mam nadzieję, że któryś z nami zostanie. Powiem szczerze, że trochę inaczej to wygląda jak ma się już małe dziecko w domu. Boję się jak to będzie w przypadku ciąży zagrożonej bo jakoś nie wyobrażam sobie teraz np 7 tygodni w szpitalu. No ale najpierw trzeba być w tej ciąży. Vitro, Może spotkamy się nawet przez przypadek w klinice bo ja też podchodzę w Salve. Mam nadzieję, że dla Ciebie to będzie szczęśliwe podejście. Ja też z 6 dojrzałych komórek miałam 5 zarodków i jeden już skończył roczek :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×