Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Witajcie kobietki, widzę, że będzie się działo w najbliższym czasie Vitro, Karolka, Roma, Tadzik kciuki zaciśnięte :) Pepe, Maszenka spokojnej ciąży Wam życzę ,jeśli kogoś pominelam to niechcący. Taida gratulacje, Agusia ty też już przymiezasz się do trzeciego cięcia, dużo teraz się dzieje na forum, pewnie coś mi umknęło; ) Ja niestety musiałam odwołać wizytę ze względu na Tsh, także dołączę do Was mam nadzieję w późniejszym terminie Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia One dziękuję za maila, umowilam się do endokrynologa,pozdrawiam Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Dziekuje wszystkim za mile slowa a w szczegolnosci: Kamce,Tadzikowi,Vitro,Zuzie,One,Kwasnej Mandarynce,Karolce,Maszenkkaa,Romie,Agusi 13 i gosciowi z wczoraj ktory mi kibicuje.Jezeli kogos pominelam prosze wybaczcie. Zycze wszystkim dziewczynom starajacym sie wypasionych bet takich jak ja mialam a potem pachnacych bobaskow.Trzymam kciuki za wszystkie.Jutro zaczynam trzymac za Vitro,powodzenia kochana!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Roma jak wizyta? Data transferu ustalona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Vitro powodzenia w środę, uda się tm razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Dziewczyny dzięki bardzo za wsparcie, One Pepe Karolka. Dziś w pracy już nie mogłam wysiedziec a tu jeszcze jutro ☺ ale dam rade. Bardzo się cieszę na ten transfer to mój pierwszy w Salve i oby owocny. Napewno mam poczucie ze jestem zdecydowanie lepiej przygotowana niż poprzednim razem. To która z was jest następna, zawsze to raźniej mi będzie czekać na wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka, U mnie jak zwykle pod górkę: progesteron ok ale endo tylko 8 mm i dr powiedziała, że to za mało. Dostałam jakieś globulki na szybszy wzrost i mam pokazać się w czwartek. No i oczywiście endo ma wzrosnąć a progesteron lepiej żeby nie. Coś cienko to widzę. Jeśli któryś z parametrów będzie nie taki to przeskakuję do następnego cyklu. Tak więc zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam dziewczyny przygotowania ? Roma jak progesteron? Karolka ja też na etapie utuczenia endometrium estrofenem zeby było grubiutkie i mieciutkie wiec chyba podobnie bedziemy podchodzić . Mela nie martw się co się odwlecze to nie ucieczce a tsh koniecznie trzeba uregulować bo zależy nam na udanym podejściu więc podlecz i wracaj do działań . Tadzik próbuj z tym zadrapaniem endometrium bo podobno może zwiększyć szanse mój profesor jest zwolennikiem tego ale znowu tu gdzie teraz podchodzę w Czechach mają inne zdanie ale cóż... Vitro kciuki zaciśnięte już i mam nadzieję ze w środę wszysto pójdzie szybko i sprawnie . Pozdrowienia dziewczyny Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roma nie martw się pewnie dostałaś estrofem i na tym dość ładnie endometrium urośnie możesz jeszcze jesc orzechy brazylijskie, kwasy omega i ja piję lampkę winka wytrawnego na kolację na lepsze krazenie .To powinno pomoc.Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roma nie martw się dostałaś pewnie estrofem i endometrium ładnie urośnie możesz jeszcze jesc orzechy brazylijskie i kwasy omega to też pomaga i ja piję lampkę czerwonego wytrawnego wina na lepsze krazenie . Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Roma rozumiem Cię bo dopiero co martwiłam się tym progesteronem, a na Endo tak jak Kamka pisze codziennie jadłam te orzechy brazylijskie i wieczorem piłam troszkę wina. Nie wiem na ile to pomogło ale endo w miarę urosło. Powodzenia bądz dobrej mysli to napewno urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino piję codziennie od 1 dnia cyklu i jem migdały (już ledwo na nie patrzę). Jedyna nadzieja to te globulki. Dzięki dziewczyny za pocieszenie - może faktycznie jakoś urośnie to endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8mm to za małe endo? Dopuszczalne endo kwalifikujące do et to min 7,5mm w 11dc. Zwłaszcza, ze to nie koniec jego wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalol
Ja miałam podawane 2, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Gizlera, bardzo dobry specjalista, jest konkretny a ja to lubię, nikt mi nie owija w bawełnę, jesteśmy po pierwszej nie udanej inseminacji, ale szczerze mówiąc za samo podejście kliniki oraz dr Gizlera, nie mam zamiaru rozważać nawet zmiany. Myślę, że powinnaś zostać – jak znam dr, to chce dla Ciebie najlepiej. Jakie są u Ciebie problemy? Poczekaj jeszcze, gadałaś z Gizlerem o swoich wątpliwościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safari90
Małż_przy_nadziei nie zgodzę się z Tobą. Jeśli Twoja żona ma Hashimoto to nie chodzi tylko o TSH, które w tej chorobie może być ok w normie. Bada się przy hashimoto t4,t3, anty-tpo i anty-tpg i to właśnie o przeciwciała chodzi najbardziej. Hashimoto to autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, często jest tak, że nie podaję się lekarstw. Właściwie, tak robi większość lekarzy, ponieważ choroba może wynikać z wielu czynników, chociażby alergii na gluten. Spotkałam się z podejściem, że jeśli pacjentka nie planuje ciąży to euthyrox podaje się tylko w momencie bardzo wysokich przeciwciał. Często jest też tak, że euthyrox podaję się tylko w okresie ciąży. :) Małż, to leczycie się czy leczyliŚCIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny.W piątek jadę na rysę endometrium i stres już mi się udziela:(Miałam już to raz,jeszcze podchodząc na swoich kom.,ale nic to nie dało.Teraz robie wszystko,co możliwe,co choć o 1% zwiększy szansę na ciążę... Mamy Agusię,Pepe i Maszeńkę w ciąży.Cieszą mnie dobre wieści od Was i dodają wiary,że i mnie może się udać:) Jutro kciuki mocno zaciśnięte za Vitro.Potem za Romę,Karolkę,Kamkę,Melę.Zuza i One-kiedy startujecie?Czy nie pominęłam kogoś? Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki jak długo trzeba sprawdzać progesteron i betę po udanym transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny.W piątek jadę na rysę endometrium i stres już mi się udziela:(Miałam już to raz,jeszcze podchodząc na swoich kom.,ale nic to nie dało.Teraz robie wszystko,co możliwe,co choć o 1% zwiększy szansę na ciążę... Mamy Agusię,Pepe i Maszeńkę w ciąży.Cieszą mnie dobre wieści od Was i dodają wiary,że i mnie może się udać:) Jutro kciuki mocno zaciśnięte za Vitro.Potem za Romę,Karolkę,Kamkę,Melę.Zuza i One-kiedy startujecie?Czy nie pominęłam kogoś? Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roma 8mm to wcale nie jest mało tym bardziej, że jeszcze coś urośnie do soboty, ja mogę polecić jeszcze lenzetto w sprayu, ale to lekarz musiałby wypisać jest to estrogen do stosowania na skórę, u mnie na tym od 11 dc jeszcze uroslo endometrium około 2 mm więcej. Pozdrawiam Was wszystkie Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimie
czy polecacie jakiegos konkretnego lekarza w INVIMED w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Wiem że 8 mm to wcale nie jest źle - też tak uważam. Tyle tylko, że w 11 dc miałam 7 mm, dr zapisała mi właśnie Lenzetto w sprayu i potem miałam kontrolę w 14 dc - było właśnie 8 mm. Dowiedziałam się, że to za mało (gdyby było ok to transfer byłby najprawdopodobniej w sb bo progesteron ok) i dostałam globulki dopochwowo - kontrola teraz w czw. Myślałam, że 8 mm to wystarczy bo przecież do sb urosłoby jeszcze trochę a z tego co wiem do et najlepiej jak endo jest od 8,5 do 15 mm. No ale widać niekoniecznie - nie będę przecież upierać się przy swoim skoro lekarz, który mnie prowadzi twierdzi inaczej. Nie jestem w końcu specjalistą choć mam jakieś wrażenie że w Salve są z góry określone pewne parametry na to aby wykonać et i oni podchodzą sztampowo do wszystkich kwalifikując ich wg tych parametrów. Oczywiście teraz boję się, że nawet jak endo będzie ok to wejdę w drugą część cyklu i progesteron będzie do niczego. No a trudno trochę ustalić kiedy przechodzi się do drugiej części cyklu jak bierze się leki hamujące cykl naturalny (przynajmniej mnie trudno bo cykle sztuczne mam tylko przed et). Jednym słowem mogą być nici w tym cyklu.... oby nie. Vitro, Powodzenia jutro. Wiesz już kto będzie robił transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka, A co u Ciebie? w jakiej klinice w ogóle podchodzisz bo nie pamiętam. Mam nadzieję, że będziesz miałam wszystkie parametry dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszeńkkaa
Vitro, trzymam kciuki za udany transfer jutro! Życzę Ci spokojnego i radosnego oczekiwania na betę :-) Tadzik ściskam Cię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Roma ja jestem w gamecie w Łodzi. Za tydzień we wtorek mam wizytę u lekarza i powiedział że jak będzie wszystko ok to po pięciu dniach będzie transfer. Tak czytam o tym progesteronie u was i się zastanawiam, bo u mnie nic lekarz o nim nie wspominał. Jak miałam pierwszy transfer to tylko grubość endometrium miałam sprawdzane. Może w gamecie nie kontrolują progesteronie, muszę dopytać lekarza. Roma a Ty w jakiej klinice jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka, u kogo jestes w Gamecie? I kiedy robiłaś kd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Jestem u dr Połacia, transfer miałam w czerwcu 2015r udany, mam prawie roczne dziecko a teraz wracamy po mrozaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Salve ale w 2015 też nie kazali mi robić tego progesteronu. Sama nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka, dziekuje za odp. A kto prowadził Twoją ciąże? Ten dr P? Czy mieszkasz gdzieś w Polsce? Masz jakis plan B? Przepraszam, ze pytam. Gameta nie robi ju kd a Dr Polać mowi, ze nie wrócą do programu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Roma zobaczę co mi lekarz powie na wizycie. Gościu z 18:20 to prawda, że Gameta nie robi już kd, ale my mamy jeszcze 3 mrozaki i mam nadzieję, że za którymś razem się uda. W 2015 roku udało się za pierwszym razem. Jak się nie uda to trudno mamy już jedno dziecko i chyba nie będziemy podchodzić do kolejnego całego cyklu. Ja mieszkam w Polsce a do Gamety mam rzut kamieniem. Całą ciążę prowadził dr P. Mogłam do niego dzwonić o każdej porze dnia i nocy w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Roma 77 trzymam kciuki za twoje endo, co do transferu to nie pomyślałam żeby pani Małgosi zapytać kto mi go zrobi, tez biorę lanzetto ale dopiero od piątku ciekawe ile mi endo na tym urosło? Szczerze powiem oprócz Stefanowicz to ja właściwie nie znam w salve innych lekarzy. Mógłby byc ten co mi robił histero bardzo sympatyczny i z humorem, sprawdziłam nazywa sie Krzyzanowicz. Dziewczyny dzięki za miłe słowa, wszystkim wam wzajemnie życzę wysokiego endo i udanych transferów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×