Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Tadzik jak twoja beta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudu nie ma.Beta nie rośnie. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu problem co z tym kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to forum działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo kafeteria....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnes
Zoye86 Czy możesz napisać w której byłaś klinice bo nie mogę tego znaleźć, dzięki Agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Tadzik nie wierze naprawdę? To jest jakaś cholerna niesprawiedliwość. Nie wiem co powiedzieć. Przykro mi. Chyba teraz rozumiem dlaczego trudno wam się cieszyć kiedy test jest pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes1283
Mimmika dzięki za info. Daj znać jak po wizycie. Ja jeszcze nic nie działam w temacie. Zaraz wracam do pracy ale za jakiś czas chcialaby postarać się o drugie dzieciątko. Mi też pasował ten Bocian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadzik, Bardzo, bardzo mi przykro. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadzik, probuj dalej. Droga do celu jest wyboista ale na jej koncu czeka wymarzony cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadzik... a może jakies badania dodatkowe? Zachozisz w ciąże ale potem coś sie dzieje. może rozszesz diagnostyke... Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadzik tak nie powinno być ...Przykro mi bardzo ... Nie ma na to słów ...Ja też bym gnebila lekarza żeby szukać przyczyny bo coś ewidentnie jest nie tak ... Powiem wam że ja cały czas też żyje w strachu. Jakoś nie dam rady się tak naprawdę cieszyć . Nikomu jeszcze nie mówimy bo boję się zapeszyc bo zdaje sobie sprawę ze jeszcze może być różnie...Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamka, Nie chcę Cię martwić ale ten strach jest przez całą ciążę - aż do porodu. Dla mnie ciąża była najbardziej stresującym etap w życiu. No ale potem to już tylko lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Tadzik ... strasznie mi przykro.. przytulam cie mocno :-( teraz rozumie twoj lek i brak entuzjazmu nawet pomimo pozytywnej bety. Nie wiem co mozna jeszcze zrobic .. moze zmnienic kinike , lekarza ..moze ktos inny powinien spojrzec swierzym okiem na sytuacje. lekarze to tez tylko ludzie, jeden jest bardziej doswiadczony inny mniej. Trzymaj sie sie .. pamietaj wszystko mija nawet te najgorsze dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadzik tak mi przykro...to nie powinno się wydarzyć Agusia_13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadzik :( przytulam mocno, jesteś dzielna kobito, walcz ile sił starczy. . . Vitro Twoje tsh jest super, ja jeszcze nie sprawdzałam. . . nie wiem czy mój lek działa. Pozdrawiam Was wszystkie kobietki i trzymam kciuki za wasze bąble, powodzenia przy kolejnych wizytach. Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny za Wasze wsparcie i ciepłe myśli,które czułam.Dla mnie to już koniec starań.Nie dam rady przejść więcej.Mam już dziecko i to musi mi wystatczyć.Nic mi nie zwróci strat moich naturalnych ciąż.Poddaję się.Miałam robioną immunologię,kariotypy itp.Nic więcej nie będę robić.Najbardziej bałam się tej chwili,kiedy powiem sobie,że to koniec.Ona właśnie nadeszła. Dziewczyny,będę czytać o waszych poczynaniach i bardzo kibicować. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oceniajcie mnie proszę,że niechcę już walczyć.Ja mam 45 lat o mimo doskonałych wynikow same widzicie,jak jest.Po prostu nie mam sily i determimacji na więcej prób. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadzik, Wydawało mi się że macie jeszcze zamrożone zarodki. Nie szkoda ich zostawiać? Nikt nie ma zamiaru Cię oceniać bo to przecież Ty najlepiej wiesz co czujesz ale może warto odczekać jeden cykl i spróbować? Życzę wszystkiego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy mogę was prosić o odpowiedz na kilka pytań? Wiem ze już kiedyś ktos, coś pisał o tym ale mam niemowlaka w domu i nie mam za bardzo czasu czytać archiwum. Rok temu urodziłam dziecko (in vitro z kd w salve) i chciałabym wrócić po mój drugi zarodek. Ile wizyt będę musiała mieć w salve? Jakie badania zrobić? I ile to będzie kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobną sytuację w Gamecie. I potrzebne były 3 wizyty.Pierwsza przed rozpoczęciem cyklu-pojechałam z kompletem badań dostałam kwalifikację,rozpiske lekow i skierowanie na jeszcze jedno badanie.Druga wizyta kontrola endometrium.Trzecia transfer. Powodzenia Agusia_13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...o komplet badań dowiedziałam się w recepcji-trochę przybyło ponad zmianach. Koszt ok.500 zł bez cytologii- to miałam na NFZ.Każda wizyta 150 zł czyli 300 zł i transfer 1450.Razem ok. 2000 zł. Myślę że w Save jest podobnie.Jak się rejestrowalam na pierwszą wizytę to od razu zaznaczyłam że to wizyta kwalifikacyjna do transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 23:02 od ub roku Gameta w Rzgowie nie robi inf z kd. I nie bedzie robić juz nigdy wiec skreśl te klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes - Gravida Plock, dr Maciej Hawryluk. Zoey86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes - Gravida Plock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes - Gravida Płock, dr Hawryluk. Sorry jeśli to enty post, ale nie mogłam dodać :-) Zoey86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One wish kiedy transfer? W ramach az?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×