Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość czterdziecha co ma pecha
Trollu , idz popracować do telefonu zaufania.Ja cie tu w odsłonach różnych i pod róznymi nickami NIE CHCĘ.Marnujesz się, bo mnie już dawno przestało interesować co masz do powiedzenia.I wchodzenie z toba w dyskusję mija się z celem.Adieu, praszczaj i nie do zobaczenia.Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
zegnac to ty sie mozesz :Di zauwaz,ze pisze pod jednym i tym samym nikiem. Nie mam polskich znakow. Troll forume nro tu ma polskie znaki. Po za tym , nie przyznajesz sie, ze Asterka to ty a a innym wmowic chcesz, ze pisza pod roznymi nikami. :D i bys chciala zeby sie przyznali do tego :D Lol, gdzie tu logika? :D Brak k.........utasa na mozg ci siada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Forume nro tu
A do którego z trolli pisałaś, Asterko? Bo nie wiem czy do mnie, czy do trolla "kolegi" który znalazł Twoje stare posty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Forume nro tu
Na początku żal mi było autorki, ale teraz mnie tylko śmieszy jej zajadłość. No nie da się ukryć - ma to, na co ciężko zapracowała i na co zasłużyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
nie jestem w stanie pisac o 13:32 z dwoch nikow, i raz z polskimi znakami i raz bez. Wiec zauwaz, ze jest wiecej osob ktorym zaszlas za skore zaklamany babszytlu :D :D :D 10 wibratorow nie starczy zebys sie tej zlosci i nienawisci do mezczyzn i ladnych, mlodych kobiet pozbyla :D :D :D bo to jest twoj problem a nie to, ze kobiety po 40 sa przezroczyste. :D Ty jestes, bylas i bedziesz przezroczysta i sie z tym pogodz zaklamana ruro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Osobiście takich Asterek znam 2.Co potwierdza moją teorię, ze takich kobiet jest więcej.Szczególnie po 40. Poszukaj trollu jeszcze to moze znajdziesz jeszcze parę "moich" postów.I parę stworzonych osobowości. Nie wiem co toba kieruje - czy tylko choroba.Czy tylko złośliwość.A może jakiś większy problem. Jedno jest pewne ego masz rozbuchane jak lawa w wulkanie.O poziomie podłości nie bedę mówic. Tylko z poziomem rozumienia kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Forume nro tu
Wszystkie te Twoje znajome są dokładnie w Twoim wieku, co do roku, z Twoimi poglądami, identycznym (i bardzo charakterystycznym) poziomem wypowiadania się...? Może zatem rozwiązaniem dla Was będzie lesbijski trójkąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Troll Forume nro tu Na początku żal mi było autorki, ale teraz mnie tylko śmieszy jej zajadłość. No nie da się ukryć - ma to, na co ciężko zapracowała i na co zasłużyła... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx to samo "psychologiczne" zagranie tej samej osoby, która szaleje tutaj od początku wcielając się w rózne osoby.Lubisz dyskusje sam ze sobą.Dam ci szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
jasne, jasne ty znasz nawet 100 asterek, himalaj nad wiezami itd itp. Myslisz, ze my glupi jestesmy i nie wiemy ze Asterka to ty :D :D :D glupia krowo, jeszcze smiesz ludzi za glupcow brac :D nie trudno cie rozpoznac tepy babsztylu, jestes tak glupia i tepa, ze rzygac sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
to samo "psychologiczne" zagranie tej samej osoby, która szaleje tutaj od początku wcielając się w rózne osoby.Lubisz dyskusje sam ze sobą.Dam ci szansę. :D po raz 50. Nie, to nie jedna i ta sama osoba. Zrozum kwoko, ze jestes niesympatyczna i nawet nie zauwazasz, ze tracisz kolejne sympatie. Czterdziecha bez pecha juz ciebie tez ma dosc. TY MASZ PROBLEM TY SAMA A NIE MY! TY MASZ PROBLEM A NIE FACECI CZY LADNE , MLODE KOBIETY! K***a kretynko, bys wylazla z domu i zrzucila kilogramy :-O zamiast siedziec latami na forach i zatruwac ludziom doopy teoriami z doopy wzietymi :-O 10 lat temu zakladalas te same tematy i za 10 lat bedziesz zakladac te same tematy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
Tylko się trollu nie zesraj bo z tego co widać już jesteś blisko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
tak, tak juz sram z wrazenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
no i takie byle g... cię aż tak jara??? że tam ktoś napisał czy nie napisał... naprawdę ubogie to twoje życie. Pewnie dzień zaczynasz z komputerem i tak samo go kończysz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Forume nro tu
Allo... gdyby chciało mi się wcielać w różne osoby, to na nicku nie nawiązującym do drugiego Trolla, jeszcze z numerkiem dwójką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Forume nro tu
Psychopierd - jak ją znalazłeś/aś? :D Ale to na 100% ONA!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
Debile, nie ulega wątpliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
a gowno to cie obchodzi co mnie jara a co nie :D ch*j ci do tego :D internet jest po to by czytac*****sac. Mnie smieszy, ze stary, wstretny babon latami przesiaduje w internecie, atakuje facetow (zobacz gazeta wyborcza, forum o samotnych, wpisz w szunie Asterka10) zamiast wyjsc z chaty, schudnac*****szukac sobie faceta. Jak mozna byc tak durnym debilem i powtarzac naokraglo jedno i to samo ???? Autor: asterka10 04.07.13, 00:41 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Mój problem polega na tym, ze wyczerpałam wszystkie mi znane możliwości zmiany mojego życia.I jestem w kropce, bo kompletnie nie mam pomysłu co zrobić dalej. Kobiecie takiej jak ja nie wiedziałąbym co poradzić.Tak jak nie wiedziałam co poradzić moim koleżankom, które jadą na tym samym wózku.Część z nich juz się poddała.Siedzą takie skisnięte we własnych domach i pozorują , że żyją.Oglądają TV, czytają i są ciągle zmęczone i zniechęcone.Żyją pracą, dziećmi rodzeństwa, starymi rodzicami.Mnie to nie wystarcza i buntuję się przeciw takiej wegetacji. :D Jak sie buntujesz to rusz doope !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
a ty co innego robisz debilu ? Ona przynajmniej o coś pyta a ty tylko bluzgasz i wystarczy ci napisać słowo, żebyś bluznął. W realnym świecie nie możesz, bo byś non stop chodził z obitym ryjem. Wyzywasz się tutaj. Ale co to to daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
i jeszcze te wykrzykniki hehe nawet nie wiesz jaki jesteś śmieszny. Ekscytuje się, sra z wrażenia nad jakimiś netowymi bajkami, szczeka jak stara bezzębna suka przywiązana do płota w oczekiwaniu na weterynarza z zastrzykiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
robie to samo co ona robi. Nic innego. A co mi to daje a co nie to juz moja sprawa. Ona sie o cos pyta ???Od paru lat pyta jedno i to samo na roznych forach tepa strzala :D glupie babsko niewyzyte seksulanie. Niech wejdzie na fora erotyczne, tam dosc facetow w jej wieku szuka pan do rozkoszy :D ale nie, ona by chciala mlodego :D hehee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
aaron goldbaum vel asterka vel czterdziecha co ma pecha. wez idz sie powies na nastepnym plocie imbecylko, bezmozgowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
imbecylem to ty jesteś - wystarczy cię poczytać. ALe co cie to tak rusza. Normalnie chyba nie masz innego życia. Niech sobie babka szuka nawet gimnazjalisty, co masz do tego? Zazdrościsz? Pewnie ty nawet szukać nie możesz. Wczesniej pisałeś że g***o mnie obchodzi to czy tamto i wolno c****sać wszystko. No to żyj i daj życ innym, niech inni tez piszą. Jesteś na wózku czy w zamknieciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
w doopie jestem :D pisz pod swoim nikiem kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Troll trollowi gratuluje że przed kompem wegetuje G****u rety!Koniec świata/wszak to ten sam PSYCHOPATA Ma osoby rozdwojenie Bardzo przyda się leczenie. Trollu, zamiast zbawiac me kłopoty weż się głabie do roboty. I skończona ty fujaro NIE MIERZ INNYCH SWOJĄ MIARĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
Autor: asterka10 04.07.13, 01:19 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Dlaczego na Boga tak wszyscy teraz wierzą w psychologów?Co mi psycholog pomoże?Przeprogramuje mnie na "niechcenie faceta"?Da mi cudowną radę, jak mam postępować? Sunmoonstar, tak się składa, że znam paru psychologów.Ta sama branża, że tak powiem.Wiesz ile z nich to tak samo samotne, nieradzące sobie z życiem kobiety jak ja?Albo i gorzej. Myślisz, że o tym nie myslałam?Ale tak prawdę powiedziawszy, nie mam ani manii wielkości, ani totalnych kompleksów.Traum z dzieciństwa.Nic co wymagałoby przepracowania.Nie potrafię sobie znależć faceta i nieszczęśliwa z tego tylko powodu.Tak się może złożyć, że pani psycholog będzie miała ten sam problem. :D jak mozna pisac w kolko macieju jedno i to samo???W******* cie z tamtego forum to tutaj musisz jojczyc kwoko. Idz na fora erotyczna tam panowie siedza. Daj sie przeroochac byle komu bo czas na ciebie a zlosc ci minie na caly swiat i pol ameryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
ale mam ubaw z głupków. To takie budujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziesto, wybacz, ale widac w 100% ze jestes ta Asterka z kazdej wypowiedzi. Nie wiem po co temu zaprzeczasz. To sa przeciez prawie te same wypowiedzi co tu. To przeciez smieszne jak idziesz w zapartego. I nie, nie jestem ta sama osoba co ten troll :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
Ja tez jestem oddzielny. Ja tylko obserwuję się i raduje mi się serce. Albowiem najweselsza jest głupota w stanie czystym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Forume nro tu
Troll Forume dziś dzień cały na graficzne czeka materiały. Nie musi się za robotę brać może siedzieć przed kompem lub spać gdyż pieniążków nie brakuje w sposób zadaniowy pracuje... Siedzenie przed kompem to jego praca... siedzenie przed kompem mu się opłaca... Dodam, że choć trollowi nie zależy czy ktoś mu wierzy czy nie wierzy, lecz czterdziechy nie mierzy swoją miarą gdyż wcale się nie czuje staro nie ma problemów z powodzeniem nie jest emocjonalnym wampirem, trutniem, ani leniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45latkabezpecha
Autorko, Faktem jest, ze bez wzgledu na przyczyny to nie 40-tki sa przezroczyste tylko Ty masz jakis problem. Istnieje wiele kobiet po 40-tce (wlaczajac w to mnie), ktore znalazly szczescie w zyciu dopiero w tym wieku. Jest to z cala pewnoscia mozliwe. I powiedzialo Ci to duzo osob tutaj. I wcale nie chodzi tu o niezwykle piekne blondyki :O Zreszta, tak jak Ci wiele ludzi juz mowilo niepotrzebnie myslisz stereotypami w zyciu: jak piekna blodnyka to zaraz musi byc glupia, wredna itd. Upraszczasz to sobie chyba tylko po to zeby nie musiec sie zastanawiac nad tym, co naprawde jest przyczyna tego, ze nie mozesz zbudowac zwiazku. Skoro bylas kiedys szczupla (rozmiar 40) i mlodsza to problem nie lezy w twoim wygladzie bez wzgledu na to co sobie wmawiasz. Tylu ludzi sie rozwodzi i rozstaje, ze posiadanie dziecka to w tym czasie tez zaden problem. W pewnym wieku wiadomo, ze ludzie maja za soba jakas przeszlosc. Owszem zdarzy sie jakis buc ale zeby wszyscy? Nie przesadzajmy. Wiekszosc facetow sama ma dzieci. Podejdzmy do tego logicznie: 1. Wyglad nie jest przyczyna Twojego niepowodzenia. Bylas szczupla i mlodsza, na pewno wygladalas normalnie a brania tez nie bylo. 2. Dziecko tez nie jest przyczyna tego ze nikogo nie znajdujesz. Rozejrzyj sie dookola ile ludzie ma rodziny skladajace sie dzieci z pierwszego malezenstwa. 3. Twoja rzekoma wyzszosc intelektualna.... Wiesz, tu sie usmiechne i zostawie to bez komentarza :) Co w takim razie zostaje jako przyczyna twoich niepowodzen? Ja widze to tak: 1. Charakter. Bez wzgledu na to co o sobie myslisz i jaka masz o sobie wysoka opinie, cos musi w tym byc. 2. Brzydki odor ciala ktorego jestes nieswiadoma? Czy sprawdzalas jaki masz zapach z ust? Wiesz, czasem sie zdarza, ze dana osoba nie jest swiadoma ze ma paradontoze i zjaezdza od niej na 4 metry :O 3. Twoja obecna tusza. Wiesz, 70-80 kg przy wzroscie jeszcze moze wygladac przyjemnie ale przy 95kg cialo robi sie strasznie rozlane :O Zwlaszcza, ze nie uprawiasz sportu. 4. Twoj bezwolny marazm, brak zainteresowan i hobby, niechec do zmian. Jezeli nic nie zmienisz to Twoje szanse na spotkanie kogos milego rowniez sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×