Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość po 50
ale ma dobre serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
No akurat, Trolu Szanowny, znam wielu takich panów jakich opisałeś i są w związkach, jakości nie będę oceniać...Pań kilka tez znam niezbyt milych i urodziwych, a "swpich facetów" posiadajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Trochę bardziej wybredni?7 lat temu nosiłam rozmiar 40, mzi)iałam 37 lat, nie miałam chorej mamy tylko 8 letnie dziecko.I już wtedy pisali do mnie 50 latkowie lub prawie 50 latkowie.Dziecko przeszkadzało, przeszkadzało to, że nie jestem taką wymuskaną blondynką czy brunetką super ubraną i zrobioną na bóstwo.A ja miałam problem by znależć kogoś, kto nie robił potwornych ortów typu rzycie ( i nie o d... chodzi), albo miał choć średnie wykształćenie.albo choć zainteresowania jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc po 50 hahaaaaa :D dobre serce :D nie jestem trollem, udzielam sie w tym temacie tak samo jak ty a jak wam nie pasuje to idzcie na prywatne pogaduszki bo forum jest dla wszyskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Sama piszesz że Twoje ładne przyjaciólki są same, a więc uroda nie ma aż takiego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Ktoś zauważył.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Cóż piękne blondynki mają większy wybór po prostu. na to nie ma rady. Dlatego tyle przecietnych kobiet jest samych, poniewaz nie interesuje ich pan bez wykształcenia, pracy czy z nałogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
bo ty szukałaś i nadal szukasz roochacza. A nie bajkopisaża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
C***anowie tez czesto sa sami, choc im się wydaje, że wciąż mają szansę ma duzo młodszą i lepiej wykształconą, czy mającą zatrudnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Chciałabym by na MOIM wątku były osoby na poziomie.I życzliwe.A ciebie można tylko nazwać trollem. I dodam jedno - większość facetów w moim wieku jest nie tylko spasiona, ale łysa, bezzębna lub siwa. I jakoś oprócz bezzębności mi to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
Manie zatrudnienia jako atut matrymonialny. Fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Sama pewnie też nie tyle conie mozesz poznac faceta w ogóle, co factea, który byłby dla ciebie odpowiednim partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja miałam problem by znależć kogoś, kto nie robił potwornych ortów typu rzycie ( i nie o d... chodzi), albo miał choć średnie wykształćenie.albo choć zainteresowania jakieś." --------------------------------------------------------------------------------------------Szukalas sobie partnera na poziomie, z wyzszym i zainteresowaniami? :o Jak ty sama nie potrafisz sie nawet porzadnie wyslowic, nie wspomne o zainteresowaniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Gościu po 50, ażebys wiedział. że wielu panów chce w ten sposób zapewnić sobie byt i opierunek. Sami nie pracując, bo do byle jakiej pracy na budowie przecież niekażdy pójdzie, szukaja na portalach pań desperatek, co ich przygarną jak bezdomnego pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
I ładnej blondynki , facet nie analizuje pod kątem tego czy wredna i czy warto do niej podejść.Podchodzi po prostu i zaczepia.Jak pokazać komuś jakim się jest - jeśli kogoś to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
" większość facetów w moim wieku jest nie tylko spasiona, ale łysa, bezzębna lub siwa." Ojej!! To ty mieszkasz w średniowieczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Jesli się komuś nie spodobasz, to nic nie zrobisz. Musisz trafić na amatora gatunku Twej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwiędła ruta "Cóż piękne blondynki mają większy wybór po prostu. na to nie ma rady. Dlatego tyle przecietnych kobiet jest samych, poniewaz nie interesuje ich pan bez wykształcenia, pracy czy z nałogami " Kolejna intelektualistka, ktora jeszcze nie czytala Wisniewskiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha co ma pecha Chciałabym by na MOIM wątku były osoby na poziomie.I życzliwe.A ciebie można tylko nazwać trollem. To jest niby twoj watek ale forum jest publiczne. Mowilam idz na priw z Ruta bo nareszcie znalazlas kogos kto bedzie nad toba uzalal. gdybys ty byla zyczliwa i na poziomoe to pewnie pisalyby tutaj rowniez tacy ludzie. A wiec co sie dziwisz? Mam w doopie twoje utemeprowania,twoje prosby, twoje ch*j wie jeszcze co beznadziejny potworze. Jestes TOKSYCZNYM babskiem, Zrozum to ! Nawet bezzebny cie nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Czytałam jedynie SAMOTNOSC W SIECI i nie przypasił mi styl tego autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Wystarczy wyjść na ulicę. Nie znałam faceta w którego typie bym była.NA TYM POLEGA MÓJ PROBLEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha co ma pecha I ładnej blondynki , facet nie analizuje pod kątem tego czy wredna i czy warto do niej podejść. No bo oczywiscie ladne blondynki sa wredne-jasna sprawa :D tepy cwok z ciebie i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Proszę jaka piana na wirtualnym pyszczku. Niektórzy powinni być szczepieni na cyberprzestrzenną wsciekliznę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Pan Wiśniewski nie jest dla mnie żadnym pisarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] czterdziecha co ma pecha Wystarczy wyjść na ulicę. Nie znałam faceta w którego typie bym była.NA TYM POLEGA MÓJ PROBLEM. 1 no i ch*j ci w oko :D to twoj problem a nie nasz. Po za tym czas sie szkowac do grobu i po ch*j ci facet. Mnie nie dziwi ze sie nikomu nie podobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Jakimś tam jest ;) Troszkę na klepaniu w klawiaturkę zarobił i masy go czytają, a nawet bronią na forach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Ślina bryzga na boki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
A gdzież się podziały dyskutujące pod pełnymi nickami interlokutorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Coehlo też wielbią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
I zapewniam cię że nie przez urodę... Ale ciebie to nawet ja bym nie chciał. A nie zapominaj że mi już nie staje - więc wybór mam jeszcze mniejszy niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×