Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość Troll Psychopierd Oryginal
ta sram juz pod siebie :D :D :D bo mnie autorka tak podnieca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam, nie jestem w temacie na jaki temat dzisiaj sracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Re: a jak Wy macie? Autor: asterka10 13.06.13, 23:26 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Wiesz Midnight chyba się w Tobie zakocham.Żaden facet mnie w życiu tak nie bronił i nie rozumiał moich uczuć.Tak Abbys wyglądałą Twoja życzliwość, pomoc i rada.Że miałam ochotę schować się w mysią dziurę, bo nie dość , że brzydka poczułam się głupia , ograniczona i nienormalna.Brawo rycerzu bez skazy, obrażony, że ktoś śmiał Ci zwrócić uwagę. :D nastepny facet ktora zmieszalas z blotem :-O:-O:-O typowe narcystyczne zachowanie :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
10.02.14 [zgłoś do usunięcia] Czterdziecha co ma pecha Ale jakiej wypowiedzi oczekujesz?Może wytłumaczę - mam od dłuższego czasu wstręt do zabiegania o facetów.To chyba przypadłość tego wieku.Nie będę tu pisać słodkich słówek, flirtować bo nie potrafię .i nie chcę.Jestem dużą dziewczynką, chcę by to ktoś tochę pozabiegał o mnie , bo z sytuacją odwrotną mam do czynienia wszędzie na randkach, w realu, w pracy.Nudzi mnie to. 11.02.14 [zgłoś do usunięcia] jestemjestemjestem Indiańskie lato, to ja... jestem, jestem, jestem. Wiem, że miałaś ciężki dzień i jesteś zmęczona. Późno już i potrzebujesz odpoczynku. Życzę dobrego i spokojnego snu. :D no i cie olal chamko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Re: Samotność Autor: asterka10 11.06.13, 22:34 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Jakąś obsesję macie na tle tego spokoju.Większość mądrych kobiet, nie wybierze żadnego czarusia, szaławiły, bawidamka i imprezowego kolesia.To imponuje młodym rozrywkowym dziewczynkom.Pod 40 ma się inne priorytety -chciałoby się komuś ufać, polegać na kimś i być pewnym , że nie odwali mu jakaś szajba.Jestem choleryczką, więc dla mnie spokojny facet to manna z nieba.A szukanie kogoś w pobliżu to zwyczajna wygoda Silencjariusz. :-O oczywiscie, ze spokojny facet zwiaze sie z choleryczka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
psychopierd i ty myslisz ze ktos to czyta i analizuje co tak nieudilnie kopiujesz? buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
bijesz piane jak zawodowy waligr**** buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
zwiedla doopo, a co cie to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
No nic :( Masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
nie jestem az tak durna jak ty wiec cos tam mnie jeszcze obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
skoro Ciebie obchodzi sporo spraw ;) innych nie może obchodzić? oddzielne prawa dal niej i oddzielne dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
jestes z******ty psychotroll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
psychopierdotroll podobasz mi sie coraz bardziej buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
zwiedla doopo lezbija jestes czy o co kaman :Dmoge czytac****isac co mi sie podoba. A jak Himalaje nad Wieza tak lubisz, to sie umowcie na bale i szukajcie wolnego rozporka, zamaist siedzic w necie. Doopy mam tylko rosna i wiedna. Nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doopy wam tylko rosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
a tobie nie więdnie w tym temacie? Jak bys tę energię która tutaj tracisz, skierowała w jakąkolwiek działalność przynoszącą dochody, to już byś była daleeeko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aron to znowu autorka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Dla nieśmiałych i samotnych założyciel: ame_belge34 Re: samotny lat 40 szuka samotnej pani Autor: abyss7 ☺ 15.07.13, 19:54 Dodaj do ulubionych Odpowiedz asterka10 napisała: > Może po zamienieniu w żabę będzie bardziej rozmowny Asterka, moim zdaniem bardziej prawdopodobne jest to, że żaba pocałowana przypadkiem okaże się księciem, niż jakikolwiek facet polubi zrzędę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
aaron ty sie o moja pupcie nie martw skarbie :) nie wiednie, nie wiednie :) i jeszcze dlugo nie zwiednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestanmy tutaj pisac bo sie sami nakrecamy. Nie warto, a jak nie bedzie komentarzy to i temat upadnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
NO to faktycznie życiowy sukces. Masz jeszcze jakieś inne? z innych dziedzin oprócz udane i wyczerpujące życie erotyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
Ja się nikim nie nakręcam, ja się dowartościowuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaron a ty masz jakie? Moze ty opowiesz nam o swoich pasjach i zainteresowaniach. Chetnie poslucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
- niczym - miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo skoro takie posty ciebie dowartosciowuja to cieniutko z toba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
Ja piszę książki, literatura kobieca. Niestety mało mam pomysłów i muszę szukać wszędzie. Nawet tutaj hihi Jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
nie, oprocz erotycznych nie mam zadnych zainteresowan ;) ;) ;) dzis rano mezusiowi fujarke possalam a on mi doopcie masowal ;) ;) ;) wiecej do szczescia nie potrzebuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
dowartościowują mnie w takim sensie, ze jeszcze nie jestem taka walnięta, jak co niektórzy to taka pociecha, że nie ejst ze mną aż tak tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro piszesz ksiazki i brakuje ci wlasnych pomyslow, a czerpiesz je z kafe to wspolczuje troche :( i tych ksiazek i pomyslow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×