Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
i na tym rowerku pewnie w domciu jezdzisz co? juz to widze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniesie jajo ,albo jaja na pochwie, jedyny wymarzony sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dokladnie jaja na pochwie :D Panie Boze daj mi pare jajek bo od 7 lat poszcze :D juz cie widze na tym rowerku :D 5 minut posapiesz i pizze wp*****lasz a pozniej w internet wchodzisz i ludzi o******lasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciii bo znowu paranoi dostanie , że Gość pisze ,,,,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe :D jestes gruba i stara a tego 99 % facetow NIE ZNOSI wiec twoja szansa to ten jeden procent :D stara ruro :D zaden facet nie chce miec w lozku hipopotama sapiacego no ale ja wiem :D zaraz powiesz, ze w lozku to jestes gibka :D nie lubisz cwiczen ale w lozku to hou hou :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak fujarke ujrzysz to cie bierze na cwiczenia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co my trole wiemy ona jest naj.Pięciu ją zaliczyło , z jednym dziecko spłodziła ohohoh.Osiągnęła to , co przeciętna żulica..... One też dają chętnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu nie widzialam tak
durnej baby :D mysli ze jak bedzie siedziec w chacie i po portalach randkowych skakac to ksiaze z bajki do drzwi zapuka :D i jescze sie dziwi ze jej nikt nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj , troll miał trudną noc.Sam biedak z sobą pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co wpisy z forum codziennie mężowi czyta: dziwny ten twój mąż. Bo wiesz, nie ryby, nie sport nie kumple, nie ..... (no wiesz wiele faceci zainteresowań mają) tylko wypowiedzi kobiet na forum go interesują i nawet bawią! Zapisz go może do koła gospodyń wiejskich niech tam się w 100% zrealizuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiedla ruto - 40 cha jest dla Ciebie toksyczna . Jesli serio chcesz znalezc faceta to pomysl o rozluznieniu kontaktow. Jestes od niej ladniejsza, mlodsza, szczuplejsza - wiec fakt ze jestes sama jest dla niej potwierdzeniem, ze to nie z nia jest cos nie tak - tylko z facetami. Nie sadze by Ci szczerze zyczyla szczescia bo tylko potwierdza na Twoim przykladzie swoje przekonanie. Byc moze jest isoba o mocnej osobowosci, jestes pid wplywem jej filozofii - co juz widac w Twoich pozniejszych postach. Ja widze osobe, ktora wykorzstuje osobista sytuacje by uzurpowac sobie prawo do wyzszych racji. Kiedy jest mocno atakowana wyjezdza z opika nad mama by wzbudzic litosc i podziw. Nie wiem czy sa dla niej szanse bo trudno jedt znalezc kogos komu nie przeszkadza ze komus sie nie chce dla niego starac, komu nie przeszkadza,ze jest potrzebny by pobrac od niego energie. Totaj jest wiele madrych slow dla kobiet od kobiet - wtkorzystaj je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz sie pytal dlaczego ja sie tak ryje do monitora i mi lzy ze smiechu leca. Wiec przeczytalam mu pare madrych wypowiedzi autorki i od paru dni wieczorkiem musze mu czytac na glos jej wypociny a on spazmow dostaje ze smiechu:) autorko my tobie kibicujemy obys nareszcie znalazla tego ksiecia z bajki na jakims portalu bo inaczej czeka na ciebie wiele ciezkich nocek, samotnych z wibratorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"siedze sama pod sciana bo faceci wola inne" :D no myslalam ze sie posikam ze smiechu z mezem wczoraj :D jak mozna byc takim tepym czlowiekiem :D siedzisz sama pod sciana bo od 7 lat siedzisz w domu i szukasz faceta przez internet :Di nawet nie dostrzegasz swojego bledu :D zwalasz wine na mlode kobiety i na facetow ktorzy wola mlode, zgrywasz pokrzywdzona ofiare losu a tak naprawde to ty jestes po prostu glupia. Po 7 latach powinnas wiedziec, ze w internecie nikogo nie znajdziesz i wyjsc DO LUDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiedla ruta to Autorka vel Asterka. Wykreowala sobie niby fanke bo tak to by tylko krytyke tu zbierala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Wcalenie jestem młodsza os 40chy, jestemw tym samym wieku, ponadto nie pozostaję pod jej wpływem ponieważ rzadko sięwidujemy, mieszkam na 2 końcu Polski.Ponadtonie ulegam obecnie niczyim wpływom. 40cha jest o wiele lepsza dla mężczyzn niż ja, jest dla nich dobra, idzie na kompromisy, gotuje. Ja wręcz odwrotnie. Dlatego nie dziwię się jej,że szlak ja trafia na facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Moja mama kiedy zobaczyła jej zdjęcie, zdziwiła się, że nie może nikogo sobie znaleźć ponieważ jest całkiem fajną, normanie wyglądającą babeczką. Ponadto dla facetów ja też jestem ponoć za gruba, więc nie wiem czy jakby schudła te parę kilo to coś by naprawdę zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, że tu masę osób pisze w wielu osobach, ale ja nie muszę tego robić.Nawet specjalnie się zaniebieszczyłam.I na logikę - jak ktoś jest zalogowany to się nie będzie wylogowywać i zalogowywać.Wyjść do ludzi - dobre.Ja pracuję gościu z ludzmi, przebywam z ludzmi.Mam masę znajomych.I co ?I nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Najłatwiej rzucić niewiele mówiącym sloganem i udawać że to bardzo cenna wskazówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra ruta wierze ci zes nie autorka bo jestes milsza od niej. Choc nigdy niewiadomo.Oczywiscie asterko ze piszesz pod wieloma nikami. Ja tam olewam cie i twoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Bo cóż to właściwie oznacza wyjść do ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Tak wczoraj sobie torszke myślałam o tym co tu sie pisze. Oczywiście, że nie ma całych tabunów kobiet wolnych w naszym wieku. Ale też jest wiele nieszczęsliwych mężatek, tkwiących w nieudanych związkach. Znam też wiele samotnych kobiet, wykształconych, na stanowiskach nawet dość wysokich, które też nie mogą znaleźć odpowiedniego towarzysza życia. A wśród ludzi obracają sie na pewno więcej niż my dwie. Tak sobie myślę, że to prostu nie ma przyzwolenia społecznego na skarżenie się, biadolenie. Dlatego wiele z nich milczy, a przed ludźmi udaje, że są ze swego losu zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
chodzi mi o kobiety w przedziale wiekowym 40 do 50 plus minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze? wole byc sama niz miec takie zycie co niektore tutaj :-O przykro mi :-O ale nie jestem nieszczesliwa z powodu tego, ze nie mam meza i dzieci. Nie chce.Wlasnie czytalam temat mlodej dziewczyny ktora zyje z mezem i malym dzieckiem na jednym pokoju i syfie bo cala chata zagrzybiona.Calymi dnaimi sprzata, robi, gotuje a ten nie ma nic lepszego do roboty jak ja gnoic i upominac sie o "loda" z rana :-O:-O:-Odziekue za taki interes. a wy dwie to p*****ly jestescie. Kupcie se seksi bielizne i wyrwijcie chlopa na portalu jako kochanka i po sprawie. W tym wieku juz sie rodziny nie zaklada bo juz za stare jestescie. To w czym problem?Musiscie z diadami mieszkac i ich posrane gacie prac?i mi nie mowice ze tak trudno chlopa znalezc na seks bo nie wierze. Chetnych jes masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Tak, masz wiele racji, ale ja nie akurat nie umiem "iść tak na żywca, dla sportu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o sport :-O nikt ci nie kaze wlazic z tym chlopem od razu do wyra :-O jest masa facetow szukajacych kontaktow erotycznych, spotykaja sie z Paniami, ida na kolacje itp i jak sie sobie spodobacie to dlaczego nie? rezygnujesz z przyjemnosci? dziwne. czekanie na tego jednego jedynego masz za soba i nic to nie dalo i nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma wlasnie tak zrobila i dzis od dwoch lat jest ze swoim bylym kochankiem w zwiazku bo po czasie uczucia powstaly miedzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
tacy mezczyzni najczesciej maja zony, albo duza liczbe partnerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
mam taka znajoma co własnie takich facetów miewa, było ich b. duzo, ale zaden na kolacje jej nie zaprosił, a kilka razy za piwo to ona musiala zapłacic, bo nie chciała robic szaszoru w knajpie, a facet akurat zapomnial portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×