Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
To Wariatka.de Troll.W której mamusia -ortodoksyjna katoliczka wyrobiła wstręt do męzczyzn i własnej seksualności.I tymi kategoriami patrzy na innych.Albo schizofreniczka , która nie bierze leków .Podsumowująć - biedna chora kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka to troll
trzeba byc niezwykle durna imbecylka i kretynka do kawadratu zeby od lat p******ic trzy po trzy jedno i to samo k****. faceci sa wszyscy tacy blablabla mlode kobiet sa puste blablabla i k***a od lat najpierw na wyborczej teraz tutaj i ch*j k***a nikt nie wie czego ten k*******n od ludzi chce :-O rusz d**e stara ruro ! schudnij bo ci watroba do k***y nedzy wybuchnie i w*********j z tym chorobskiem na kosmos !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczę leków nie bierze.I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
co bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utka , zrobimy zrzutkę, bo jeszcze gotowa komuś krzywdę zrobić.Kupimy tableteczki biedactwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam "Mistrza i Małgorzatę" .Rosyjską wersję z 2005 roku.Piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę poczytać ksiązkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow patrzta jakie intelektualistki ... w wy sfołocz i ciemnota nawet nie wieta kto to był Bułchakow je :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książkę czytałam 5 razy.A film wyśmienity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to za pierwszym razem niczego nie zrozumiałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz spać trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę - czekam w kolejce na łazienkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddziałową oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedziemy ci teraz R/U/C/H/A/C/Z/A szkac az do skutku moze wtedy zakmniesz sie paskudo raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha klaska c**ą w rytmie cha cha , a spruta ciągnie flety w poznańskich słowikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce """"" Bo są przeźroczyste. Zwłaszcza rozwódki. Oczywiście są wyjątki. Ale tylko wyjątki. Można je chcieć tylko do jednego. Ale tylko wtedy jak są zadbane. I nie roszczeniowe.Nikogo się nie zmusi do miłości ani do zainteresowania własną osobą. Poza urodą ,trzeba też emanować rozumem i inteligencją. Do tego dochodzi jeszcze wiara. Bo nie każdy chce bezczelnie grzeszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez facet idz do kosciola, stan przd oltarzem i napawaj sie swoimi pogladami. Na takiego jak ty nie spojrzalaby ani zwykla ani wyjatkowa rozwodka. Corce powiedz , ze ma zadowalac meza za wszelka cene, by nie stac sie drugim sortemkobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzzniecierpliwiony, przypominasz mi pewnego niecierpliwego uczestnika mszy w święta, który co chwilę spoglądał na zegarek a cały czas patrzył na mnie śliniąc się. SAm stał z żoną a ja z mężem. Jakoś mu to nie przeszkadzało. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, oj tam, zdawalo ci sie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asterka taki wulkan seksu i seksualnosci a nikt jej nie chce :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz Troll, nudny jeste.To samo i to samo cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolowata prukwo
debilko ty ciagle piszesz jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterko to ty
To Ty? 23.02.14 [zgłoś do usunięcia] puszysta wiola ja jestem kobieta o sklonosciach dominy i zawsze na poczatek spotkania wykonuje delkatny striptis, a jemu kaze sie rozebrac do naga i wtedy ja jego obserwuje jak on sie podnieca , siadam w fotelu w rozkroku i kaze mu sie patrzec na moja myszke i sie podniecac ale ja jego poniety kontroluje i przerywam , faceci sa wzrokowcami to tez musza sie napatrzec na moj wyglad sposob chodzenia , poruszania sie i moj zapach , to tez zawsze stosuje perfumy na moje cialo a szczegolnie na moja myszke ma to im zawrocic w glowie . ja musze stworzyc takie warunki erotyczne zeby facet pożądal mnie caly czas a stosunek to dopelnienie tej wartosci , zawsze mowie mu ze teraz sie zabawimy w rozne gry erotyczne co on sie na to zgadza bardzo chetnie i na poczatek podniecam go bardzo mocno i wiaze mu jadra tak zeby jego k***s stal caly czas i byl na mnie napalony mocno , facet czesto podniecany i przerywano mu te pdniecenia przy zwiazanych jadrach powoduje to u niego stopniowo ból jąder co w dalszych zabawach jest skłonny zrobić wszystko dla mnie i oto mi chodzi zeby stał sie uległym wobec mnie , to tez dalej zabawiam sie moimi wibratorkami co pomało penetruje mu jego o***t , co on sie staje mi pomalu oddanym psemem i suka , t o tez zakladam na swoje biodra penisa i zaczynam nim g****ic swojego pieska , lapiac go za wlosy ,mowiac mu ze teraz jest moim psem i suka i musi byc tylko mi oddany na co on wyraza zgode , tylko mowi zebym nie mowila nikomu co ja na to to musimy zlozyz sobie slubowanie ze jestes teraz dla mnie oddanym psem i suka i bedziesz tylko dla mnie , i akt slubowania oddaje mu do kielicha moj zloty deszcz i kaze mu to wachac****ic pomalu jezyczkiem jak piesek i sie tym podniecac , co on to wykonuje na moje zyczenie , to jest wspaniala zabawa erotyczna ze ja decyduje kiedy on ma osiagnac orgazm , lubie ponizac facetow a zarazem czerpac z tego przyjemnosci zawsze oni musza mnie zadowolic tak jak ja sobie zarzycze , facet bardzo napalony podniecony i ktory pożąda mnie to zrobi dla mnie wszystko , wiem z moich spowiedzi facetow ze lubia zeby kobiety chodzily w obcislych leginsach i krotkich spodniczkach a po domu bez stringow i co jeszcze na dodatek podnieca ich kolczy zalozony na gorze lechtaczki . sprobujcie tego to zaden facet sie wam nie oprze , w domu przezywaja monotonosc sexu i to ich nudzi poszukujac coc nowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola domina
Jak ci trolu p*****lnę, to przestaniesz mnie tu cytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze się ci nie znudziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
"""""" [zgłoś do usunięcia] Asterko to ty To Ty? 23.02.14 [zgłoś do usunięcia] puszysta wiola ja jestem kobieta o sklonosciach dominy i zawsze na poczatek spotkania wykonuje delkatny striptis, a jemu kaze sie rozebrac do naga i wtedy ja jego obserwuje jak on sie podnieca , siadam w fotelu w rozkroku i kaze mu sie patrzec na moja myszke i sie podniecac ale ja jego poniety kontroluje i przerywam , faceci sa wzrokowcami to tez musza sie napatrzec na moj wyglad sposob chodzenia , poruszania sie i moj zapach , to tez zawsze stosuje perfumy na moje cialo a szczegolnie na moja myszke ma to im zawrocic w glowie . ja musze stworzyc takie warunki erotyczne zeby facet pożądal mnie caly czas a stosunek to dopelnienie tej wartosci , zawsze mowie mu ze teraz sie zabawimy w rozne gry erotyczne co on sie na to zgadza bardzo chetnie i na poczatek podniecam go bardzo mocno i wiaze mu jadra tak zeby jego k***s stal caly czas i byl na mnie napalony mocno , facet czesto podniecany i przerywano mu te pdniecenia przy zwiazanych jadrach powoduje to u niego stopniowo ból jąder co w dalszych zabawach jest skłonny zrobić wszystko dla mnie i oto mi chodzi zeby stał sie uległym wobec mnie , to tez dalej zabawiam sie moimi wibratorkami co pomało penetruje mu jego o***t , co on sie staje mi pomalu oddanym psemem i suka , t o tez zakladam na swoje biodra penisa i zaczynam nim g****ic swojego pieska , lapiac go za wlosy ,mowiac mu ze teraz jest moim psem i suka i musi byc tylko mi oddany na co on wyraza zgode , tylko mowi zebym nie mowila nikomu co ja na to to musimy zlozyz sobie slubowanie ze jestes teraz dla mnie oddanym psem i suka i bedziesz tylko dla mnie , i akt slubowania oddaje mu do kielicha moj zloty deszcz i kaze mu to wachac****ic pomalu jezyczkiem jak piesek i sie tym podniecac , co on to wykonuje na moje zyczenie , to jest wspaniala zabawa erotyczna ze ja decyduje kiedy on ma osiagnac orgazm , lubie ponizac facetow a zarazem czerpac z tego przyjemnosci zawsze oni musza mnie zadowolic tak jak ja sobie zarzycze , facet bardzo napalony podniecony i ktory pożąda mnie to zrobi dla mnie wszystko , wiem z moich spowiedzi facetow ze lubia zeby kobiety chodzily w obcislych leginsach i krotkich spodniczkach a po domu bez stringow i co jeszcze na dodatek podnieca ich kolczy zalozony na gorze lechtaczki . sprobujcie tego to zaden facet sie wam nie oprze , w domu przezywaja monotonosc sexu i to ich nudzi poszukujac coc nowego ? poprzednie1...115116117118 """""" Być może tak jest. Myślę też że , będziesz potrzebować coraz większej innowacji, fizycznych , by ktoś się Tobą zainteresował. To Twoje zachowanie jest tylko do czasu. Problem dotyczy związku i podstaw jego zawarcia. Jeżeli grunt jest dobry to i ziarno na nim wyrośnie.Na złym gruncie nie wyrośnie nic . Może pokrzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchac to sie potrafia
a tobie kiedy sie znudzi? bo mnie rowniez nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i obiad poszedł do kibla. Już dziś se nie pojem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
"""""" [zgłoś do usunięcia] Asterko to ty To Ty? 23.02.14 [zgłoś do usunięcia] puszysta wiola ja jestem kobieta o sklonosciach dominy i zawsze na poczatek spotkania wykonuje delkatny striptis, a jemu kaze sie rozebrac do naga i wtedy ja jego obserwuje jak on sie podnieca , siadam w fotelu w rozkroku i kaze mu sie patrzec na moja myszke i sie podniecac ale ja jego poniety kontroluje i przerywam , faceci sa wzrokowcami to tez musza sie napatrzec na moj wyglad sposob chodzenia , poruszania sie i moj zapach , to tez zawsze stosuje perfumy na moje cialo a szczegolnie na moja myszke ma to im zawrocic w glowie . ja musze stworzyc takie warunki erotyczne zeby facet pożądal mnie caly czas a stosunek to dopelnienie tej wartosci , zawsze mowie mu ze teraz sie zabawimy w rozne gry erotyczne co on sie na to zgadza bardzo chetnie i na poczatek podniecam go bardzo mocno i wiaze mu jadra tak zeby jego k***s stal caly czas i byl na mnie napalony mocno , facet czesto podniecany i przerywano mu te pdniecenia przy zwiazanych jadrach powoduje to u niego stopniowo ból jąder co w dalszych zabawach jest skłonny zrobić wszystko dla mnie i oto mi chodzi zeby stał sie uległym wobec mnie , to tez dalej zabawiam sie moimi wibratorkami co pomało penetruje mu jego o***t , co on sie staje mi pomalu oddanym psemem i suka , t o tez zakladam na swoje biodra penisa i zaczynam nim g****ic swojego pieska , lapiac go za wlosy ,mowiac mu ze teraz jest moim psem i suka i musi byc tylko mi oddany na co on wyraza zgode , tylko mowi zebym nie mowila nikomu co ja na to to musimy zlozyz sobie slubowanie ze jestes teraz dla mnie oddanym psem i suka i bedziesz tylko dla mnie , i akt slubowania oddaje mu do kielicha moj zloty deszcz i kaze mu to wachac****ic pomalu jezyczkiem jak piesek i sie tym podniecac , co on to wykonuje na moje zyczenie , to jest wspaniala zabawa erotyczna ze ja decyduje kiedy on ma osiagnac orgazm , lubie ponizac facetow a zarazem czerpac z tego przyjemnosci zawsze oni musza mnie zadowolic tak jak ja sobie zarzycze , facet bardzo napalony podniecony i ktory pożąda mnie to zrobi dla mnie wszystko , wiem z moich spowiedzi facetow ze lubia zeby kobiety chodzily w obcislych leginsach i krotkich spodniczkach a po domu bez stringow i co jeszcze na dodatek podnieca ich kolczy zalozony na gorze lechtaczki . sprobujcie tego to zaden facet sie wam nie oprze , w domu przezywaja monotonosc sexu i to ich nudzi poszukujac coc nowego ? poprzednie1...115116117118 """""" Być może tak jest. Myślę też że , będziesz potrzebować coraz większej innowacji, fizycznych , by ktoś się Tobą zainteresował. To Twoje zachowanie jest tylko do czasu. Problem dotyczy związku i podstaw jego zawarcia. Jeżeli grunt jest dobry to i ziarno na nim wyrośnie.Na złym gruncie nie wyrośnie nic . Może pokrzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×