Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PanSkalski

Romansujemy

Polecane posty

Być może , nie mówię że nie , ale z drogiej strony wolał bym to usłyszeć od niej przynajmniej nie czułbym się jak zaspokajacz potrzeb finansowych w domu i nic więcej . Facet powinien być dla kobiety facetem od a do z i tak też chce się czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_26
Ale te baby to kretynki... Nie wiedzą co tracą :) i co w życiu najfajniejsze :) Tylko sprzątają, piorą i gotują... a potem leżą na kanapie... bo zmęczone :) Współczuję... uciekajcie od takich kobiet gdzie pieprz rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie powiedziałem że szukam blondi powiedziałem tylko że podoba mi się ten kolor i rudy , gdybym za kryterium obrał wiek czy kolor włosów wzrost czy cokolwiek innego to chyba sam musiałbym porównać się do małpy, ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekret marzeń
Dodajmy do tego tzw. "coś" i wtedy kwestia blondynka czy brunetka schodzi na drugi plan. Ale może ja się nie znam bo ja blondynka jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu cie pola zaskoczę bo w domu potrafię pomóc i ugotować i wyprać i nawet wprasować i sprzątanie też nie jest mi obce, nie jestem z tych kanapowych piwoszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_26
To może nie jesteś z Marsa? Jakiś wyjątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo boże ty sama do siebie z tym a na początku , a ja myślałem że to do mnie że ja gdzieś tak napisałem i chciałem być troszkę uszczypliwy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam bo lukier potrafi człowieka zmulić w kilka chwil a "merci" można jeść godzinami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna starsza pani
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok w takim razie zakładam że bliżej ci do "merci" od czasu do czasu zapitego gorzką czarna kawą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umknęła mi Pola :) Jeżeli facet który posiada takie zdolności to tak jestem wyjątkowy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitnieba
Bo pisze sie łatwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się a rzeczywistość weryfikuje to co się piszę, więc nie ma co przesadzać z głupotami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_26
Wyjątkowość to pojęcie subiektywne i względne :) Jest jeszcze coś wyjątkowego, co potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekret marzeń
Wirtualność to zabawa a realność to dotyk, smak, gesty......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitnieba
I odwaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_26
Tak, to bardzo wyjątkowe :) I jakie pożyteczne ! Można np. użyć języka jak swędzi Cię nos, a ręce masz zajęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi też oto żeby w tej rzeczywistości również było miejsce na zabawę , żeby własnie z tej zabawy wychodziły gesty, uczucia , dotyki i żeby to wszystko dawało nieopisaną radość :) . Tak mnie naszło o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×