Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PanSkalski

Romansujemy

Polecane posty

Gość gość
Słusznie :) fantazje mnie trzymają przy życiu,ale mojej już się skończyły.Oj bym pofantazjował do bólu z jakąś mocno zaniedbywaną kobietą.Mój wariat aż pulsuje mi w gaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś ? Ja z pod Mosągowa :-D może spotkanko i wspólne fantazje :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się już nic a nic nie martwię :) Ja też lubię sport a potem wygrzewać się w saunie :) Dziś mam mecz (hahaha)... a potem basen, sauna... uwielbiam :) Tego czegoś..... hmmm... może nie trzeba szukać na zewnątrz? tylko w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie :) nie jest daleko.Oj już mi ciarki przechodzą po ciele.Jesteś po 40-tce bo z młodszymi nie mam zamiaru się spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mam 44 lata ta ty ?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 50 dych :) i sam się dziwię sobie niekiedy,że ochota mnie jeszcze nie opuszcza,a wręcz przeciwnie wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ciebie Pola 26, a ja mam psa na łańcuchu i się nie chwale co ja nie mam , myślisz że poprzez tą sałne i basen będziesz miała leprze branie ? Zastanów się co piszesz :-P hehe mnie takie idiotki nie kręcą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam autora.Nie wypada inaczej,skoro jestem ze Śląska i zaglądam tutaj poszukując wrażeń ;-) A , i ochotę mam nieustannie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak u mnie . A masz auto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to nie chodzi o to, żeby walczyć... wręcz przeciwnie :) Czasem trzeba zacząć od zaakceptowania... czegoś dokładnie takim, jakie jest... właśnie po to, żeby móc to później zmienić... ale nie słuchaj mnie, ja mam "specyficzny" światopogląd... a Ty chyba szukasz tu czegoś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 jasne że mam i w 1,5 godziny się możemy zobaczyć.Teraz też nie wiem z kim tu piszę.E. to jestem ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski... Zdecyduj się proszę, głaszczesz,czy gryziesz...? Bo jak dla mnie , i to pierwsze dobre i drugiego czasem trzeba:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś to wpadniesz do Morągowa ? Jak cię rozpoznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Niebieski,czasem jak coś palniesz....to trafiasz w sedno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie rozpoznać ? Daj jakiś namiar.Najlepiej tel. to zaraz zadzwonię :) Nie lubię za wiele gadać,ale ... spotkanie mnie cholernie kusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nr tel? No co ty . Wymyśl coś kotuś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu właśnie wymyślić ? Też muszę uważać bo mam kobietę,ale na spotkanie z Tobą mam wielką ochotę.Jak jesteś zbudowana ? Podobają mi się kobiety postawne :) nie znoszę chudzielców,no i brunetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pozdrowienia i pozdrawiam również , jeżeli pytanie od głaskanie było do mnie to , czasem głaszcze czasem gryzę, a w przerwach ciągnę za włosy i daje klapsy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie Niebieski nie prowokuj,bo tu się romansuje,a nie perwersje uprawia... Bez względu na mój baaaaaardzo perwersyjny nastrój od samego rana :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, widzę, że tu nie każdy odróżnia romans od pieprzenia na boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to kotuś mamy problem , jestem brunetką , a z wagą to nie jestem wagi ciężkiej , ani nie jestem chodzące kości ma 167wzrostu a waga 60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ciebie również Autorze... A odpowiedź pasuje mi tym bardziej ,że uwielbiam być szarpana za moje rude "kudły" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara jak bym ciebie złapał za pośladki to byś dzwoniła gasic pożar na 998 :-) my romansowanie mamy już poza sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choroba,a może nie ważne to i owo :) Wiek masz ten,włosy te i co tu jeszcze chcieć.Czujesz,że chcesz poznać faceta z czymś tam w spodniach itd. masz tą możliwość to ja się też piszę,tylko jak.Nie pojadę w ciemno do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romans to sztuka sama w sobie,Niebieski... A ja nawet polnego kwiatka nie dostałam,więc o żadnym romansowaniu nie mogło być mowy;-) I dobrze,bo rzadko mam romantyczny nastrój...a perwersyjny bardzo często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×