Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PanSkalski

Romansujemy

Polecane posty

Makaron na kolację z kobietą która oddaje ci siebie? Żart mam nadzieje ....ale co kto lubi można makaron na uszy nawijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
O, wspaniała kolacja :) Tylko mam mały problem... Przyjechałam na basen od razu w kostiumie... a teraz kostium mam mokry... nie włożę go... muszę jakoś się obejść bez... dobrze, że mam dłuższą spódnicę, za kolana... Pojedziemy do restauracji taksówką czy tramwajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Jacek, ja uwielbiam makaron... a dodatki mogą być bardzo wykwintne... w sumie to jestem już tak zgłodniała, że nawet nie zwrócę uwagi na to co na talerzu... byle wino było znakomite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic jeść nie muszę jak kobieta patrzy prosto w oczy i jest uśmiechnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacek. zastanow sie co mowisz. mozesz umrzec smiercia glodowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Jacku, bo nie jesteś po kilku sesjach w saunie, na zmianę z jacuzzi... wtedy apetyt naprawdę rośnie... i pragnienie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zafascynowany mogę tydzień nie jeść ani spać no ze snem to przesadzilem ale 48 daje rade bez snu tylko w tedy można zrobić ze mną wszystko. ... woda wiem jak wyciąga głód Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacek. grozi ci smierc nie tylko glodowa, ale rowniez przez wycienczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Jacku, wierzę, że wtedy można z Tobą zrobić wszystko... tylko czy Ty dałbyś radę coś zrobić? Wolałabym, żebyś był w pełni sił :) Idę już spać, umyta i najedzona jak trzeba :) Jutro mnie nie ma, ale wpadnę tu do Was pojutrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogich forumowiczy i forumowiczki :D Mają przepraszam za wczorajsze zniknięcie bez słowa , ale niestety miałem problem z internetem :( , za to przynajmniej się wyspałem :D , i nawet te sauny mi się śniły ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto dzisiaj saunuje gołąbki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Dobry wieczór ! i jednocześnie dobranoc ! Dopiero wróciłam ale chyba od razu pójdę spać... więc dziś bez masażu, rozgrzanych ciał i chłodzącej nadmierne emocje wody... może jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×