Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PanSkalski

Romansujemy

Polecane posty

deidra, to wyliczenie jest nie na moja glowe :O na polamanych liczbach sie zupelnie nie znam... to ile jemu tej kochanki jest wlasciwie potrzeba;) jedna cala ale z zaslonieta twarza... czy moze zaslonieta do pepka... gdzie to osiem trzeba umiescic:O nie mam pojecia... najlepiej niech sobie kupi ckm albo playboya i zrobi wycinanki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdzie czas że Cię Lara dopadne mam nadzieje że oblesny nie jestem aż tak żebyś krzyczała ze strachu a nie z podniecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak założyłam (może niesłusznie), że jednak kochanka = dwie ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzialam go, wiec trudno mi ocenic... glowa mnie nie boli, wiec chyba sie slabo rooo**oocha 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Skoro w grę wchodzi 2 i 3/4 uchwytu dłoni ( własnej )... To może : Kochanka = dwie ręce + usta.... ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Laurunia wystarczył by tobie jeden uchwyt jesteś taka spragniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lara, jak to... 3/4 to usta ???? :O.... takie szerokie????!!!! prawie dookola glowy:O ... po co kobiecie az takie szerokie usta:P:D tez ma gosciu wymagania :O .... nie wystarczaja mu normalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem . Ale jeśli nie ty to będzie inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościuniu , gdybym była w posiadaniu drógiej karty...,to nawet spragniona do granic ludzkich możliwości,nie chciałabym sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,frido... Skoro dłonie właściciela...to i usta w/w miałam na myśli :-P:-P:-P Taka kochanka,którą ma się zawsze przy sobie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwie kreatywna kobieta umie sie zabawic wszystkim... nawet karta 😴 ..... :P.....i nie potrzebuje miec do tej zabawy ust dookola glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tu się od razu modem do Internetu przypomina. I nie chodzi tu bynajmniej o łączenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię się bawić kartą .... bankomatową..:-P Najchętniej cudzą...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lara, sugerujesz, ze on bedzie wlasne dlonie do wlasnych ust wkladal:O ... nieee mow!!!! taki wyglodzony!!!! :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym jest... albo poda kod do karty, albo bedzie jadl wlasne rece 😴 ... a moglby cos zupelnie innego :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wygłodzony i wygimnastykowany,to niekoniecznie dłonie...:-P:-P:-P Ale co ja tam wiem...?Nawet drógiej karty nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam :( ... podobno jak sie od dziecka cwiczy, to mozna miec duze osiagniecia ;) .. tylko skad dziecko ma wiedziec,ze bedzie kiedys posiadaczem karty ;) ... dlatego posiadacz powinien miec przy sobie zawsze osobe wspomagajaca 😴 ... go gimnastycznie... oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, jak bardzo romantyczny może być modem wie ten tylko, kto go romantycznie używał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jestem bardzo przyziemna... ide cwiczyc codziennosc, bez odrobiny romantyzmu ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze że mnie sporo omineło :) A widze że kobietom jak zwykle kasa i złote karty w głowach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×