Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Smutne jest życie nieśmiałego człowieka

Polecane posty

Joker z batmana - Nic innego nie pozostało. Także nie pcham się tam, gdzie nie trzeba. Staram się pomóc szczęściu i poznać dziewczynę, która w pewnym stopniu będzie taka jak ja i doceni to jaki jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joker z batmana
dlatego jestem za tym, żeby takie osoby otwierały sie na siebie między sobą, a nie szukały adoracji u kogoś kto i tak to ma głęboko w poważaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem jak to mozna bo ja w ogole tego nie rozumiem nawet jak sie bardzo staram ai w ogole np tak ❤️ www.youtube.com/watch?v=aHLH7L_I1wQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joker z batmana
Isolation--- oto chodzi właśnie, wierz mi że takich dziewczyn wcale nie brakuje, one też zasługują na uwagę, potrafią zaskoczyć inteligencją, a to duzy plus u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joker z batmana - Jasne, że tak. Nawet nie wątpię w to, że dziewczyny nieśmiałe i wrażliwe są także bardzo inteligentne. Największą trudnością jest to, by taką osobę spotkać, Czy to chłopak, czy dziewczyna, to ten typ jest najbardziej skryty - dosłownie i w przenośni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że nie ma czegoś takiego jak w pełni nieśmiały człowiek! Każdy jest w rzeczywistości wielowymiarowy i składa się z różnych elementów, więc nie zdziwcie się, gdy odbierana przez was jako nieśmiała i miła dziewczyna nagle okaże się zwariowaną torpedą, która ma multum pomysłów na minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne i żałosne, nauczyłam się już zeby miec w doopie ludzi, ktorzy cie ignoruja mimo ze starasz sie byc mila. dosc tego, wole byc sama i znienawidzona przez wszystkich niz podlizywac sie kretynom ktorzy i tak maja mnie gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×