Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Truskawka776

TWISTER

Polecane posty

Jak działa twister? Po jakim czasie widać efekty? Jeśli ktoś ma może swoją metamorfozę ćwicząc na Twisterze mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie mają być efekty? Wyćwiczysz trochę mięśnie wokół talii i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja mam twister od roku. odradzam kupno bo szybko się nudzi, niestety wielu opcji ćwiczeń na nim nie ma:D stajesz na nim i kręcisz tyłkiem:P mój leży pod szafą i się kurzy. nie wiem jaki masz w domu sprzęt ale z takich co można użyć ich do różnych ćwiczen to doradzam hantle i obciązniki, te się nie nudzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie ćwiczenie nie może się znudzić, jeśli daje efekty po jakimś czasie to wiem że to dla mojego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawko, a masz hantle? dają świetne efekty i można nimi robić również ćwiczenia na boczki i talię, skrętoskłony, skrety tułownia w klęku itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obciążniki się nadają:) możesz je trzymać w dłoniach zeby nie latały albo normalnie zapiete na nadgarstkach. ćwiczenia z tego filmiku są dobre na talię i można robić je z obciążnikami:)http://www.youtube.com/watch?v=7E5WzHs3EUIjest dużo wariantów ćwiczen ze skrętami np stając w rozkroku plecami do ściany (w pewnej odległości) skrecasz tułow tak aby widziec sianę i dłońmi na wysokości klatki piersiowej się o nia opierać. raz jedna str raz druga i oczywiscie z obciazniki na nadgarstkach. nie wiem czy widzialas jest tez filmik tiffany rothe na talie, skuteczny bardzo i rowniez mozna dodac obciazniki, wowczas skosne bardziej pracują:) mam nadzieje ze pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za rady i filmik! Na pewno skorzystam. Takie jeszcze pytanie bo jestem bardzo ciekawa, po jakim czasie można zobaczyć efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwicząc kilka razy w tyg. przez 30-60min pierwsze efekty zauważyłam po miesiącu:) każde ciało jest inne, Ty może zobaczysz swoje po 2tygodniach albo po 2miesiącach... ale jakie to ma znaczenie?:) "nie przytyłeś wczoraj - nie schudniesz jutro":P Truskawko, ćwiczysz od jakiegos czasu czy dopiero zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo rzadko, ale jak się zdażyło to biegałam, rower zwykłe brzuszki tego typu. Teraz biore się w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do dzieła! po miesiącu ćwiczeń co najmniej 3razy w tyg będziesz sobie wdzięczna ze zaczęłaś DZIŚ:) a do tego będziesz szczuplejsza, silniejsza, szczęśliwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×