Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość student__aleksander

Nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Gość student__aleksander

Cześć, jestem Aleksander, student trzeciego roku. Już tyle czasu minęło, a ja do dziś nie mam dziewczyny. I stąd moje pytanie, chcę je zadać na tym forum. Najbardziej chciałbym odpowiedzi od dziewczyn w przedziale wiekowym 17-25, albo po prostu proszę piszcie mi ile macie, chodzi mi o to, bo może różna odpowiedź zależy od liczby wiosen. No ok, do rzeczy. Mam już tyle lat , a nie mam dziewczyny, nie miałem nigdy. Chciałbym mieć, ale trudno jest mi działać, nie potrafię zagadać do dziewczyny. Nie to, że jestem jakiś nieśmiały, po prostu nie umiem przejąć inicjatywy, zagadać. Boję się podrywać fajną dziewczynę, spytać o randkę, czy pójdzie. Boję się, że mi odmówi, wyśmieje. Chciałbym, żebyście mi dziewczyny powiedziały, jak myślicie. Czy jest tak, że jak się podobam dziewczynie, to ona sama mnie spyta, czy chcę iść z nią na randkę, da jakiś sygnał, że chciałaby ze mną. Zawsze na to liczę, i nigdy tak nie było. A może wy lubicie, jak chłopak podchodzi, podrywa was, i pyta się, czy z nim pojdziecie na rande. A jak nie jest w waszym typie? To wyśmiewacie, ignorancja czy po prostu odmawiacie? Jak wtedy myślicie? Jak mam robić. Proszę odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z******ty, inteligentny i przystojny, wstydu też nie czuję, pedałem nie jestem, a tez nie potrafię -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła_dżdżowniczka111
mam 21 lat i też jestem studentkom 3 roku. żadna szanująca się dziewczyna nie zapyta Cię pierwsza o to czy pójdziesz z nią na randkę. Musisz się przemóc i spróbować, jeśli podejdziesz i zapytasz dziewczyny na poziomie - inteligentnej, kulturalnej, ona nigdy Cię nie wyśmieje, co najwyżej może skłamać że np. się z kimś spotyka, ale wielkiego wstydu nie będzie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła_dżdżowniczka111
studentką * przepraszam za ten błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggggga
Cześć :) Ja mam 18 lat i powiem Ci, że kompletnie nie masz się czego bać, serio :) Dziewczyny nie są takie okrutne, żeby wyśmiewać Cię za to, że do nich podchodzi, nawet jeśli załóżmy byś im nie przypasował. Jeżeli byś jej się nie spodobał, to pewnie w jakiś delikatny sposób Ci to powie, albo po prostu zapisze Twój numer .... i się nie odezwie. Ale nic gorszego :) Dla nich to też jest miłe, bo to znaczy, że ktoś zwrócił na nie uwagę. Każda dziewczyna to lubi, jeśli robisz to w jakiś subteny sposób, nie narzucając się. Bo to już nawet nie chodzi o to, że Ty boisz się do niej podejść i zagadać, tylko po prostu boisz się jej reakcji, a mówię Ci, że nie ma czego :D Dziewczyny nie są takie straszne hahha. Powodzenia :D Jutro idź na miacho, i poćwicz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy 21 wiek a dalej srednioweicze panuje i to faceci maja sie starac****odrywac ! Przeciez rownouprawnienie jest jedna z druga sama by sprobowala poderwac to dopiero bys zobaczyla jakie to trudne i czego mozna sie spodziewac ! Powiem ci tak chlopie jak znajdziesz wartosciowa kobiete przy ktorej bedziesz sie czol swobodnie wszystko pojdzie gladko i po twojej mysli tylko takich kobiet jest malo dlatego warto poczekac na wlasciwa niz sie meczyc prawda powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 21 lat i też jestem studentkom 3 roku. żadna szanująca się dziewczyna nie zapyta Cię pierwsza o to czy pójdziesz z nią na randkę. x I dlatego nie chcę mieć dziewczyny boże co za królewny! Autorze lepiej pochodź sobie na prostytutki polecam. One są bardziej rozmowne od dziewczyn tych na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×