Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość keyssee

Jakie kosmetyki powinna mieć każda kobieta i jak powinna o siebie dbać

Polecane posty

Gość gość
ja uważam ze koniecznośc to kosmetyki na oczyszczanie, mam taki fajny CMS Vitamin Milk Cleanser ale jest dosc drogi, ale jak dla mnie ok bo widze ze jakos jest spoko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z oczyszczajacych fajny jest tez Facial Wash firmy pca skin, a tak to nawilzajace kosemtyki to podstawa tez:) czyli oczyszczanie i nawilzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obowiązkowo-rano i wieczorem prysznic, odżywka lub maska do włosów, tusz do rzęs,pomadka,oliwka, depilacja, sport, manicure, pedicure, zadbane zęby a nie: balsamy do ciała, kremy do twarzy, pod oczy,płyny do demakijażu, lakiery do włosów, fluidy, podklady, doczepiane wlosy i sztuczne paznokcie, perfumy - zbędne gadżety kobieta jest zadbana kiedy wygląda ladnie bez ww dodatkow, ma skóre w dobrym stanie bo dba o nią dostarczając organizmowi odpowiednich składnikow, uprawia sport, dotleniajac wszystkie komórki. Skóra nie potrzebuje kremów jeśli nie jest chorobliwie przesuszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_cal
Z kosmetykami też nie można przesadzić, bo co za dużo to niezdrowo... ja z kolei mam świra na punkcie swoich włosów i najchętniej na takie kosmetyki wydaje pieniądze - tutaj wchodzi w grę dobry szampon, odżywka i maska (raz na kilka dni), a do tego jeszcze odżywka w sprayu, która nadaje lekkości. drugie uzależnienie to perfumy, które ostatnio odkryłam w http://www.arabiannight.pl/. To jest coś genialnego! Oryginalne zapachy, czyli dokładnie to, co sprawia, że tęsknie za podróżą do Azji jeszcze bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei mam świra na punkcie zdrowia i każdy kosmetyk badam pod względem jego zawartości i chemii jaką w sobie posiada. Teraz nagle wszyscy mówią o parabenach, które są bardzo szkodliwe i mogą prowadzić do nowotworów. Ja stosuje kosmetyki bez parabenów z www.bellemonde.pl/ i jestem zadowolona. Trzeba tylko pamiętać, że paraben parabanowi nierówny. Niektóre są niegroźne a niektóre tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam wszystkie Panie do zapoznania się z naszą oferta wspaniałych kosmetyków najwyższej jakości na www.e-kosmeo.pl. Zbliżają sie święta i każdy znajdzie u nas wspaniały prezent dla najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Orientana ma fajne kremy.

Vianek wzmacniający i żel do mycia Biolaven.

Tusz do rzęs Bell a perfumy FM.

Do rąk kremu nadal poszukuję.Większość mnie uczula,bo robią się czerwone po posmarowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o różnych kosmetykach do makijażu, ale teraz pojawia się pytanie- czym i jak je odpowiednio nakładać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×