Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozesilowo

Jak zaczac trening silowy nie majas kondycji zeby podnosic duze

Polecane posty

Gość mozesilowo

ciezary? Naczytalam sie internetu i wynika z niego, ze zadne aerobiki w grupie nie dadza mi dobrego efektu, tylko wolne ciezary, ewentualnie maszyny. Ale jak zaczac? Krepuje sie wejsc na silownie pelna szczuplych wyrzezbionych kobiet i nie wiedziec , co tam robic. Trenerzy tez beda sie patrzec z usmieszkiem i politowaniem, przeciez za darmo mi nie powiedza co i jak mam robic, a nie mam zbyt wiele pieniedzy, by wydawac na prywatne konsultacje. Chce od czegos zaczac, zeby wymodelowac jakos to cialo troche. Aha i czy uwazacie, ze cwiczenia grupowe typu troche tanecznej rozgrzewki z ciezarkami, a potem dalsze cwiczenia z ciezarkami sa zupelnie do bani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesilowo
W tytule mialo byc oczywiscie 'mając'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę, część pierwsza: www.mnbbc.com/content.php/180-100-dni-treningu-poczatkujacej-kobiety-cz.I Część druga: www.mnbbc.com/content.php/194-100-dni-treningu-poczatkujacej-kobiety-cz.II A jak chcesz naprawdę na poważnie zająć się ćwiczeniami siłowymi to koniecznie zacznij lekturę tutaj: www.mnbbc.com/content.php/210-Budujemy-mase-roczny-cykl-treningowy-dla-poczatkujacego-Cz.-1 Polecam też tamtejsze forum, gdzie jest masa fajnych tematów zbiorczych (w tym dziale: mnbbc.com/forums/forumdisplay.php/32-Trening-Silowy-i-Kulturystyczny) i można dopytać o szczegóły. Podobnie w dziale Ladies na forum SFD (tam jest chyba nawet większy ******choć dawno nie zaglądałam, więc pewna nie jestem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnies sobie fotel i postaw na balkonie a potem podnies jeszcze raz i postaw w kuchni czynnosc powtarzaj do skutku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w życiu nie byłaś na siłowni, jeśli myślisz że jest pełna szczupłych i wyrzeźbionych kobiet. tam generalnie w ogóle nie ma kobiet, a jak się jakaś trafi to przeważnie 50+. mam na myśli siłownie, a nie lanserownie typu pure health.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na takiej laczonej: silownia + 3 sale do fitnessu, nie Pure - za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesilowo
A jesli chodzi o diete? Czy ja rozwine jakkolwiek miesnie jesli nie bede sie objadac bialkiem? (Bo tu mam ograniczone pole do popisu niestety) Nie mowie ze bede miss fitnessu ale czy w jakikolwiek sposob bedzie widac po mojej figurze efekty tych cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz niepoważne podejście - zawsze się przejmujesz opiniami na swój temat? Poza tym zapewniam, że normalni ćwiczący myślą na siłowni wyłącznie o sobie. Zacznij od maszyn - będzie Ci łatwiej. I to nie jest tak, że trenerzy są tylko płatni. Jak poprosisz, na pewno C****każą, co i jak. Co do białka - kwestia indywidualna. Niektórzy masują już na 100 g, inne kobitki pochłaniają nawet 170 g. Poza tym pamiętaj, że białko to również strączki. No i zawsze można wspomóc się odżywką, której porcja załatwia sprawę 30 g białka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesilowo
Ok, to juz mam pewien trop... a te odzywki to sa takie calkiem bezpieczne dla zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja robie treningi z insaanity I cwicze z ciezarkami 3kg, czasem 4. robie teraz juz duzo pompek ale kiedys w ogole nie u mialam. schudlam ponad 20 kg I mam fajne miesnie na rekach. nie chodze na silownie. tam jescze nigdy nie schudlam. na pewnp sie uda ale skup sie na diecie I cwiczeniach a pozniej pomysl o odzywkach o ile w ogole. ja nie biore I nie zanierzam. powodzenia pisz w naszym watku jak chcesz jilian michael

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesilowo
Insaanity to z plyty czy sa takie zajecia w klubach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heja a ja proponuje treningi w domu. silka w moim miescie to 150zl miesiecznie (moj staz na silowni to 2 lata). dlatego wraz z narzeczona kupilismy laweczke 150zl + hantle 150zl. cwiczymy obydwoje w domu. ja 181cm/87kg ona 170cm/56kg. ja wale na rzezbe, ona chce zeby jej urosly miesnie. pokazuje jej co i jak i cwiczy ze mna. w domu nam sie cwiczy o wiele lepiej. mozemy zaczac trening o kazdej porze dnia. mozemy wlaczyc ulubiona muzyke. nikt na nas nie patrzy, nikt z nas sie nie smieje itd itp. jezeli masz pare groszy (300zl jednorazowo) oraz co miesiac z 50-100zl na suplementy (bo my cwiczymy z suplementami) to do wakacji zrobisz z siebie ekstra silna laske. chetnie c**przesle na maila co i jak trzeba cwiczyc bys osiagnela co chcesz. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
insanity znajdziesz na gryzoniu polecam też focus t25 i Asylum masz tam treningi siłowe z hantlami i spalające cardio najlepiej mieszać siłowe z cardio, duzo dają pompki tricepsowe, bicepsowe, przysiady z obciązeniem. Polecam no i do tego oczywiście dieta bez niej ani rusz, Białko? Domyslam się że masz jakąs alergię na nabiał skoro o to pytasz otóż w nabiale jest mało białka, za to w strączkach (fasola, soja itp) i mięsie drobiowym jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon~
Nie ma co sie wstydzic. Na silownie, a nawet zajecia fitness nie chodza tylko szczuple dziewczyny czy wyrzezbieni faceci. Jak zaczałem chodzic do Agitu na silownie, to wierz mi - wcale nie wygladalem jak ciacho ;p hehehe Dzieki dobrym radom trenerow udalo się zwiekszyc prawidlowo mase i zamienic ja na miesnie.... no narazie zarys miesni, ale do wakacji jeszcze mam czas :) pozdriawiam i życze odwagi :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejvis
Przede wszystkim trzeba przełamać barierę wstydu. Siłownia/klub fitness to nie wybieg dla zadbanych i zgrabnych kobiet, czy mężczyzn. Różni ludzie tam przychodzą. Co do treningu - najlepiej skonsultować się z trenerem personalnym i dietetykiem. Dobiorą odpowiednie ćwiczenia, przygotują plan treningowy i dietetyczny. Samemu ciężko to ogarnąć na początku i można się nabawić kontuzji, które tylko dekoncentrują i zmniejszają drastycznie zapał do pracy nad wymarzoną sylwetką. Z przykładowymi zestawami ćwiczeń i poradami, dotyczącymi wszelkiej maści treningów/diet można się zapoznać na stronie, prowadzonej przez trenera personalnego: http://krzysztofblank.pl Życzę wytrwałości w dążeniu do celu i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×