Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prosze doradzcie jaki wozek spacerowy kupic

Polecane posty

Gość gość

corka ma 20 miesiecy chcielibysmy kupic jej wozek spacerowy maximum do 600 zl, przed chwila wyczytalam ze graco jest,do d...py a super wozek to michelle folle, a co z coneco, chicco itd jakie macie wozki, mi zalezy na 1 funkcji dziecko musi miec mozliwosc lezenia I kola maja byc male nie pompowane chce delikatna spacerowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z autopsji mogę polecić wygodną i funkcjonalną spacerówkę Lira 3 co ważne ma lekką, aluminiową konstrukcję rpzez co sama daję radę wnieść ją na 3cie piętro mojego bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam model Runner z euro cart, lekka, zwrotna spacerówka, ale też bardzo wytrzymała, porządnie wykonana. Mały po złożeniu, z dobrą amortyzacją, na dużych piankowych kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko, wózek typu parasolka nie będzie miał oparcia rozkładanego całkowicie na płasko, tylko dosyć płasko, ale wciąż pod kątem. Michelle to są zwykłe Chińczyki i nie wiem gdzie wyczytałaś, że to są super wózki, ale wydaje mi się (patrząc na nie), że jakościowo będzie to właśnie coś porównywalnego z Coneco czy Euro-Cart (Lira). Chicco są nieco lepsze od tych polskich importowanych z Chin, natomiast Graco są faktycznie słabe (szczególnie te najtańsze modele). Moi faworyci to Mamas&Papas, Peg-Perego, Cosatto i Cam, ale niektóre Chińczyki sprzedawane pod polskimi nazwami też są całkiem w porządku, np. Espiro, Baby Design, no i niektóre faktycznie robione w Polsce np. X-Lander czy Bebe Beni. Musisz się porozglądać i poszukać opinii niekoniecznie na forum tylko na serwisach z opiniami, np. na Bangli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×