Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościowa_z_dylematem

Czy któraś z Was odrzuciła kiedyś faceta a potem zmieniła zdanie PYTAJNIK

Polecane posty

Gość gość
i bardzo dobrze zrobil!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że go zostawiłaś Anuka. Facet Ci się oświadczył, a więc to nie jakieś byle zero co się bawi dziewczynami, a Ty tego docenić nie umiesz. Następny może i będzie ładniejszy ale czy się będzie z Tobą chciał żenić, kto wie. Teraz faceci nie chcą się żenić i traktują kobiety jak worki na spermę. A ten twój był porządny, chciał Cię za żonę, a Ty go zostawiłaś. Nie wydaje mi się, żeby to była dobra decyzja. A to że podoba ci się jakiś obcy facet, którego nawet nie znasz i już myślisz, że to miłość twojego życia, uważam za dziecinne i infantylne zachowanie. Ale może kiedyś pożałujesz co straciłaś. Ja natomiast napiszę, że mi jest coraz lepiej z tym facetem i jestem szczęśliwa. I nawet coraz bardziej na mnie działa, mimo że kiedyś w ogóle mi się nie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika r
ja jestem z facetem od 2 lat i nie ma orgazmu .ale facet jest taki jak ogier , kocham go za to jeki jest i za jego męskośc cieszy mnie ze on chce sxsu 5 razy dziennie widze szczęście w jego oczach jest po 50 ja po 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuka_235
niestety ja nie potrafiłam dłużej oszukiwać swojego partnera. powiedziałam mu, że się pomyliłam, że to co czuję, to nie miłość i że zasługuje na kogoś, kto naprawdę go pokocha. w takich związkach niestety z czasem nie jest łatwiej, a coraz trudniej. dookoła podniecający mężczyźni, a ja wiedziałam, że jeśli z nim będę, to już nigdy nie poczuję wielkiej namiętności. nie umiem tak żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko należało ci się potraktowałaś go jak zabawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz tupet :D Jeśli serio cos do Ciebie czuł to teraz go potraktujesz jeszcze gorzej niż wtedy. Lepiej milcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wstyd ci autorko w ogóle sie do niego odzywać po tym jak cie inny w doopsko kopnął? :o Żenada, kompletny brak honoru i godności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można obciągać komuś kogo się nie kocha??!! bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa na kafe takie co tak robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to d***** :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio Tonio
"A z kolei ten z którym teraz jestem nie żałuje na mnie pieniędzy, zabiera mnie na wycieczki, on płaci za wszystko, opiekuje się mną, ja jestem dla niego najważniejsza, a nie matka czy koledzy. Jest dla mnie dobry, opiekuńczy, dlatego z nim jestem, choć nie jestem zakochana ale to nie ma znaczenia, bo ogólnie dobrze się czuję w jego towarzystwie" x Może powiedz to swojemu facetowi, że go nie kochasz, ale wszystko ci funduje i dlatego z nim jesteś :o Co za żałosne c**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ma mowic idioto. Naiwny jakis jestes czy zycia nie znasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie odwrotnie... Ja chcialam facet nie. Po czasie on chcial ale mi juz nie zalezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej być samemu niż się związać taką jak te z topiku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Szkoda że go zostawiłaś Anuka. Facet Ci się oświadczył, a więc to nie jakieś byle zero co się bawi dziewczynami, a Ty tego docenić nie umiesz. Następny może i będzie ładniejszy ale czy się będzie z Tobą chciał żenić, kto wie." x No tak, ślub najważniejszy... kto by tam myślał o miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczy sie kasa a nie miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
topik dla brzydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość autorka bardzo cwana, nakopał bym Ci do d**y wiedzac ze rezygnujesz i idzesz do innego apotme chcesz wrócic bo dostałas kosza? sorry nie jestem przedmiotem". Ale czego się tak oburzasz? Wy mężczyźni postępujecie tak bardzo często, prawie standardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związać się z dziewczyną, która odrzuciła, wolała innego, a potem jednak chciała, z braku laku, to jakieś straszne upodlenie faceta. Choć w sumie facetem go nie można nazwać, bo jaj to na pewno nie ma, honoru, dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olałbym taką. Niech wraca do tego, który ją kopnął w dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek872626
Hej, odrzuciła mnie dziewczyna i myślę czy mam jeszcze szansę u niej? Znamy się 2 lata chodzimy razem do LO Czy ona zmieni jeszcze zdanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ktos odrzucil a potem zmienil zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×