Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Baśka1984

krwawienie po stosunku miesiąc po hsg

Polecane posty

Gość Baśka1984

Witam, 28 listopada 2013r. miałam przeprowadzane HSG, po którym okazało się, że jajowody są drożne.Samo badanie nie było straszne. Dostałam głupiego jasia i tylko trochę mnie bolało. Dla mnie najgorsze było dochodzenie do siebie po głupim jasiu. Pani ginekolog odradziła nam współżycie po hsg w tym samym cyklu ze względu na napromieniowanie rentgena. 17grudnia byłam na wizycie kontrolnej u mojego ginekologa. Stwierdziła, że wszystko jest w porządku i w styczniu po okresie mamy się sami starać o dziecko. Zaskoczyło mnie tylko to, że strasznie w szybkim tempie zrobiła USG, nie zdążyłam nawet cokolwiek zobaczyć na monitorze. Włożyła i wyciągnęła zaraz to urządzenie do USG. No może jej to wystarczyło. Do końca grudnia się nie kochaliśmy. 24grudnia dostałam okres opóźniony o 3dni. 31 grudnia (w 8 dniu cyklu) odbyliśmy stosunek. Był bolesny jakby w pochwie coś zarosło ponieważ było ciasno i bolało. W końcu odbyliśmy stosunek i okazało się po nim, że krwawię. Ból brzucha też był, głównie z lewej strony. Myślałam, że to jakieś obtarcie przez to, że było tak ciasno. Wczoraj 6 stycznia (w 14 dniu cyklu) tak jak kazała Pani ginekolog współżyliśmy i zakończyło się krwawieniem znowu i bólem. Strasznie jestem wystraszona i zmartwiona tym krwawieniem. Proszę napiszcie czy miałyście taki sam przypadek jak ja po hsg w miesiąc po tym badaniu????? Muszę udać się do mojej ginekolog bo może to być coś złego. Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×