Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krwiak w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Mam problem dowiedziałam się że jestem w 5 tygodniu ciąży i wszystko byłoby ok ale w 6 tygodniu pojechałam do szpitala bo miałam trochę krwi dostałam luteine i było ok po tygodniu bardzo mocno zaczęłam krwawic pojechałam do szpitala poronienie zagrażające szansę 50 na 50 okazało się że następnego dnia przestałam krwawic i trzeciego dnia poszlam do domu.z ciąża wszystko ok.po tygodniu byłam na kontroli i okazało się że dzidzia rośnie jest wszystko ok ale pojawił się krwiak i teraz bardzo się martwię czy ten krwiak się wchłonie lekarz mówił że napewno się wchłonie ale ja jakoś nie jestem tego taka pewna.czy ktoś miał taki przypadek? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam tez krwiak ok 7/8 tyg ciazy. Bralam leki duphaston magnez i nospe i lezalam.plackiem kilka tyg jedynie do wc i do lekarza wstawalam. Krwiak sie w 13 tyg juz sladu nie bylo zadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam, lekarz kazał mi leżeć, a szczególnie nic nie podnosić, nawet czajnika z wodą. Po miesiącu krwiak się wchłonął całkowicie, dziś mój syn ma prawie 3 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba lezec, brac leki na podtrzymanie, nie wolno sie kapac jedynie szybki prysznic, nie wolno podnosic rak do gory. Trzeba unikac zaparc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słuchajcie a lekarz mi powiedział że mogę do pracy chodzić bo tam tylko siedzę czasami wstanę i się przejdę i to wszystko.co biorę tylko luteine a za półtorej tygodnia mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idz do innego lekarza. Przy krwiaku trzeba lezec brac leki i zero wysilku bo moze peknac. I wtedy albo uratuja ciaze albo nie. Jak mozesz to wez urlop lub idz do innego po zwolnienie bo to nie sa zarty. Siedziec tez za duzo nie mozna trzeba lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK dziękuj***ardzo mam nadzieje że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mialam w 6tygodniu krwiaka wchlonal sie w8 a w10 sladu nie bylo.mi tez kazal lezec i tak lezaalam2tyg ciagle bralam duphaston i magnez do14tygodnia.nie dzwigaj i odpoczywaj wtedy sie wchlonie.ja niemialam krwqwienia ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie została wykryta ciąża w 5 tygodniu. Tydzień później dostałam krwotoku.Lało się tak że usg było wręcz nieczytelne. 2 tygodnie później zostało stwierdzone że prawdopodobnie pękł mi jeden krwiak a dodatkowo "uchowały się" jeszcze dwa :o W każdym razie przez 8 tygodni mocno krwawiłam,brałam duphaston i leżałam plackiem do 15 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy donosiłyscie ciążę? ja tak bardzo się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój urwis ma dziś 8 lat ;) Jest zdrowym dzieckiem. Ale.....to że ciąża zakończyła się sukcesem zawdzięczam tylko jednemu lekarzowi (zresztą to był przypadkowy człowiek.). Moja gin nie odbierała telefonu,zostałam z krwotokiem zabrana z miasta do szpitala,tam SUKA (inaczej tego nie potrafię określić bo potraktowała mnie jak szmatę) zrobiła mi tylko badanie "ręczne" , błagałam o usg to powiedziała że nie ma sensu ponieważ straciłam ciąże i chciała mnie przyjąć na zabieg.Odmówiłam,wyszłam ze szpitala na własną rękę bo chciałam być "normalnie" zbadana,tak po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cały czas leżę ale dziś byłam w pracy na 6 godzin a jutro pójdę na 8 godzin i do lekarza po zwolnienie na 4 tygodnie wezmę i wtedy zobaczę jak wszystko się ułoży mam nadzieje ze naprawdę będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze jest to że pierwsza ciążę miałam idealna książkowa a teraz takie dziwne przypadki eh :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny za dobre rady ;-) chodź i tak bardzo się denerwuje i bym chciała już mieć jutro termin porodu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie a jak mi teraz poleciał taki brązowy śluz troszkę ciemnej krwi to mam jechać na oddział czy czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×