Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy przyszłe mamy czy macie jakieś realne postanowienia noworoczne

Polecane posty

Gość gość

Ja mam i cały czas nad nimi pracuję :-) przede wszystkim starania o maleństwo, potem dbanie o zdrowie za pomoca sportu i zdrowego odżywniania (jak nie teraz, to kiedy? 30 na karku) i na koncu wymiana garderoby- wyrzucam stare rzeczy, kupuję mało, ale dobrej jakości klasyczne ubrania (oczywiscie stopniowo). jeżeli powioda sie starania, to wymiana garderoby oczywiście zostanie wstrzymana. to tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje postanowienie: schudnąć! Mam sporo dodatkowych kg i muszę zrzucić jakieś 30-40 kg. Zaczęłam cwiczyc z trenerem personalnym, rezygnuje ze slodyczy i napoi gazowanych, zaczynam się lepiej odżywiać i mam nadzieję że za rok już będę super wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje postanowienia- na pierwszym miejscu zrzucenie 15 kg, zdrowe odrzywianie , sport, i po wakacjach rozpoczynamy starania o drugiego bobasa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje postanowienia to: schudnac i wycwiczyc miesnie brzucha mniej sie denerwowac i zrobic wszystko aby zajsc w ciaze i donosic ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka
trzymam za was kciuki. Swego czasu udało mi się schudnąć 15kg i jakos się utrzymuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×