Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zycie jako konkubina

Polecane posty

Gość zwolenniczka konkubinatu
ja nie zauważyłam, zeby konkubiny jakoś narzekały. To raczej mężatki rozkminiają dlaczego ktoś nie chce ślubu- bo według nich to wszystko upraszcza. My nie zbieramy faktur za meble i inne pierdy. Rozstania nie przewiduję:) I rzadko komuś czegoś zazdroszczę- a juz najmniej tego, co moge mieć ale nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytałam całego tematu ale powiem tak: Ślubu nie mamy, żyjemy razem 5lat, teraz staramy się o dziecko. Nie jesteśmy wierzący, więc w naszym przypadku jedynie cywilny wchodziłby w grę. Nie spieszy się nam, jakoś nam nie po drodze do urzędu. Nie czuję się ani gorsza, ani w żaden sposób pokrzywdzona. W moim otoczeniu wiele par żyje bez lsubu, więc nikogo nasz wybór nie dziwi, palcami nas nie wytykają. Mamy fajnych rodziców ( w związkach małżeńskich) którzy czasem coś wspomną, ze fajnie byłoby się pobawić na naszym weselu:) Ale nie trują za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najwygodniej tak zyc, narobic dzieci, braz kase z opieki , nie miec slubu, nie ochrzcic dzieci, zyc jak sie chce - to najczestsza odpowiedz mlodych ludzi , taka prawda, straszne ale prawdziwe" xxx nie wiedze w tym nic strasznego - niech kazdy zyje jak lubi, rownie dobrze moge powiedziec - najlpiej wyjsc za maz wieku 24 lata, narobic dzieci, a potem plakac ze odszedl i zostawil bez rsodkow do zycia ;-) ;-) to sa generalziacje nie majace z zyciem wiele wspolnego;-) x "konkubiny zawsze beda zazdroscic męzatkom ! męzatki niestety nie maja czego zazdrościć, bo wczesniej żyły jak konkubiny" x jasne a wdowy beda zazdosic rozwodkom, co nie?;-) a swistak siedzi i zawija;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhh Zakompleksione konkubiny ...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie mezatki, ale czesc z nich - widocznie uwaza to za swoje glowne osiegniecie zyciowe dlatego czuje sie dzieki slubowi lepsza i za nic nie moze pojac ze innych to ani grzeje ani ziebi, taka prawda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sama pamiętam jak jeszcze w liceum byłam jedne za priorytet miały zdać maturę i isc na studia a drugie wyjść za mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chyba myślą ze jesli jakiś samiec chciał taką za zone to na pewno musi byc tak cudowna i wspaniała że juz w zyciu nic robic nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak albo Piękna wykształcona niezależna konkubina albo gruba brzydka niewykształcona zona na utrzymaniu męża dla której jedyny cel w życiu to zostanie zona . .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
padłam.hahhaha niedowartościowane konkubiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wściekłe żonki, jak mija wieczór? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankamalinka
bardzo spokojnie :)kolacja gotowa hhmmm nie jestem wściekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ość ehhh Zakompleksione konkubiny ...masakra 14.01.14 [zgłoś do usunięcia] lady_margarett zakompleksione konkubiny hahahha dobre za to mamy same pewne siebie mężatki" xx hahahah - ciekawe jak ona wyczytala kto jest mezatka a kto konkubnina, hm?;-) to pewnie jeedna z tych ktora nie kuma aluzji i jak sie napisze "nie popieram piocacia alkoholu w duzych dawkach" - ona przeczyta jako: pisala cos a alkoholu to pewnie alkoholiczka jest ;-) ;-) ;-) bo o alko pisza tylko alkoholiczke, niektorzy sa prosci doslownie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lady_margarett no ja sama pamiętam jak jeszcze w liceum byłam jedne za priorytet miały zdać maturę i isc na studia a drugie wyjść za mąż" xxx ja znam takie co chcialy i jednego i drugiego oraz takie ktore nie chcialay ani tego ani tamtego - nie ma co generalizowac;-) x "lady_margarett bo chyba myślą ze jesli jakiś samiec chciał taką za zone to na pewno musi byc tak cudowna i wspaniała że juz w zyciu nic robic nie musi" xxx tu sie raczej patriarchat klania i to ze kobiety same sibie postrezgaja przez pryzmat mezczyzn...;/ xxx Piękna wykształcona niezależna konkubina albo gruba brzydka niewykształcona zona na utrzymaniu męża dla której jedyny cel w życiu to zostanie zona . ....." xxx dobrez powiedziane - jakby srodek nie istnial co nie?;-) nie kazda mezatka zyje cale zycie faktem slubu, i niekazda konkubina jest piekna, seksowana i niezalezna finansowo;-) xxx "gość Hej wściekłe żonki, jak mija wieczór? usmiech.gif hankamalinka bardzo spokojnie usmiech.gif kolacja gotowa hhmmm nie jestem wściekła" xxx no coz dla jednych ludzie sie dzila na mezatki i konkubiny (a co ze straymi pannami, wdowami i rozwodkami, hm?;-) a dla innych ludzie sie dziela po prostu na inteligentnych i takich co to im zylka w pupci od nadecia peka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkubina kojarzy mi sie tylko z d***** i szmata . W zyciu nie chciałbym być jakaś konkubina fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolenniczka konkubinatu jak tam bękart ? już ochrzczony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksęża nie chcą chrzcić dzieci których rodzice nie mają śłubu, będą ostro w łapie księdzu musieli dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franciszek chrzci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaaaaaa, raz mu się zdarzyło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka konkubinatu
I co tam konkubiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwolenniczka konkubinatu jak tam bękart ? już ochrzczony ? x Ach ta kultura, którą posiadają pomarańczowe trolle, a której nie mam ja :P Ach to katolickie miłosierdzie, Twój Jezus tak Ci się każe odnosić do ludzi wielka Chrześcijanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ach to katolickie miłosierdzie, Twój Jezus tak Ci się każe odnosić do ludzi wielka Chrześcijanko?" Zawsze jak ktoś napisze cos złego to ty wyjeżdżasz z religia . Laska nie wszyscy sa wierzący .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka konkubinatu
o, ktoś sie pode mnie podszył :) Nie, dopiero początkiem lutego chrzcimy. Ale dzięki za troskę :) Problemów nie mieliśmy żadnych, ciekawe, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Problemów nie mieliśmy żadnych, ciekawe, nie?" No i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gościu ten anonim pyta chamsko o chrzest bękarka, a chrzest jest związany z religią, zakładam zatem, że ma z nią coś wspólnego logiczne i proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka konkubinatu
no i to było sprostowanie do tejże wypowiedzi: ksęża nie chcą chrzcić dzieci których rodzice nie mają śłubu, będą ostro w łapie księdzu musieli dać Nic nikomu w łapę nie daliśmy, nie życze sobie takich insynuacji, bo łapówką przeciwna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka konkubinatu
dwa razy zrobiłam loda i chrzest załatwiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwolenniczka zaloguj się, bo pomarańczowe polskie madonny urządzają nagonkę i się podszywają, tak im się nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka konkubinatu
Nie obrażaj wierzących bo ja tez chodzę do Kościoła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do osob bedacych w konkubinatach a chrzczacych dzieci. Nie zlosliwe, na Boga! :-) Chrzcicie dzici wiec jestescie wierzacy. Dlaczego nie bierzecie wobec tego slubu? Przepraszam, nie dam rady przeczytac tych 55 stron wiec jezlei byla juz o tym mowa to sorki. Bardzo mnie to ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×