Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zycie jako konkubina

Polecane posty

Gość jajasiewypowiem
taaa i od nadmiaru tych oszczęności latają po mopsach a jak koleżanka napisała wyżej w pracy od razu są samotne matki, byle kasę wydębić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz tu pisalam, ze nie przyszlam z bidy i nędzy goła i bosa, nigdy nie byłam w żadnym urzędzie po pieniądze, mam dobre wykształcenie i dobrą pracę i moje zycie nie bedzie nigdy zalezalo od złotówki 'wkurzonego konkubenta'. pracuję uczciwie i ślub sobie wezmę kiedy mi sie wysni. a kochanice? nie bede nigdy nikomu niczego udowadniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co kojarze to Led jest lekarzem weterynarii. ktora z was jeszcze tutaj krzyczaca jest po jakims kierunku medycznym? albo po jakims rownie konkretnym? i nie mam tu na mysli pan pedagog pozal sie Boze po zaokach tylko ludzi z prawdziwym wyksztalceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widać postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led a co, rodzice za twoje studia prywatne zapłacili? no tak, pewnie kradzionym, bo skoro ty kradzieże uważasz za coś normalnego to skąś taką wiedzę musiałaś wynieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaanna123
ludzie mogą być po podstawówce i sobą więcej reprezentować jak pusta pozbawiona wartości LED. I takich ludzi szanuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoś do usunięcia] jajasiewypowiem taaa i od nadmiaru tych oszczęności latają po mopsach a jak koleżanka napisała wyżej w pracy od razu są samotne matki, byle kasę wydębić\ x A wszystkie konkubiny latają po MOPSach? Skąd to wiesz? Bo ja choć żyję w konkubinacie to nie wiem kto korzysta z opieki społecznej. x Błagam nie oceniaj wszystkich przez pryzmat swojej sytuacji i nie wmawiaj wszystkim kobietom, że mają takie same lęki jakie Ty masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiego czegoś jak prywatna medycyna weterynaryjna :)widzisz Joasia, różnica taka, ze po Twoich wpisach widać, ze wyższego wykształcenia nie masz i możesz być po podstawówce jak Ci ukochani przez Ciebie ludzie, tylko co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę połasić się na Twojego, strzeż się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest jak rodzice hodowali a nie wychowywywali dzieci.nie nauczyli wiary w Boga, tego co jest dobre i jak powinno się zyc, smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze nastaly czasy, kiedy gowno owija sie w zloty papierek i udaje sie, ze jest czyms wartosciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajasiewypowiem
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema siema! Widzę, że dyskusja zeszła już na hipermerytoryczny poziom :classic_cool: Czy w dyskusji nt konkubinatów będziemy uwzględniać również kolory pościeli w sypialniach? Bo właśnie przyszła do mnie taka jedna kurierem i bardzo chętnie bym się pochwaliła :classic_cool: Tak tylko pomyślałam, bo skoro mówimy o rodzinie, wykształceniu, pochodzeniu i ortografii, to może i bielizna pościelowa też jakoś wkomponowałaby się w ten klimat :classic_cool: p.s. Led, ja dzisiaj uniknęłam poważnych obrażeń, zdążyłam się na szczęście schylić, kiedy ciężki, mosiądzowy świecznik leciał w moją stronę. A tak starałam się nie przesłodzić mu tej herbaty :( p.s.2 Bree, jak tam arbitraż? Jakieś statystyki, punktacja, posiadanie piłki? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak robiłaś unik, nie złapał Cię od tyłu i nie wykorzystał jako materaca zgiętego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie złapał niestety. Ale lepszy konkubinacki g**** na materacu (w przypadku mojego patologicznego konkubenta to raptem pół minuty), niż konkubinacki oklep po ryju i pytania sąsiadów "Pani Myszellino, co się znowu stało?". Ile razy można się przewracać na szafkę kuchenną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] psychiczna myszellina A, chciałam jeszcze podpiąć się pod pytanie DNS: ile można chapnąć za samotną matkę w MOPSie? W poniedziałek mam wolne przedpołudnie, może coś bym załatwiła cool.gif x A to (tak jakoś dziwnie się składa) wiedzą tylko wypowiadające się w tym temacie mężatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dns to ja sama do MOPSu podwożę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie to błogosławieństwo od Boga. To dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o to wlasnie w tym wszystkim chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Led Zeppelin allium, w razie rozwodu chyba w d***e ma sie toster? własnie takie nawiedzone wariatki jak Ty drą co się da, najlepiej z dżinsami i slipkami mu z d**y. a co? nie będzie miał lepiej niż ja!" xxx Led zepelin- alium sie cieszy ze toster bedzie jej sie prawnie nalezal bo pamietaj ze sa laski ktore na nic nie sa w stanie zarobic inaczej niz wlasnym cialem (to sie nazywa tradycyjny podzial rol czy kjakos tak - czyli laska wnosi wlasne cialo, mlodosc blalala - a koles kase - wtedy slub jest kluczowy bo taka panna nawet na raty tostera by nie mogla kupic;-) ;-) ;-) ona juz zrobila 'deal zycia' wydala sie za maz - i przez restze bedzie tego status quo bronic jak lwica - patrz na alium;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie wypowiadajace i klocace sie tu baby reprezentuja swoje wychowanie i klasę, nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna matka to taka której ojciec jej dziecka nie zyje a ona ma na to stosowny dokument(akt zgonu) lub też ojciec jej dziecka siedzi w więzieniu i również musi mieć na to dowód... Lub też ojciec dziecka zrzekł się praw do jej dziecka i wówczas ona ma status samotnej matki. Wówczas może iść do mopsu czy jak się to tam zwie i ubiegać się o zapomogę rzędu kilku złotych polskich na miesiąc czy jakoś tak. Ale wyobraźmy sobie taką sytuację Oni nie są małżeństwem z urzędu, mają dzieci i wiadomo nie koczują pod mostem tylko pracują, zarabiają i mieszkają w wynajętym mieszkanku lub w jej mieszkaniu, albo jego... Ich majątek to jej auto, jej mieszkanie i osobne konta w bankach Nagle ona ginie Co zostaje jemu: dziecko, i drobne pare groszy na przeżycie kilku dni? Jakie ma prawa do tego co dotąd dzielili razem a imiennie było prepisane na nią? Gdyby byli formalnie razem nie byłoby problemu a tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkubinat to okres oczekiwania, że a nuż się coś lepszego trafi. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z reguły się trafia czy prędzej czy póxniej. A im później dla konkubiny tym gorzej :-D Starej torby nikt nie weźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież w takiej sytuacji, w prostej linii dziedziczy dziecko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Konkubinat to okres oczekiwania, że a nuż się coś lepszego trafi. Taka prawda" x tylkoprzy zalozenie ze ktos nie wyklucza slubu, w PL nie ma konkubinatow tak naprawde - raczej to sa takie wyczekiwania wlasnie, konkubinat jest wtedy gdy jest to swiadoma decyzja dwoch stron - ale niektorzy nigdy teo nie pojma;-) x "a z reguły się trafia czy prędzej czy póxniej. A im później dla konkubiny tym gorzej smiech.gif Starej torby nikt nie weźme" x w podobnej sytuacji sa zony ktoprym mezowie obiecywali milosc az po grob a potem sie rozmyslili;-) ;-) ;-) no nie wiem stara panna czy rozwodnica - rzeczywiscie ejst sie o co "klocic" i wzajemnie pocieszac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa śluby , kto chce bierze kto nie chce nie bierze, niektorzy lubia zyc w pelnej rodzinie rodzic dziecko jako żona, inni lubia zyc na kocia lape bo tak im wygodnie, PROSTE I LOGICZNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak nie dla każdego jest to proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość Samotna matka to taka której ojciec jej dziecka nie zyje a ona ma na to stosowny dokument(akt zgonu) lub też ojciec jej dziecka siedzi w więzieniu i również musi mieć na to dowód... Lub też ojciec dziecka zrzekł się praw do jej dziecka i wówczas ona ma status samotnej matki. Wówczas może iść do mopsu czy jak się to tam zwie i ubiegać się o zapomogę rzędu kilku złotych polskich na miesiąc czy jakoś tak. Ale wyobraźmy sobie taką sytuację Oni nie są małżeństwem z urzędu, mają dzieci i wiadomo nie koczują pod mostem tylko pracują, zarabiają i mieszkają w wynajętym mieszkanku lub w jej mieszkaniu, albo jego... Ich majątek to jej auto, jej mieszkanie i osobne konta w bankach Nagle ona ginie Co zostaje jemu: dziecko, i drobne pare groszy na przeżycie kilku dni? Jakie ma prawa do tego co dotąd dzielili razem a imiennie było prepisane na nią? Gdyby byli formalnie razem nie byłoby problemu a tak? x Jakiego problemu? Jeśli nie byli małżonkami to cały majątek zmarłej dziedziczy dziecko (zakładam, że nie było testamentu). Jeśli byli małżonkami to ten majątek dziedziczy dziecko i małżonek. A myślimy teraz o interesie dziecka czy partnera? x Nie wiem dlaczego Wam się wydaje, że w konkubinacie coś się przepisuje. Jeśli coś jest kupowane razem to prawo własności jest 2 partnerów, to oczywiste. W opisywanym przypadku jeśli mieszkanie było kupione przez nią przed ślubem to i tak weszłoby w całości do spadku. Jeśli byłoby kupione przez nich wspólnie to prawo własności w księgach wieczystych można wpisać 2 osób i sytuacja jest w konkubinacie identyczna jak w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×