Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość przyjaciółeczka
czy jeśli facet odpisuje na moje wiadomości (smsy) na bieżąco (odpowiedź mam najpóźniej minutę od wysłania wiadomości), ale bardzo zwięźle (jedno, max. dwa słowa), znaczy to, że jest na mnie obrażony? Dodam, że nie jest z natury milczący, w piątek trochę się posprzeczaliśmy, ale wydawało mi się, że wszystko jest w porządku... Męski foch? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
aha, pisząc "facet" nie mam na myśli swojego partnera/chłopaka -- ot, jesteśmy kumplami, trochę flirtujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
sam nie lubi być olewany i nie ignoruje innych. faktycznie, jakiś lekki dystans możliwy..lub jest zwyczajnie zajęty filmem, piwem z kolegami, pisaniem z inną czy grą na komputerze. nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie musisz mi się tłumaczyć :) x teraz bez sztucznej skromności. nie wiem co widzicie w tych radach. ja tylko piszę to co oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
inną perspektywę :) Niby oczywiste, ale czasem Twoje odpowiedzi mnie zaskakują, np. o nietypowych intymnych fryzurach -- sama nigdy nie zdecydowałabym się na niebieskiego irokeza "tam", wydawało mi się to śmieszne, tymczasem stwierdziłeś, że dałbyś takiej dziewczynie "plus za starania" (albo jakoś tak) :D Jak radzisz zachowywać się wobec niego jutro? Mogę powiedzieć "cześć", jakoś zagadać, czy lepiej schodzić mu z drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
dla kobiet wiele rzeczy wcale nie jest oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
dlatego potrzebujemy męskich rad trollu ;-)) i jesteśmy za nie niezmiernie wdzięczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
i oczywiście w razie potrzeby na takie, chętnie odwdzięczymy się babskimi radami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
aha, i nie tłumaczyłam się (z tym "facetem", dopiero teraz załapałam, że to było do mnie). Chciałam po prostu zostać dobrze zrozumiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
a o co ta sprzeczka? jeśli już pisałaś to wybacz, sporo tych pytań, nie wszystkie pamiętam. generalnie nie ma sensu chować urazy. im szybciej wyleczysz takie problemy tym lepiej :) x dobrze lady, postaram się was nie zawieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
ooo..tak...przyjacióleczko swietny pomysł, załozymy odrębny topik i bedziemy radzić panom.Trollu może masz jakieś pytanie ? chetnie rozwiejemy meskie watpliwości w ramach rewanże za męskie rady.Aha z góry uprzedze- tak, rozmiar ma znaczenie ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
przyjaciółko, wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
wydaje mi się, że jest już kilka takich tematów (panie radzą panom), ale żaden nie zrobił takiej kariery jak ten ;) Sprzeczka? Chyba pisałam jakiś czas temu -- o to, że mi cycki nie urosły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie zadam wam tego pytania bo znam na nie odpowiedź :) załóżcie temat a obiecuję go bacznie śledzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
nie no...teraz to musisz zadać TO pytanie ( bo może znasz na nie odpowiedź ale swoja nie naszą ) ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
ja sie zobowiązuje zrobic ankietę damską w dzielnicy, aby odpowiedz była miarodajna, moge nawet przeprowadzić sondaż z podziałem na grupy wiekowe i zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
no to ja mam pytanie: czy faceci boja się lasek które są dobrze wykształcone, nieźle zarabiają itp ale generalnie są normalne, przeciętnej urody i bez żadnych fochów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
dobrze, opiszcie mi swój ideał faceta:) charakter, budowę ciała, twarz, przyrodzenie, status społeczny. napiszcie na co zwracacie uwagę w pierwszej kolejności ,co was przyciągnie a co odepchnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
mogę być Twoją pierwszą ankietowaną? Mogę, mogę, mogę mogę? :D Otóż: mężczyzna ma być przede wszystkim otwarty w łóżku, nie mogę czuć się przy nim skrępowana -- dopiero później liczą się rozmiar, technika itd. itp. ;) I tym optymistycznym akcentem żegnam się z Wami -- teraz wzywają mnie słówka z angielskiego (i dbanie o figurę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
mam ci teraz odpowiedzieć tak czy nie? nie da się uogólnić. wiem o co ci chodzi ale musisz sprecyzować pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
dobranoc przyjaciółko :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
powyższe było do Milady ;) Idealny facet to wyzwanie. Na razie podam dwie cechy: podobają mi się wytatuowani mężczyźni, uwielbiam bawić się włosami partnera, muszą być na tyle długie, abym mogła zanurzać w nich palce. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
dobrej :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
rokokowa nie odpowiedzaiałas na moje pyt.to co to za branza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
śpicie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
naprawde śpicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie, czeka mnie jeszcze coś przed snem.. a ty dlaczego nie śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×