Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość przyjaciółeczka
dlaczego nie miałbyś problemów ze spotkaniem zdradzanej dziewczyny i byłej kochanki? Nie obawiałbyś się, że sprawa się wyda? I czy okoliczności spotkania (np. czas jego trwania) miałyby jakiś wpływ na Twoją decyzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona25
dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
trochę zakręciłaś przyjaciółko, teraz już nie wiem czy masz na myśli moją byłą vs. dziewczyna z którą ją zdradziłem, czy byłą vs. aktualną. jak długo..masz na myśli sytuację gdzie zostawiam je sam na sam aby mogły sobie swobodnie pogadać?:) jeśli chcą to choćby cały dzień :)🖐️ nie dbam już o to co czuje ani myśli moja ex. x nie ma sprawy :) x rokokowa:) czy ja odmawiam odpowiedzi na twoje pytania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
nie, nie, nie, żadna eks: chodziło mi o dziewczynę, z którą jesteś NADAL i drugą dziewczynę, z którą kiedyś ją zdradzałeś (ale to nie wyszło na jaw). Dla ułatwienia dodam jeszcze jedno założenie: bardzo zależy Ci na tym, aby Twoja partnerka nie dowiedziała się o Twojej zdradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
rokokowa:) skoro wszystko jasne to czekam :) x ta zmiana bardzo komplikuje to pytanie. myślę, że liczyłbym na dyskrecję ze strony tej drugiej.. a jeśli nie, to cóż, poniósłbym konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Hej Trolol Powiedz mi czy Skorpion może się naprawdę zakochać? Czy chodzi mu tylko o seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
dzięki :) pomogłeś mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
może :) ale trzeba być wobec niego wiernym, nie dawać powodów do zazdrości ani wątpliwości. no i pilnować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
od tego tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
A jeśli podrywa zajętą dziewczynę? Chodzi mu tylko o seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
dalej podtrzymuję to co pisałem wcześniej, nie jestem specjalnie za wrzucaniem ludzi do worków podpisanych skorpionem, bykiem czy strzelcem. nie podrywa się cudzych dziewczyn, chyba że to one to inicjują:) innymi słowy jeśli podrywa cudzą to 1) jest w niej zakochany 2) jest pozbawiony skrupułów i chodzi mu tylko o zaliczenie, zemstę na tym facecie (poprzez odbicie dziewczyny) 3) to typ zdobywcy który który idzie do celu po trupach 4) kierują nim jakieś głębsze motywy jak malkovich'em w niebezpiecznych związkach :) x obejrzenie tego filmu to nic wielkiego. właściwie to narasta we mnie chęć przeczytania tej książki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Myślę, że to odpowiedź nr 3 jest właściwa. Oki dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
P.S. Nie wiem, kto to Malkowich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
rokokowa panna - dobry wieczór i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
Luizo, polecam zatem film "Być jak John Malkovich" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
sprawdź w filmwebie, na pewno skojarzysz go z jakiegoś filmu. bardzo charakterystyczna twarz no i nie ma sprawy :) x dobranoc rokokowa :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
przyjaciółka, myślałem, że już uciekłaś bez słowa. zrobiłaś dziś sobie dzień wolny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
przyjaciółka - dziękuję za polecenie Trolol - bardziej mi chodziło, o co z nim chodzi, niż to jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Łee, to stary chłop jakimś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
Luizo, ile Ty masz lat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
w filmie o którym dziś mówiliśmy zagrał postać która zdobywała, manipulowała, krzywdziła i wykorzystywała inne..przez zakład z inna kobietą. jak widać był w tym dobry..do czasu aż dopadły go wyrzuty sumienia i celowo przegrał pojedynek, w wyniku czego zmarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
On się załóżył w filmie z inną kobietą???? O co??? przyjaciółeczka - jestem w wieku zbliżonym do wieku jego dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
obejrzyj, nie będziemy spoilerować! W wieku czyich dzieci? Malkovicha? Nie wiedziałam nawet, że jakieś ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
założył się, że pozbawi cnoty pewną młodą dziewczynę, później doszły do tego kolejne warunki ale nie będę się już wdawał w szczegóły. wygraną miała być noc z markizą. film daje dużo do myślenia, tak jak został polecony mi , tak ja będę polecał go dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
wystarczyło sprawdzić:D widełki 19-25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×