Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość przyjaciółeczka
ha! Jestem pełna niespodzianek :D Osobiście lubię wersje Formana i Frearsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
niespodziewanie twoja wiedza zupełnie mnie nie dziwi :D w końcu to filmoznawstwo:) pamiętasz, masz wyrobione zdanie o każdym filmie który widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
prawdę mówiąc, jest zupełnie na odwrót: mam wrażenie, że dzięki moim studiom nie umiem oceniać filmów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
spaczone odbieranie filmu? x narobiło się tych tematów o odpowiedzi. myślisz, że to odpowiednia pora na zamknięcie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
jeśli odpowiadanie przestało Cię bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
zabrakło pytań jeśli nie zauważyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
oj tam, oj tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
może jeszcze nie teraz ale jak już dziś napisałem do lady to jakieś ostatnie podrygi :) późno się robi, nie musisz rano wstać jak reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
właśnie zastanawiam się, czy nie zrobić sobie jutro małych wagarów ;) Ale i tak muszę odespać wczorajszą zarwaną noc, dlatego zaraz się pożegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
w takim razie już teraz życzę miłych snów :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
dobrej nocy, wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znacznie starsza
dobrze Was się podczytuje z zainteresowaniem zaglądam tu co ranek popatrzeć o czym rozmawialiście wieczorem, chyba nigdy nie byłam taka jak Wy w Waszym wieku, zazdroszczę takiego podejścia do zycia. Jesteście ciekawymi ludźmi. I do tego charakterni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
dziękuję w imieniu dziewczyn i swoim:) czasy się zmieniają, strach pomyśleć jak zepsute będą nasze dzieci :D x hej rokokowa, masz jakieś propozycje? praktycznie wszystko już było. wystarczy wygrzebać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
ja mam pytanie, dość nietypowe, nie sądzę, aby już się tu pojawiło :D Uwaga: czy chciałbyś poznać ze sobą swoją partnerkę i dziewczynę, z którą ją zdradzałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
choć może powinnam sformułować to inaczej: czy w ogóle dopuszczałbyś możliwość ich spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
cześć przyjaciółko:) twoje pytanie jest interesujące :D wobec ostatniej dziewczyny tak:) aktualnie nie miałbym absolutnie żadnych oporów przed przedstawieniem jej dziewczyny z którą ją zdradziłem (chociaż ta jest święcie przekonana, że byłem jej wierny) x poza tym właśnie dosłownie 20 minut temu skończyłem oglądać niebezpieczne związki, wersję z 88. można się z tego filmu sporo nauczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
miałam na myśli aktualną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
odnośnie filmu: zawsze chciałam być tak zła jak markiza De Merteuil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona25
jak zmotywować faceta do uprawiania sportu? (jeśli pytanie już było to z góry przepraszam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
po skorygowaniu pytania odpowiadam tak samo, nie miałbym z tym problemów..a markiza (według filmu) niebywale przebiegła i zepsuta do szpiku kośc****otwornie działała mi na nerwy :D w pewnej chwili podejrzewałem, że listy które domniemanie wysyłała Madame De Volanges były tak naprawdę autorstwa właśnie markizy. muszę się wspomagać internetem aby nie pomylić osób 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
oglądałam trzy adaptacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
hm... dlaczego nie miałbyś z tym problemów? I czy długość ich potencjalnego spotkania miałaby jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
przebiegłość, spiski, zdrady, manipulacja na świetnym poziomie :):):) x nie wiem..jeśli sam tego nie czuje to nikłe szanse. możesz oczywiście próbować z nim rozmawiać albo zachwycać się modelami..ale to może przynieść rezultat odmienny od spodziewanego. wpędzisz go w kompleksy, obniżysz poczucie wartości lub wywołasz niezdrową zazdrość. możesz stanowczo powiedzieć mu że ma się wziąć za siebie a wtedy (tak jak twierdzi połowa kafeterianek) będzie miał prawo odpowiedzieć ci że kocha się niezależnie od wyglądu :D:D:D według mnie, jedyna sensowna rada to wspólne wyjścia na siłownię, pochwały nawet kiedy nie widać efektów:D i ciągła mobilizacja aż sam zacznie to kontynuować :) x czym ci zaimponowałem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
zostawię ją sobie na wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×