Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdeterminowana30

WALKA O WYMARZONE CIAŁO WSZYSCY ZMOTYWOWANI ZAPRASZAM

Polecane posty

witam ponownie... 15 dzien jillian skonczony, orbitrek zrobiony..padlam :P nie wiem jak wytrwam dalej :P mam nadzieje, ze kolejnie mierzenie mnie nie rozczaruje..bo jesli tak..to motywacja opadnie... w sumie gdy patrze w lusterko to zbyt wielkiej roznicy nie widze... :O ale moze za szybko chcialabym widziec efekty? ;) dobra lece szykowac sie na jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowana30
hej Kochane !!! zaczne od przywitania sie z Wami ;/ sorry ze znow mnie nie bylo ale pogorszylo sie nam z Astorem ;/ Mnie przez okres do tego stopnia ze wyladowałam pod kroplowka ... bo mialam biegunke i wymioty a z moim cudem tez nie lepiej bo juz na serio nie ma w co sie wkuwac wiec ze znalezieniem zyły pod kroplowke ciezko ;/;/ To tyle tak w skrocie wielkim .... zaraz zabiore sie za czytanie Was bo widze ze sporo popisałyscie podczas gdy ja zdychałam z bolu ... jej nie zycze nikomu takich okresow ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) zdeterminowana biedna ty ,ciagle cos u was ;( trzymam kciuki aby sie polepszyło i wkoncu opuscily was te choroby u mnie ok choc wczoraj byl maly grzeszek ale tylko maly:) dzis juz po cwiczeniach ,:) rano zjadlam grachamne z makrela ;0 teraz wtrybilam serek wiejski z rzodkiewka i slonecznikiem ;0 a na obiad dzis mam to co moi nie dojedli wczoraj ryz z jablkiem i cynamonem ,,wszystkiego nie bede sobie odmawiac no nie??? :) mysle ze to ladnie spale ,wkoncu pocwiczylam i zaraz zmykam do pracy :) pogoda u nas srednia ,zapowiada sie ze bedzie lało ,wczoraj mielismy nawet grzoty i blyskawice ,gdzie w irlandii do rzadkosc ;) dobra zmykam doic kawe i zmykam na 12 mam do pracy :0 milego dnia kobity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,jeszcze żadna kobitka tu nie zajzała?:( ja wrocilam z pracy ,jestem zmeczona ,padam poprostu z sil i nie mocy ;( tak bylo super a zaczelam sie ciulowo czuc :( kurcze musze poczytac ksiazke ,czekam na ksiazke z polski W DZUNGLI PODSWIADOMOSCI moze ona mnie podniesie ,jeszcze pewnie ze dwa dni i bedzie tzn pewnie w poniedzialek ;0 dobra bo smuce tylko ide sie umyc i polozyc moze jakis film sobie zapuszcze dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowana30
hej Dziewczyny !!! Ja dzisiaj tez pocwiczyłam , musiałam wyjsc z domu bo juz z tymi kropowkami szlag mnie trafia normalnie ... co chwile cos ... tak wiec poszłam sobie na streching , porozciagałam sie troszke a potem machnełam 10 k m ----> Pusiu jest postep piersze 5 km na tempie powyzej 9 a kolejne piec niestety na tempie 8.1 ;/;/; -8.5 ale i tak jestem zadowolona bo ten cholerny okres juz jest blizej konca niz poczatku hihi Pusiu ja jestem tylko tez dopiero co dotarłąm do domu no i musialam ogarnac co nieco wiesz jak to jest garnki ... do tego nakarmic tego mojego głodomora Astora ( teraz on juz chrapie a ja pisze hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a teraz doczytałam , ze Ty na ksiazki czekasz no to bede to miala jakies fajne tytuły to dam znac ja otatnio jestem na eapie sagii millenium ale nie powiem , zeby mnie jakos wciagneła :p Niffiiii a Ty gdzie? Mam nadzieje ze nie jedziesz na rowerze od kilku dni hihi a tak na powaznie to mam nadzieje ze jakos dajeszcz rade bo coraz blizej wekendu wiec mzoe znow córcie podrzucicie do tesciowej i bedzicie mieli chwile dla siebie , Moj chłop własnie lezy na mnie i obczaja trase nad morze bo wybieramy sie na tydzien.. ehhhh przez te wszystkie chorowska jest mi to mega nei na reke ale kasa zapłacona wiec co robic .... ma nadzieje ze Astor jakos przezyje i ja z tym moim guzem tez hihiih Co do pomiarow ja tez sie nie mierze ale juz zaczynam sie nawet sobie pogodac wiec nie jest zle .... choc nogi wciaz mam fatalne i jedyne co mnie ratuje to moja sniada opalelnizna bo jakos optyczbie wygladaja na mniejsze ale neistety mam na nich sellulit bleee I can - No pieknie cala Ty !! Musialy byc zakupy i az dziw ze w tych kolbach kukurydzy nie dojrzałas jakiejs kiecy dla siebie hihi. Super ze juz masz z głowy na troche szkole i mozesz skupic sie na ptzyjemnosciach ale nie ukrywam ze cieszy mnei mega ta Twoja wiadomsosc o Twojej wizycie w naszym kraju tylko plizzzz zostan cos dłuzej bo ja 25 sierpnia wylatuje na dwa tyg , wiec ogarnij to dobrze kobieto .... ja chetnie pisze sie na kawulonka ... tylko zjedziemy sie jakos po srodku hihihi Teraz jednak uciekam gwiazdy bo jutro zow pobudka o 5 i bede standardowo wrak ;/Buziakuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowana30
oj ale pustki po raz kolejny :) ja dzisiaj do pracy zbieram sie na popo , na wadze wciaz powyzej 61 kg choc bardzo mi sie marzy zeby na wakacje pojechac z takimi 57 , myslicie ze to bedzi realne teraz jak biegam? kurde ... na szczescie patrze na nogi i nie sa wieksze wiec oby to w tym kierunku szło:) a co do dietetycznego jedzonka to robie na sniadanie fasolke szparagowa a potem niestety to juz raczej gorzej bedzei bo bede jadła poza domem niestety ... postaram sie moze jednak jakiego skurczaka tunczyka czy cos w ten desen ... dobra uciekam tymczasem i mam nadzieje ze jak tu zajrze to okaze sie ze ktoras z Was w koncu cos skrobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! wczoraj nie mialam czasu by cos skrobnac, bo bylam na urodzinach kolezanki...i wrocilam troche pozno..Nawet czasu (ani juz nawet checi) nie mialam, zeby pocwiczyc. Ale juz naszykowalam sobie sportowe ubranie na dzis..i koniecznie musze pocwiczyc. :) pusiu, czyzby tez lubila, tak jak ja czytac? :) musze zaraz poszukac tego tytulu na necie..moze rowniez zainteresuje mnie tematyka :) zdeterminowana..10 KM=?? wow, super..ja jak wejde na oribtreka zaledwie robie 6 km..a spocona jestem jak swinia :D dziewczyny czytalyscie 50 twarzy greya.??.w tamtym roku o te ksiazke tyle szumi bylo.. to swierdzilam ze i ja poczytam..no i kurde...myslalam, ze nie dobrne do konca pierwszej czesci..tak mnie nudzila :/ mialam wrazenie, ze autorka ma 17 lat i pisze pierwszy raz w zyciu ;) (ale to tylko moje zdanie..moze wam sie podobala :P ) zdeterminowana kochanie, w wawie bede na pewno ok 25 sierpnia. tydzien wczesniej juz mamy zabukowana wycieczke :P :D moze sie uda, ze nawet dotre tam 24 :P niffiiiii gdzie sie podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitkinmoje kichane:) Dzis mam ciut lepszy humor :) Keze juz w lozeczku , mam zamuar szybciej isc spac bo jutro o 6 musze pocwiczyc,potem szybko obiad zribic i o 10 musze byc i malego w szkole bo idziemy na piknik:) a na 12 mam do pracy :) jak zawsze zalatany dzien;) a w sobote caly dzien w pracy buuuu czeam juz na orzyszly tydzien bo mam trzy dni wolnego juppi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdeterminowana ale super dalas rade tyle biegac podziwiam moze i ja jutro sprobuje :) zobaczymy czy dam rade hehe ale pewnie nie az tyle bo moge tylkonz 50min pocwiczyc , jednak jutro bede w pracy 8godz i to w bardzo duzym ruchu ;) Dobrze ze zaczynasz sie sobie podobac bo to juz polowa sukcesu:) Co do jsiazek dziewczyny to nie czytakam ale jak lecialam z polski do irl to kupilam sobie ksiazje BeatybPawlikowskiej W dzungli zdrowia i mnie wciagla , zainteresowala i chce poxzytac jej wiecej ksiazek:) w czerwcu leci kolezanka do polski i kupi mi jej 2 jsiazki a ja w irl przez ksuegarnie internetowa zamiwilam W dzungli podswiadomosci mam nadzieje ze bedzie ciekawa;) ICAN fajnie ze zabukiwalas urlopik :) ja heszcze nie wiem czy gdzies polecimy , troche bas kosztowal wypad do polski wiec zobaczymy czy damy rade finansowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie nasza kolezanka niffi hallo ??? Ciesze sie dziewczny ze was mam , moze w przyszlym roku uda nam sie spotkac jak bedE w polsce; ) zmykam bo maly jeszcze nie spi hehe musze sie obok polozyc Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O MATKO ... ALE SIE OMECZYŁAM WYSKOCZYL MI JAKIS BLAD I ZA CHINY LUDOWE NIE BYŁAM W STANIE SIE ZALOGOWAC ... A NAJGORSZE TO TO , ZE ODKRYŁAM ZE TU NA KAFETERII NIE MA JAK NAWET O RESTART OBECNEGO ....;/;/;/ ale co tam !!! Fajnie , ze jednka dotarłyscie i nie musze pisac do siebie :) Powiem Wam , ze ksiazki to ja akurat ubóstwiam czytam i załuje ze przy moim trybie zycia tak mało mam na to czasu :( myslałam za to kiedys nad takim czytnikiem ale poki co ... moja obecna skarbonką jest Astor i jego choróbsko :( Mam nadzieje ze sie chłopak wykaraska bo nie wybaczyłabym sobie gdyby cos mu sie stalo podczas mojego wyjazdu ... Tak wiec fajnie ze czytacie ... i fajnie ze cwiczycie :) I can - mowisz ze 50 twarzy to lipa? kurde nie wiem nie czytalam , tak ja wspominałam ja dlaodmiany zabrałam sie za sage millenium i tez bez fajerwerkow ... ciekawe ale zeby sie podniecac ?? Pusiu - szacun za te Twoje cwiczenia o 6 ja nie umiałabym sie zwlec ... planuje od m-ca mniej wiecej zwlec sie o 6.00 zeby pojechac na fitness o 7.00 bo sa takie fajne zajecia i upaaa po całosci ;/;/; teraz za to łeb mi peka wiec podejrzewam ze skonczy sie na noim pojsciu spac i wstaniu po 8 i i tak bede mega nieszczesliwa hihihi Nifffi - a Ciebie gdzie wsysło... głodowki głodowkami ale pora byłoby sie przywitac i zajrzec na dłuzej ... no chyba ze maz Ciebie tak absorbuje hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski wpadlam sie tylko przywitac:) plan na dzis wykonany ,,jedynie z czym zgrzeszylam to wypilam przed chwila karmi malinowe ,,po pracy wpadlam do sasiadki i gadu gadu i tak zlecialo ,a teraz trza ogarnac dom i nyny bo jutro do pracy na rano i do 20 buuu ale dzis 30 min biegalam na 9 hehe dalam rade prawie 5 kilometrow i 10 min chodem szybkim na 8.1 iii 15 min hulahopa a w pracy przerzucilam dwie palety wysokie z coca cola dzin cwiczeniowo zaliczony :) dobra kobitki uciekam bo czas leci hehe dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczdeterminowany
hej Gwiazdy!!! Melduje sie znad naszego polskiego morza - oczywiscie leje na leb i zimnawo ;/;/ w dodatk ja jestem przeziebiona i osłabiona bo jak sie okazało to szczepienie na rozyczke uczulilo mnie i tuz przed wyjazdem w pt ja zamiast pakowac walizki tułałam sie po jakichs oddziałach zakaznych ;/;/ Ostateczenie udalo sie chyba... ale czy mnie nie rozlozy to sie okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pusiu - gratulejszon z powodu takich postepow na biezni ... wdze ze zasuwasz konkretnie ... ja tu jestem z mezusiem na takim wyjezdzie kondycyjno odchdzajacych ale porcje takie głodowe ze musielismy zasilic kase okolicznejBiedronki :) Mam nadzieje ze jak wroce to napiszesz ze teraz juz biegaz po 6 km a potem ... to ja bede Ciebi goniła ... choc tak na powaznie to wazne abys biegała z dobrym temtem / pulsem czyli nie z szybko a najwazniejsze by dluzej :) ja ten moje wyjzad upolowałam z Grupona bo cena byla okazyjna ---> Łukasz oczywiscie nie chce chodzic na nic ale ja bede ... troche tu duzo emerytow ale imo to ponoc mamy chodzic po 10 kilometrow no nie wiem ... bo to niby w czasie 1.5 wiec jak na marszobieg to ja tego nie widze hihih A reszta Dzziewczyn gdzie wy jestescie ? czyzbyscie i Wy dzis wyjechały? Ja poki co dogorywam w cieplutkim lozeczku , mam nadzieje ze jutro juz bedzie poprawa a tymczasem buziakuje:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ten gosc czy goc zdeterminowany to oczywiscie ja ZDETERMINOWANA ale mam problem z zalogowaniem sie i albo zle hasło albo login ... ale wiadomsoc zostaje uznana jako spam wiec postanowiłam napisac do Was chocby jako swiety mikołaj !!!! Tak wiec raz jeszcze wracajcie tutaj szybko wszystkie w komplecie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity wlasnie sie wygramolilam z lozka i zamierzam pocwiczyc :) zdeterminowana super ze wkoncu wypoczywasz :) no i mam nadzieje ze zaczne jak ty duuzo biegac hehe wtedy mialam palewa ale i tak cie nie przebilam:) dobra zmykam jak najszybciej pocwiczyc,zastanawiam sie czy pojedziemy naad morze bo piekna pogoda sie robi ,wczoraj postanowilismy isc do kina wszysscy na bajwe w 3d ale korci mnie moze jak tak swieci:) aaa jeszcze dzis mam wypad do pabu urodzinowy wiec trzymajcie kciuki buzka papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej no i wrocilismy z kina byylo super naprawde jak bedziecie mialy mozliwosc to idzcie do kina na to HOW TO TRAIN YOUR DRAGON 2 bajka ale uplakalam sie i smialam ;) zmykam obiad robic a pozniej pub papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hejka babeczki. Zyje jeszcze ;) tylko czasu nie mialam. Troche sie odtatnio dzialo i jakos tak wiecznie o czyms myslalam i mi czasu brakowalo zeby tu zajrzec. Tak w skrocie to moja siostra zostanie za kilka miesiecy babcia co bylo dla wszystkich lekkim szokiem i bylo troche zamieszania wokol tego tematu. W zeszlym tygodniu sie tez okazalo ze od 1 lipca zamykaja moja silownie i tym sposobem musze sobie cos innego wykombinowac. Tu gdzie do tej pory chodzilam bylo sporo minusow, ale sobie wszystko pod siebie ulozylam i wszystko dzialalo jak w zegarku a oprocz tego bylo tanio, blisko i mialam sale i sprzet do dyspozycji. Ja juz chyba kiedys wspominalam ze nie lubie zmian wiec mozecie sobie wyobrazic ze jestem niezadowolona. Tak czy siak trzeba cos wykombinowac i mam nadzieje ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Mam juz jakis pomysl ale na razie nie chce zapeszac. Oprocz tego mezus mial niedawno urodziny I trzeba bylo poimprezowac a to sie wiazalo niestety ze spora iloscia nadprogramowego jedzenia i dlatego efekty mam na dzien dzisiejszy marne. Jutro sie zwaze i zobaczymy. Pusiu jak tam Twoja imprezka? Zdeterminowana zazdroszcze Ci urlopu. Pisz co porabiacie. I can gratuluje trzymania sie planu cwiczeniowego mi niestety ostatnio nie wychodzilo trzymanie sie mojego planu :( Dobra zmykam. Postaram sie teraz czesciej zagladac. Caluski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Dziewczyny teraz mam chwilkę wolną w pracy wiec wysyłam wam podsumowanie ostatnich dwóch tygodni żebyście sobie mogły zobaczyć co robiłam (a własciwie czego nie robiłam :P ) jak mnie tu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Tydzień nr 23 - podsumowanie: 1) głodówka 100% normy 2) ćwiczenia 100% normy 3) słodycze 16% normy Średnio 54% wykonania planu Tydzień nr 24 - podsumowanie: 1) głodówka 100% normy 2) ćwiczenia 62% normy 3) słodycze 4% normy LOL :P Średnio 56% wykonania planu Waga: 67,8kg - (-3,9kg od początku roku). Czyli zaliczyłam lekki wzrost, ale biorąc pod uwagę ilości jakie jadłam to to i tak super wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babulinki :D ja oczywiscie jak zwykle w weekend za bardzo czasu nie mialam :P jesli chodzi o jedzenie..to ujdzie...nie jadlam jakis ogromnych ilosci.. ale oczywiscie drinkami nadrobilam :/ w weekend tez sie zmierzylam..nic ..nic nie widac, zadnego ubtyku..a cholerka jasna tak ostatnio ladnie cwiczylam. nie no..moze za jakis czas bedzie widac jakis maly efekt... yhhh niffi...jak ty wyliczasz te procenty jesli chodzi np o slodycze? na jakiej zasadzie? ja chyba tez musze opracowac sobie jakis plan..bo jak tak dalej pojdzie to pojade na urlop z moimi ksztaltnymi biodrami :O ;) siostra babcia?..kurcze, no to czasem bedziesz mogla ponosic dzidziusia..jako dodatkowy trenning na raczki hihi :D pusiu..i jak .byliscie nad morzem? :) zdeterminowana..ja nigdzie nie wyjechalam..ale w piatek po szkole zaczelam sprzatanko...w sobote bylam u fryzjera, potem na malych zakupach, w restauracji, a potem w teatrze :D zanim wrocilam do domu byla 2 nad ranem ( nie chcialam dluzej, bo poki mam szkole, to jednak musze byc wyspana :P) w niedziele maly spacer, potem obiadek w centrum..i jakos tak szybko zlecial ten weekend.. o 19.30 zabieram sie za jillian..a potem moze wlacze jeszcze pare cwiczen chodakowskiej..bo jak juz mowilam ..kurde efektow poki co nie widac. (chociaz czuje, ze pod tluszczem moje cialo robi sie takie..hmm napiete.. :P) nie wiem juz co mam robic...wydawalo mi sie, ze troche pocwicze to jakis efekt bedzie..a moze za szyko chce widziec te efekty..? mam nadzieje, ze sie nie zdemotywuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ja tak szybko ,zaraz zmykam do pracy ,wiecej napisze wieczorem po pracy ok:) impreza super , dawno tyle nie wypilam hehe lekko glowa bolala ale kaca nie bylo :0 wczoraj mialam wolne ale caly dzien cos, ,sprzatalam 4 godziny dom ,obiad ,cwiczenia ,fryzjer i szkola hehe bylo tego ;) dobra zmykam bo sie spoznimy hehe buziole i do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dotarłam :) siedze w maseczce na buzce ,nozki mocze w wodzie z sola ,taki moj relaksik hehe dzien jakos minol,pomimo dostawy nie bylo tak tragicznie:) dzis dzien bez cwiczen ,ale jutro juz z rana wstaje aby pocwiczyc ,poki co nie wazylam sie bo wiecie po niedzielnej imprezie i tylu piwach hehe waga mnie napewno nie bedzie rozpieszczac:) ale wazne ze dziewczyny powiedzialy ze widac ze schudlam to sie iczy hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ican nie martw sie waga ,jak mowisz ze czujesz ze cialko robi sie napiete to miesnie sie robia a tluszcz znika ,trzymaj tak dalej a beda efekty:) haha widze ze ty rowniez podrinkowalas hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam na chwile zniknac bo maly przyszedl z placzem ,przewrocil sie i zaraz go wyprysznicowalam i polozylam :) noo wlasnie slysze jak schodzi na dół hmmm to sobie nozki pomoczylam buuuu niffi biedna ty ,ja tez nie nawidze jak ktos moje plany zmienia ,,jak mam wszystko ustalone ,zaplanowane ,pewnie tez bylo by mi ciezko,,owisz ze siostra babcia zostanie hmmm to ile siostrzenica ma lat? u mnie w rodzinie tez takie przypadki byly tzn nawet moj brat mial dziecko z dziewczyna ktora miala wtedy 16lat masakra no nie ,,ale jakos poszlo ,teraz nie sa razem ale syna ma super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdeterminowana a ty wypoczywaj ,wdychaj jodu hehe abys nam nie chorowała:) dobra zmykam latki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :0 widze ze jakos tu sama pisze od dwoch dni:( co sie z wami stalo? zdeterminowana usprawiedliwiona bo wypoczywa a wy Ican Niffi gdzie panny sa? ja dzis wolne ,rano wstala pocwiczylam ,zaprowadzilam malego do szkoly ,wrocilam wzielam sie za sprzatanie domku pomidorowa gotowala sie sama hehe a teraz mam czas dla siebie bo o 13 po malego znowu hehe :) posiedze troche przy slowkach z angielskiego bo doslalysmy 50 nowych i trza je wkuc hehe nie wiem co jest ale na wadze kilo wiecej buuuu ostatnio mali pije wody czy to moze byc powod ze odganizm zarzymuje wode aby mu starczyło????/ zmykam milego dnia kobity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) pusiu, narobilas mi ochoty na zupe pomidorowa..a tak sie zastanawialam co jutro zrobic na obiad ;) ja cwicze co drugi dzien..dzis i przedwczoraj zrobilam 40 min z ewa ch. ..zeby mi sie jillian nie znudzila ;) jutro po raz pierwszy wskakuje w buty sportowe i ide biegac..przynajmniej mam taki zamiar.. zanim odbiore dziecie z przedszkola..Kurcze..musze chyba troche ograniczyc jedzenie..bo na wadze wiecej.. a i cm mam wrazenie, ze stoja w miejscu...Zmierze sie chyba w sobote...ale w sumie, to za bardzo nie mam po co..widze ze nic nie rusza :( kurde. urlop niedlugo za 7 tygodni :( mam nadzieje, ze chociaz troszke mi cm poleci... pusiu, mozliwe, ze organizm zatrzymuje wode.. ..a cwiczysz?..bo moze troche miesnie zaczynaja sie wiecej wazyc? ;) ja zaczynam uczyc sie slowek angielkskiego jak juz skoncze moja szkole..a to juz niedlugo.. :D ahh jak sie ciesze :D pusiu, cialko sie robi napiete..ale pod ta warstwa tluszczu.. heheh takze wiec poki co golym okiem miesni nie widac haha zdeterminowana, co u Ciebie? niffi, jak Tobie leci tydzien? duzo cwiczysz?..trzymasz dietke? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki w ten piekny poranek:0 ja juz na nogach albo dopiero ,,mialam wstac o 6 pocwiczyc ale wybudzic sie nie moglam wiec pocwicze jutro przed praca;) dzis to zaraz zmykam do pracy i czeka mnie dlug dzien ,,zamowienia itd dziewczyna ktora tym sie zajmuje wyjechala na pare dni do polski wiec ja ja zastepuje:) na wadze codziennie po 300grm mniej wiec ok hehe ale 1 cm w pasie ubyl i w oponce wiec chyba hulahop dziala ,kerce nim po 15-20 min w te dni co cwicze ,a cwicze przewaznie 4-5 dni ,,powoli a do celu:) Ican wydaje mi sie ze u ciebie wyrabiaja sie miesnie ,teraz duzo cwiczysz ,wiec napewno to to :) glowa do gory i czekaj efaktow bedzie dobrze ;) uciekam malego budzic bo za pol godziny do szkoly wychodzimy buziole i milego dnia laski papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×