Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

u mnie dzisiaj piękna pogoda :) ale cieplutko :) brzuch mnie nie boli :) cycki też :) zaczyna mi się pojawiać ten gęsty biały śluz :) dzis 22 dc :) więc jeszcze troszkę i wszystko bedzie jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
U mnie dzisiaj 18 dc, czyli równie dwa tygodnie do @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
brzoskwinka ma racje..te testy internetowe sa do d...moj lekarz powiedzial, zeby nawet nie patrzec na nie, bo bzdury pokazuja. w ogole dziewczyny jak ma sie cykle 28 dni to i tak owulacja moze sie przesunac i to jest niezalezne od nas a od jakichs tam czynnikow. nie raz wystarczy delikatna temp, stan podgoraczkowy i juz cos pojdzie nie tak... brzoskwinko mi sie wydaje, ze bardzo duzo kasy wydalas na slub!:D my planujemy konkordatowy i jakies przyjecie- poczestunek po, bo oboje mamy male rodziny wiec nie oplaca sie robic jakiejs pompy...zamiast tego wolimy gdzies pojechac i cos zwiedzic:) ale jak ma sie duza rodzine to lepsze wesele juz, bo jak u nas moze bedzie z 40 osob max to jak to bedzie wygladac? z 30 osob bedzie siedziec a ta 10 bedzie tanczyc?;) nie widzimy tego;) ojjj suknia to bedzie tragedia, bo jestem bardzo wybredna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
i swieta racja! lepiej pojsc do gin po luteine czy duphaston a nie czekac na okres Bog wie ile czasu...ja tez mam czesto perypetie z okresem i dlatego od razu poprosilam o duphaston (tzn lekarz sam mi zapisal bo ma malo hormonow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
U mnie dziś pojawiła się wydzielina z lekkim brązowym zabarwieniem i tak się zastanawiam co to może być. Może plamienie okołoowulacyjne, bo według kalendarza to jutro wypada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
dzięki brzoskwinka ;) No jak wróce do Pl to bede musiała porobić badania i też poprosic lekarza o jakieś "wspomagacze" :P Co do kalendarzy to nie chodzi o to zeby twardo się trzymac wyznaczonych przez nie dat tylko zeby mniej więcej sobie uporządkować. Te co ja podałam ( nie wiem czy któras z was używa aplikacji w tel) ten pierwszy własnie rysuje wykres. więc nie musze marnować makulatury i mam wszystkie cykle w jednym miejscu i w razie czego moge sobie wszystkie porównać. a ten drugi to tylko tak łoo... ;) żeby mieć pozapisywane terminy @. a tak na marginesie to u mnie dzisiaj 41 dc i z 8 -10 dni do planowanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
41? a dlaczego tak pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
tajska_zupka bo mam bardzo różne cykle w grudniu doszedł mi do 75 dni. najkrótsze w tamtym roku 35. tak średnio licze 49 dni + - ale wczoraj miałam takie ciągnięcie w pachwinach i wydaje mi sie ze żyłki na pierciach pociemniały. nie chce sie nakręcać i bez sensu testować bo wiesz jak to jest. wole poczekać i się miło zaskoczyć niż zrobić za szybko test i się rozczarować. Zwłaszcza że przy pierwszym dziecku test wyszedł bardzo delikatny dopiero koło 3 miesiąca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my meliśmy zaproszonych 230 gości,łącznie ze znajomymi,ale znajomych było tylko około 10 par ,no max 15 par więc nie wiele ,a reszta to była rodzina.Mąż ma siedmioro rodzeństwa i ode mnie wszystkie ciotki i wujkowie,od męza strony ciotki i wujkowie i się uzbierało :) a na sali było tylko 240 miejsc,i to przy wielkim ścisku,wiec wiecej nie mogliśmy zaprosić,a potem na weselu było 160/170 osob.No normalnie mysleliśmy ze nas piorun trafi :) najpierw potwierdzają a potem nie przychodza :) martucha no powiem Ci że to nie dobrze że masz takie długie cykle.byłaś u lekarza i robiłaś badania ? u mnie czasami było tak że nie miałam @ 4 miesiące,oczywiście zanim zaczełam się leczyć i do lekarza poszłam.No i jak się potem okazało nie bez przyczyny,bo lekarz stwierdził cykle bezowulacyjne i zaburzenia progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
nie nie byłam bo nie przeszkadzało mi to nigdy. zawsze tak mialam i juz się chyba przyzwyczaiłam. Moja mama mowi ze tez tak samo ma. w pierwszą ciąże zaszłam bez problemu. wiem wiem to zadne wytłumaczenie :P Mówię wróce do Polski to pójde. Ostatnio w grudniu jak byłam to wszystko z usg było ok. Mój Pan doktor mówił że wszystko na swoim miejscu i że widzi ciałko żółte ale ciąży nie. ze jak nie dostane okresu do konca grudnia to mam zrobic jeszcze jeden test, ale pare godz po wizycie dostałam @ wiec nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
no właśnie teraz zaczeło przeszkadzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liwia dzisiaj masz termin @ :) i jak tam u ciebie sytuacja ?:) dzelka u ciebie też niedługo termin :) gdzie się podziały wszystkie dziewczyny ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
martucha ale to nie jest normalne miec tak @...ja tez mam dlugie cykle ale przez PCO, a ty widocznie tez masz jakis problem i to porzadny. musialas cos odziedziczyc po mamie skoro mama tez tak ma/miala. brzoskwinko to masa ludzi!!!:D ja to od razu przeliczam na kase :P my razem z M wolimy kase przeznaczyc na jakis wyjazd, bo obzarstwo przy stole nas nie rajcuje...ale kazdy ma inne poglady w tym temacie:) moja znajoma jak robila slub to wiadomo slub-sobota, niedziela - poprawiny i w pon kolejne poprawiny poprawin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczymy jak to sie potoczy jak nic do wielkanocy nie wyjdzie to po świętach pójde na te badania... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
U mnie sytuacja bez sytuacji :P @ brak.Bola mnie miesnie nizej pachy, kolo piersi.Prawy troche bardziej,. nie wiem czemu bo nic takiego nie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
to poprzednie to ja :P dziewczyny żeby sie zaczernic to co musze zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też były poprawiny :) no wiadomo że wesele to wydatek :) a zebraliśmy tylko 13 tys. ,bo dużo młodzieży było,a wiadomo że młody jeszcze na dorobieniu to dużo nie da :) liwia a test robiłaś :) ? nie trzymaj nas i siebie w niepewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Nie robilam jeszcze testu :P Chyba dam sobie jezscze kilka dni niepewnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
martucha musisz wejsc w "zaloguj" i tam zobacz gdzie jest zakladka dla nowych uzytkownikow. ja tez musze pomyslec o tym zeby zaczernic nick...chociaz na razie nikt nie podszywal sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Haha :P Nie wiem dlaczego taka spokojna jestem :P Moze za kilka dni zrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co przechwaliłam dzień :) cycki się zaczynają odzywac,nie cały czas ale od czasu do czasu.jak wieszałm pranie i się schliłam to coś mnie w dole brzucha po prawej stronie złapało,jakiś ból,aż mi sie cięzko wyprostować było :) sutki mam takie sine że aż fioletowe :D co to za cisza ?:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinko, jestem dopiero w 5 tyg.( dodatkowo mam cykl dłuższy więc ciąża jest wcześniejsza)puls dziecka będzie widoczny od 6 tyg. i to jest najważniejsze do zbadania, jak pójdę teraz do lekarza, to tak naprawdę nic nie będzie widoczne i każe mi wrócić za tydzień na usg, aby stwierdzić czy zarodek żyje. W styczniu miałam zrobioną cytologię, tokso, morfologię, hormony, usg. Nic sie niepokojącego nie dzieje, jeżeli zacznę plamić czy zacznie dziać się coś równie niepokojącego, to wsiadam w taksówkę i w 15 min. jestem u lekarki :) To jest właśnie zaleta planowanej ciąży, że część badań może byc wykonana wcześniej i potem nie trzeba się bać o wyniki i stresować ewentualnym leczeniem :) Teraz wszystko w rękach Boga, ja mogę tylko reagować na ewentualne sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×