Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość
a kiedy robilas ten test? Rano czy teraz? Jesli teraz to powinien byc to mocz 4 godzinny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna43253456
1 marca (pierwszy dzień dni płodnych) kochalismy się z moim mężem, owulacje miałam 6 marca, dnia 7 marca zauważyłam znaczny spadek temperatury 34.9. wczoraj miałam dziwne kłucie w jajniku z lewej strony, inne niż podczas okresu i inne niż przed owulacją, takie ostre i piekące, zdarzało się jakieś 5 razy w ciągu 1 h. Okresu powinnam dostać za 9 dni. Śluz miałam taki mleczny strasznie gęsty i lepki jakoś 2 dni temu.. Uprawialiśmy stosunek przerywany, gdyż jeszcze nie staramy się o dzidzię (jednak bardzo bysmy sie cieszyli, a wlasciwie ja bo mąz jesczze dziecka nie chce...). Dodam, że od kilku dni mam wstręt do papierosów, co nigdy mi się nie zdarzało. Czy ciąża w tym przypadku jest możliwa? I najlepiej kiedy powinnam zrobić test ciążowy. Dzisiaj jest 11 dzień od stosunku i strasznie boli mnie podbrzusze z lewej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Anno spadek temperatury po owulacji jest naturalny a na te objawy, które opisujesz jest trochę z wcześnie, mysle ze stosunek przerywany i to 6 dni przed owulacją dają naprawdę niskie szanse na poczęcie, no ale nie takie cuda się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anno ja myślę podobnie jak gość M.szanse są bardzo bardzo niewielkie. gość M -a ty masz już jakieś objawy ?nie chce Ci się wymiotować czy coś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam test popoludniu, jak tylko wrocilam z pracy. nie wiem ile czasu nie sikalam ale mogly to byc 4 godziny. jak sie teraz zastanawiam to nie wiem czy pamietacie jak pisalam, ze po 2 dniach od rzekomej owulacji bolal mnie drugi jajnik , smialam sie ze mialam dwie owulacje,. a moze poprostu ta przesunela sie. byl to czwartek wiec jesli tak bylo to okres nadejdzie w czwartek-piatek. test mialam mega czuly bo 10mlU , ja juz wykluczam ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Jestem ciągle półprzytomna i ciągle bym spała, co jakieś 3 god. odzywa się głód taki silny, cięzki do zignorowania, bardzo dużo piję wody :) mam ochotę na ryby pod każdą postacią, jajka i zielonego ogórka, wczoraj zrobiło mi się słabo, pobolewa mnie brzuch, ale nie wysoko jak na okres tylko tak jakby przy pochwie takie skurcze, biała wydzielina zniknęła mam teraz tylko normalny przeźroczysty śluz, na jeszcze większych piersiach coraz bardziej widać żyły i ciemnieją mi sutki, bez stanika nie da się chodzić, bo od najmniejszych wstrząsów boli. Cera mi się ładna robi :) No i jestem płaczliwa, wczoraj popłakałam się na reklamie a i jeszcze węch mam trochę wrażliwszy. To na tyle moich objawów :) Mdłości nie mam... na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ile bym dała za takie objawy:) GOALKA mam nadzieję że będziesz szczęśliwą posiadaczką 2 kresek. a dla czego myślisz że się nie udało?? masz przeczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Papi jeszcze będziesz miała, nie bój się :) Goalka, a jeżeli miałaś przesunięte jajeczkowanie, to wtedy też kochałaś sie z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M ale Ci zazdroszcze :) aaaa :* to cudowne uczucie czuć że masz w sobie takie maluśkie maleństwo :* powiem Ci że troche już masz tych objawów :) goalka może faktycznie owulacja sie przesuneła i test jeszcze nic nie wykrył :) także nie załamuj się :) myśl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
a wy dziewczyny jakie macie odczucia?? bo chyba myślicie trochę o tym. uważacie że sie udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
bo ja np, myślę że jeszcze mi się nie udało. jakoś tak mi się myśli podświadomie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze mówiąc nie wiem czy mi się udało :) staram się nie o tym nie myśleć,ale bardzo chce zeby sie udało :) dzisiaj mnie brzuch boli np prawie cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie od wtorku do soboty nie bylo kochania. dlatego kicha. a jakby byla ciaza to test by to wykazal. Gosc M ale Ci zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Wiesz Brzoskwinko z tymi objawami to widzę, że naprawdę może być różnie. Jak poprzednio zaciążyłam, to cera mi się zrobiła okropna, brzuch ciągle bardzo bolał jakbym miała okres, włosy zaczęły mi wypadać(!) i to nagle i sporych ilościach, zaczęłam nabierać dużo wody i zaczęły mi się robić rozstępy na piersiach, udach i biodrach...dodatkowo miałam szybko mdłości. Nie mam pojęcia od czego to zależy, ale tym razem jest inaczej już od samego początku, bo test wyszedł szybciej i nie mam tych bólów brzucha. Daje mi to cichą nadzieję, że tym razem jest wszystko lepiej i będzie dobrze. Puk Puk odpukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Mój mąż wczoraj dwa razy mnie do łóżka zaciągnął bo coś się wygadałam, że płodne mi się zaczynają to powiedział, że trzeba działać :D Czasem mam wrażenie, że on bardziej chce niż ja. Dzisiaj robiłam test owulacyjny ale wyszedł negatywny :/ wiec nie wiem...bedziemy próbować cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M podobno na chłopca kobieta w ciąży pięknieje ładna cera i wgl. a na dziewczynkę "brzydnieje " bo dziewczynka zabiera urodę :) więc może chłopaczek rośnie :) mi też się ból brzucha źle kojarzy niestety,ale nie wiem czy to znaczy coś złego ,bo przeciez niektóre dziewczyny cały czas boli ten brzuch i jest ok ;) mam nadzieję że szybko się przekonam o tych ciążowych perypetiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcebycmama rzuć te tesy w kąt i kochajcie się z męzem nie tylko w płodne ale i niepłodne :) tak żebyscie trafili na ta owulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Goalka, to miałas taką sytuację jak ja, mi też sie przesunęło, tylko ze mnie coś tchnęło i zrobiłam test owulacyjny i wyszła mi kreska więc kontynuowałam starania i pewnie tylko dlatego mi sie udało. Dziewczyny, serio, weźcie poprawkę na to, że podczas starań owulacje sie przesuwają i starajcie się nie tylko w te wyliczone dni, bo w poprzednim cyklu nie zaszłam, ponieważ owulacja przyszła tydzień wcześniej a w tym bym nie zaszła bo przyszła 10 dni później niż poprzednia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
też mi sie wydaje że codzienne kochanie jest lepsze :) ja to mogę brzydnąć obym tylko zaszła i dotrzymała ciąze do końca. choć mąż odkąd rozmawialiśmy o wspólnym życiu i rodzinie chciał chłopaka żeby bronił w przyszłości młodsze siostrzyczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Ja bym baaardzo chciała syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
no tak masz rację:)ale myślę że jeśli będzie dziewczynka to też będzie za nią szalał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
osobiście znam 2 facetów, którzy chcą mieć córeczki :) i to strasznie. Mi jest to totalnie obojętne jaka płeć, ale chciałabym, aby było podobne do męża bo ma ciemne włosy i piękne szare oczy, a to rzadkie połączenie :) Jest takie powiedzenie, że faceci chcą syna, ale to za córkami szaleją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajniczek89
Dziewczyny rano dostalam lekkiego brazowego plamienia.Od tej pory cisza. Na @ nic nie wskazuje, bo nie mam objawow. Czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Czesc dziewczyny mozna sie dołaczyc? ;) my tez zaczynamy sie starac. Mamy juz 4-ro letniego synka wiec pora na drugie. :P Ostatni okres mialam 31.01.- 6.02 dziś jest 40dc. Z tym ze moje cykle sa bardzo nieregularne i trwaja od 35- 75 najdluzszy. Podejrzewam ze w ten najdluzszy cykl było puste jajeczko albo cos w tym stylu :( okresu nie spodziewam sie pod koniec tego albo nastepnego tygodnia, ale zobaczymy jak to bedzie... Życze owocnych starań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajniaczek jeśli sie nie zabezpieczacie i wgl to szanse są ,zrób test jak najszybciej :) martucha bedzie nam bardzo miło :) witamy :)dołacz do tabelki :) CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Gość_M _________31 lat________ ** tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI kwiatek.gif brzoskwinka14______21 lat______12 cykl starań_____18.03.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________2cykl staran_______10.;03.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______02.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×