Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Liwia99
Nie testowalam.Rano mialam malutkie brazowe plamienie. Beznadziejnie sie czuje, stracilam humor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
a w jaki sposób dołaczyc? poprostu napisać w komentarzu?? ;) a druga sprawa co to za data na końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
To data nadchodzacej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martucha skopiuj cala tabele i dopisz siebie aby w jednej tabeli byly wszystkie dziewczyny,. Liwia nie martw sie, u mnie tez lipa. ale poki okresu nie ma to pilka dalej w grze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
a Ty goalka masz juz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
martucha020290____24 lata____1 cykl starań____22.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz nawet brzuch mnie nie boli, ale piersi bola jak cholera, sa ciezkie , wielkie , do tego szczypia mnie sutki. ale bol piersi przed okresem to u mnie normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Ok juz wiem poprawiam :p CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Gość_M _________31 lat________ ** tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI kwiatek.gif brzoskwinka14______21 lat______12 cykl starań_____18.03.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________2cykl staran_______10.;03.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______02.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
U mnie bol piersi tydzien przed @ to tez nic dziwnego.Ale teraz mnie nie bola a to plamienie to sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Ogarnęłam ;) Dzieki za przyjecie do grona staraczek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goalka a może to dobry znak że przestał cię brzuch bolec :) a ja się juz położyłam :) normalnie czuję się jakbym miała gorączkę ( tem. 37,2) i tak juz od kilku dni. no i brzuch mnie boli ;/ na objawy @ trochę za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ale jest nas dużo! ale im więcej tym lepiej będziemy się wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Dziewczyny ja taki ból jak na @ czuje juz od poczatku miesiaca. Poza tym popuchłam na twarzy i całą buzie mi wysypalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Malinki i Nemesisowej dawno nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka , czytalam w wielu watkach , ze pierwszym objawem ciazy bylo wlasnie samopoczucie jakby grypa brala. takze wiesz:) ja juz myslalam, ze dostalam okres, pobieglam do lazienki a tam sluz, bialy. a od owulacji mialam suchutko. mam ostatni test w szufladzie, zrobie go jutro rano. jak wyjdzie negatyw to juz nie bede sie nakrecac.....liczylam, ze zrobilam 6 testow!! masakra. ja to za kazdym razem jak ide siusiu to mam ochote zrobic kolejny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ból brzucha nie jest taki sam jak na @ ,podobny ale jakiś inny,to raczej takie napięcie na dole czuję . dziewczyny o nas po prostu zapomniały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas sobie powtarzam nie nakrecaj się ,nie myśl o tym :) ale weź tu nie myśl jak człowiek odlicza dni do terminu @ :) ach :) goalka ja jakbym miała testy w domu to tez bym mogła robić przy każdej wizycie w toalecie,bo jakoś tak mnie korci jak wiem że mam je w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
pytajniczek 89 ja tez mialam tak, ze dostalam plamienie takie brazowe a pozniej dostalam normalnie okres...na razie musisz czekac a jak @ nie rozkreci sie to wtedy testuj, bo teraz moim zdaniem nie ma sensu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goalka czuję u Ciebie fasolkę :) ty nie rób już tych testów tylko idz na bete :) dzisiaj czytałam jakiś wątek że dziewczynie spóźniał się okres ileś tam dni,ale nie pamiętam ile,i zrobiła test,wynik negatywny a poszła na bete i miała 7 tysięcy :D i weź tu ufaj tym testom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
No moze zle go okreslilam... tak poza tym to mam takie uczucie kopania pulsowania w brzuchu i oczywiscie naczytalam sie juz o jakims tętniaku aorty brzusznej... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede chciala zaopatrzyc sie w testy owulacyjne, kurde a pomysle, jak kiedys balam sie ciazy przy tabletkach czy innych zabezpieczeniach...echhh to nie tak prostu zrobic bobaska, maz troche zly jest na mnie, bo mowi , ze za bardzo sie nakrecam na wszystko i przez to mi sie wszystko rozregulowało ,ciagle sobie powtarzam chilll out ale nic to nie daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
ale duzo wpisow!!:) dziewczyny nie nadazam za wami:)! a ja dzisiaj mialam malego dola...przyszla do mnie interesantka taka mloda i kurcze w ciazy...:( i tak zaczelam zastanawiac sie jakby to bylo gdybym ja byla w ciazy, czy to bylaby dziewczynka czy chlopiec...:/ juz naprawde nie moge doczekac sie poniedzialku!:/ chcialabym zeby gin dal mi wtedy jakies tabletki, zeby szybciej zajsc w ciaze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lekarz internista da skierowanie na bete bo do gin dluzej musze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
dziewczyny a jak wy jestescie po okresie to co ile dni staracie sie? co 2/3 dni wystarczy myslicie?? codziennie niestety nie mam jak, bo jeszcze mieszkamy osobno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja nie mam pojęcia goalka :) ale możesz bez skierowania zrobić :) u mnie beta bez skierowania kosztuje 21 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
u mnie tez kosztuje ponad 20zl. ja kiedys placilam 25zl albo 23 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×