Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Tajska zupka gdzies wyczytalam , sprytnie, ze dziewczyna, ktora starala sie dopiero 3 miesiac i niestety nic z tego , poszla do ginekologa i powiedziala, ze stara sie juz ponad rok bezskutecznie, jak lekarz to uslyszal skierowal na wszystkie badania i dostala jakies leki wspomagajace. hehe taka niecierpliwa byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska zupa niektórzy lekarze właśnie mówią że tak najlepiej co dwa dni :) bo nasienie lepszej jakości :) przecież plemniczki żyją w ciele kobiety nawet kilka dni także spokojnie :) bez stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
no to ja chyba tak powiem swojemu lekarzowi!!!:D ale chyba nic z tego nie wyjdzie...bo na wizycie poprzedniej pytal ile starania co i jak a ja dopiero od stycznia;) a juz marzec mamy.....to w sumie 3 miesiace bedzie! ale zlecialo!!:D szkoda dziewczyny, ze to forum nie jest cos jak czat, ze od razu wyswietlaja sie wyslane posty, a tak to ciagle "odswiez" klikam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Obiad mi sie pali a ja na kafe... :p jak tak dalej pojdzie to mąż bedzie glodny chodzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
wiecie mi sie wydaje, ze chyba zleci jeszcze dalsze badania, bo przeciez pisalam ze jeden wynik mam 3-krotnie wiekszy od normy...:/ ja to nie wiem jak u mnie bedzie z ciaza...:/ bo to jest chyba 2 albo 3 raz jak staramy sie powiedzmy iles miesiecy i nic z tego nie wychodzi...nie wiem czy za malo seksu, czy ze mna jest cos nie tak:/ ale nie bede was zadreczac moimi problemami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
goalka mi też sie tak wydaje jeśli pojawił ci sie śluz to ciąża na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
martucha ja to czasami tak robie ze np nie chce mi sie wlaczyc laptopa to z komorki do was pisze ale dluzej to schodzi;) ja to mam jeszcze taka manie, ze jak bardzo chce zajsc w ciaze to przegladam sobie imiona dla przyszlych dzieci:D a wy macie jakies upatrzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
mi chodza po glowie hmm...Adas, Gabrys...a dla dziewczynki pojecia nie mam...podobala mi sie Lena ale okazalo sie ze moja znajoma dala corce tak na imie i wkolo slysze, ze same Leny:/ tez podobala mi sie Gabrysia...ale nie wiem....znajomi corce dali na imie Michalina- w skrocie Miska, ale Michalina jakies takie ...no kwestia gustu...a imie "Michalina" wybieral ojciec dziewczynki, ktory ma na imie....uwaga ....MICHAL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Goalka, ja też tak miałam z tym białym śluzem, możesz zmierzyć temperaturę pod językiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska ty nas niczym nie zadręczasz po to tu jestesmy żeby pocieszyć i wysłuchać :) wiesz ja nie wiem co to jest ten hormon który ty robiłaś bo nigdy o nim nie słyszałam i sama tez nie miałam go robionego.ale może on nie ma aż takiego wpływu na płodność.najważniejsze żebyś miała w normie estriadol,lh i fsh,no i progesteron .miałaś już te badania ?;) no niestety w tej służbie zdrowia to tak jest że lekarze każa sie starać do roku czasu naturalnie bo dopiero po tym czasie można uznac że para ma problem.dlatego warto miec dobrego lekarza,który od razu zrobi badania i nie bedzie kazał czekać roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się dla chłopaka strasznie podoba Fabian,ewentualnie Piotr albo Filip a dla dziewczynki Amanda,Wiktoria . Szkoda że nie moge swojego imienia dać córce bo moje mi się bardzo podoba ale to tak dziwnie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
brzoskwinko ja rzucilam w cholere tych lekarzy na nfz!! ;/ mialam takie problemy, ze okresu nie miala z 2 miesiace a jeden do mnie tylko mowil, ze musze zajsc w ciaze i nis konkretnego nawet nie zlecil...dlatego chodze teraz do ginekologa prywatnie i dobrze ze cokolwiek zlecil...czekam co powie w pon bo bede miec tez wynik cytologii;) brzoskwinko alez ty pozytywnie nastawiona do zycia:) ja to czasami pesymistka jestem, czesto denerwuje sie i jestem niecierpliwa;) co widac zreszta w zwiazku z ciaza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
ja mam kolezanke na roku, ktora ma siostre Amande i wolaja na nia Majka;) Filip tez mi sie podobal ale do nazwiska ni w zab nie bedzie pasowac bo moj M ma w podobie cos do tego imienia...;) kiedys podobal mi sie tez Szymon, ale krotko...Mikolaj tez byl, ale mojemu M nie podoba sie:/ moj M to najchetniej chcialby Krzysztofa albo Adama....wyjdzie w praniu albo bardziej jak zobacze pierwszy raz na oczy dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba dla dziewczynki Pola,Amelia,Paulina dla chlopczyka ciezej ale np Adas ladnie brzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chodzisz prywatnie to tym bardziej powinien Ci dac jakieś skierowanie na badania,przecież bierze kasę za to żeby cie leczyć :) wszystkiego się dowiesz na najbliższej wizycie,może właśnie da ci skierowania na badania.a jak nic nie bedzie robił to się upominaj trochę :) ja tez mam chwile zwątpienia uwierz mi :) były takie cykle na początku staran że jak test zrobiłam i negatywny był to potrafiłam nad nim płakać że znowu się nie udało :) ale staram się być silna,nie dla siebie;) dla mojego maleństwa :) wszystkim nam się uda :) to tylko kwestia czasu :) tylko to czekanie jest najgorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Goalka, nie chcę rozbudzać Twoich nadziei więc nic nie powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to juz Ci nie odpuszcze:) mow mi tu natychmiast:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M a czemu kazałaś zmierzyc temperature Goalce ?;)przeciez temperaturę trzeba mierzyć rano odrazu po przebudzeniu zanim się z łóżka wstanie:) późniejsze są nie ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano to chyba w pochwie sie powinno mierzyc, wczoraj czytalam, ale pod jezykiem to nie wiem o jakiej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc M co chwile odswiezam strony a Ty mi nie piszesz.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinko, tak jest podczas owulacji. Jak jesteś w ciąży ciągle masz podwyższoną temperaturę. Ja rano mam najniższą, po 10 min od wstania mam szybciutko moje stałe 37.0-37.3. Jak nie byłam w ciąży moja normalna temperatura wynosiła jakieś 36.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
odpisałam ale sie nie pojawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to ,że jak np robisz sobie wykresy i codziennie mierzyć temperature,nawet żeby owulację wyznaczyć to tylko ta poranna przed wstaniem z łożka się liczy.bo jak sie nawet do łazienki przejdziesz to masz już inną temperaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×