Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

CIĘŻARÓWKI 🌼 Gość_M _________31 lat________ ** tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI kwiatek.gif brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 wewe____________33 lata_______3 cykl starań________23.03.3014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to by właśnie wyjaśniało dlaczego w zeszłym mies się nie udało. Prawdopodobnie za wcześnie skończyliśmy starania (trzy dni przed owu) i stad się nie udało. Znaczy tak to sobie tłumaczę. Mam nadzieję, że teraz się uda. Tylko teraz mam dylemat. Skok temp. jest dziś. Starania było wczoraj wieczorem i w sobotę rano. Próbować tez dziś czy dopiero jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Brzoskwinka szkoda :( jak to psychika dziala. Wczoraj mialas plany zeby isc na bete a dzisiaj @ :/ mi temp. Powoli spada wiec pewnie tez juz niedlugo dostane. :( A więc dziewczyny musimy meczyć facetów przez cały cykl aż do okresu co 2-3 Dni. :P Inego sposobu nie ma. Nie można odpuszczac zarraz po owulacji bo moze glowa nam tylko tak mowi ze juz byla a tak naprawde jest w zupelnie innym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
a ja chcialam sie przywitac:) u mnie po staremu:) nie odzywam sie w weekendy, bo mam zajecia od rana do wieczora:) nie wiem w sumie czy plakac, czy usmiechac sie ;)........aha i dzisiaj ide na usg. zobaczymy, co lekarz powie;) jak bede cos wiedziec, to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
brzoskwinko trzymam kciuki za kolejny cykl:) trzymam kciuki tez za wszystkie :) dziewczyny dzis 14dc i ide na to badanie, to myslicie, ze mozna cos ten...z M?;) usg mam na godz 21. nie bedzie to przeszkadzac w usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Dzwoniłam do lekarza i mam wizytę na sobotę, lekarka powiedziała, że moze być już widoczny puls dziecka więc zrobi mi usg. Przyznam się wam, że wczoraj przeżyłam napad paniki, bo piersi mnie przestały boleć i temperatura mi spadła do 36.4 w ustach i 36.0 pod pachą :/ i zrobiło mi się bardzo zimno, tak mi się kiedyś zaczęło poronienie, mąż wpakował mnie do łóżka i powiedział, że jak w ciągu 30 min. się nie zmieni temperatura to jedziemy do lekarza, po pół godzinie było 36.7 po kolejnych 15 min. już 36.9. Piersi zaczęły ponownie boleć w nocy. Nie mam pojęcia co to było, ale już wróciła mi moja stała temperatura 37.2. ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Tajska :) jeżeli nie masz mieć robionej cytologi to raczej nie ma przeciwwskazań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska zupa nie ma zadnych przeciwskazań.działaj działaj ;) gosc M przestań ty z ta temperatura bo tylko niepotrzebne sie stresujesz ;D musisz sie relaksować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładniie!! gość_M teraz odpoczywaj nie stresuj sie i ciesz sie dzidzią... ;) wszystko bedzie ok. Masz nakaz od nas wszystkich zeby myslec pozytywnie i o nic sie nie martwic ;) Tajska_zupka czekamy na info i przyjemnych starań życzę ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
No relaksuję się Brzoskwinko, relaksuję, ale niepokój wpisany jest chyba w życiorys kobiety ;) Ktoś tam wyżej pisał, że jako objaw ciąży dostał zapalenia pęcherza, hehehe ja też mogę powiedzieć, że to tez miałam jako "pierwszy objaw" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Budzę się o 4 rano na jakąś godzinę i nie mogę spać, jak wstanę wtedy do łazienki to mi się słabo robi i tak jakby mdli. A tak poza tym to czuję się świetnie, jak o siebie dbam, czyli unikam napinania brzucha czy długiego chodzenia, bo od tego zaczyna mnie boleć brzuch. Senność mi zniknęła, kiedys bez 2 kaw nie moglam się wybudzić, a teraz bez kawy czuję sie rozbudzona. Może to kwestia ciśnienia, bo ja z natury mam bardzo niskie a teraz przez ilość płynów w organizmie sie podniosło. Ciągle mi się pić chce, piję z 5 litrów dziennie i co dziwne nie chce mi się jeść, zmuszam się do regularnych posilków, tylko czasem pojawia mi się ochota, jak wczoraj, na bitki wołowe i arbuza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę musisz jeść żeby mieć siłę :) faktycznie dużo pijesz :) kurcze musisz często łazienki chodzić :D leż i odpoczywaj,nie chodz za dużo :) po co ma cię brzuszek boleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
trochę do tej łazienki biegam, tak co pół godziny :p zawsze dużo piłam tak minimum 3 - 3.5 litra dziennie, cieszę się, że piję dla dwojga a nie jem za dwoje :D Tajska usg masz na 21?? strasznie późno :) mam nadzieję, że napiszesz jeszcze dzisiaj co Ci lekarz powiedział, trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
dam znac:) jak cos, to bede pisac z komorki;) w pracy nie zawsze mam mozliwosc napisac, co i jak, bo kurcze chodza i patrza...i jako jedyna mam neta na kompie na 3 pokoje:/ mam na godz 21, bo lekarza przez 2 tyg nie bylo, bo wzial urlop i w sumie dobrze, ze dzisiaj mam usg, a nie pozniej, bo rzekomo masa pacjentek jest. co sie dziwic, jak lekarz poszedl na urlop...:/ no ale kazdemu sie nalezy:) tyle sie napatrzy, to pora zwrocic wieksza uwage na zone :P a powinnam w 11dc miec, zeby zobaczyc, jak z owu...no moze cos dzisiaj wiecej powie...moze nie bedzie tak zle...jak nie zobaczy owu, to chociaz zrobie kontrolne usg po 3 mies od odstawienia tabletek, bo ostatnie usg mialam rok temu, jak nie ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka14 u mnie też beta już nie potrzeban będzie... właśnie zaczęło się mikroskopijne , ale jednak, plamienie...także wieczorem pewnie się 2 na maksa pokaże :(:( choć nadal nie ma bólu brzucha ani piersi jak na zbliżającą @ więc dziwnie,że coś się pojawiło... Test też zrobiłam - wyszedł negatywny...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczy. Mam taki dylemat. Wydaje mi sie że owulacje miałm 28.02 wszystkie znaki na niebie i ziemi by na to wskazywaly... okres mam zaplanowany na 22.03. to 3tyg od owu. Myślicie że przy moich długich cyklach moze tak byc? czy jednak owulacje mialam tydzien poźniej czyli 7.03??? bo juz mi sie wszystko poplatalo. Ta druga faza po jajeczkowaniu trwa zazwyczaj 14 dni czy moze byc roznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha teoretycznie faza lutealna powinna trwać 12-16 dni .w normalnym cyklu jest owulacja jest w połowie cyklu,ale jeśli ktoś ma długie cykle,ta owulacja chyba nie bedzie w połowie cyklu,tylko no właśnie maxymalnie 16 dni przed @ .Może w długich cyklach faza lutealna jest dłuższa,ale napewno nie jakoś znacząco bo ciałko żółte nie "żyje" tak długo,przekształca się w ciałko białawe i nastepuje @.Więc wypadało by że owulację miałaś 6-7 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
martucha to cytat z Wikipedii: Od owulacji do menstruacji mija przeciętnie 14 dni (za normalny jest uważany czas od 10 do 16 dni). Czas trwania fazy lutealnej (w przeciwieństwie do fazy folikularnej) jest na ogół stały w różnych cyklach tej samej kobiety, nawet jeśli cykle te mają różną długość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ja tez mam długie cykle, ale od owulacji do okresu mam zawsze 14 dni. Wydłuża mi sie pierwsza faza cyklu, druga jest bez zmian i trwa dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli gdybym miala ta owulacje 28 to okres powinnam dostac w tamten piatek. A jest taka możliwośc że jestem jeszczeeee przed owu?? Tylko że temp trzyma mi sie w przedziale 36.5-36.9. no i jednodniowy skok do 37 - najwyższa właśnie tego 28.02. tylko ze nie bylo takiego skoku wielkiego i moj blad ze mierze od polowy cyklu :/ kurcze pomieszalo mi sie wszystko. :( Juz mam dość tych moich cykli i czekania na okres. W jednej minucie mam nadzieje że się udało a w drugiej przypominam sobie że przecież jeszcze jestem przed @ i do końca nie wiadomo tak naprawde ile... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martucha - nie musisz mieć wielkiego skoku, wystarczy różnica 0.2 żeby zanotowac owulację. Faza lutealna nie ma prawa trwać 3 tygodnie. Zawsze u konkretnej osoby trwa tyle samo. Jeśli poprzednie miałaś np 15 dniowe, ta też będzie miała 15 dni. Nanosisz temperatury na jakiś wykres? Zauważyłabyś czy masz fazę wyższych temperatur. Jak już wspominałam Aleksandrze, owu nie musi wystąpić akurat w spadku temperatury, może nastąpić +/- 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a takie plamienie mikroskopijne, bardziej na papierze widzielane niż na podpasce w 47 dniu cyklu bez wystąpioenia @ to oznaka poronienia ? istnieje szansa ,że ciąża jest? bo jakby to był począte @ to bolałby brzuch i piersi...a tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie problem z tym że to moj pierwszy obserwowany cykl i nie mam pojecia jak wygladaly poprzednie bo do niczego nie bylo mi to potrzebne :p mieżę juz 26 dni ale dopiero od 20dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×