Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

ten gość z 11.50 to ja :P Sory ale nie zawsze pamiętam żeby się logować :/ gapa ze mnie :P tajska_zupka na tabelce zapisane masz 02.02 okres więc myślałam że się spóźnia i będziesz testować brzoskwinka szkoda szczeniaczków. a co do piątku to moje chłopaki ciężko pracują i aż mi szkoda robić im coś postnego.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak.. ;) dlatego mnie to zmylilo... A jak tam przeczucia dziewczyny? Mi sie coraz bardziej wydaje ze w tym miesiacu nic z tego starania nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Gość_M _________31 lat________ ** tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI kwiatek.gif brzoskwinka14______21 lat______12 cykl starań_____18.03.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
zapomnialam;) wpisalam kiedy mialam @ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
tez zjadlabym cos dobrego...:( ja w ogole zjadlabym pizze, do tego spaghetti...i jeszcze przypomnialam sobie, ze mam dobre sledzie w domu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
pora obiadowa zbliza sie:) wszystko bym zjadla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... to niezle. :P I powiedz jeszcze ze przytyc nie mozesz i ważysz 50kilo. Ja prawie nic nie jem a wygladam jak szafa trzy-drzwiowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
bez przesady...ja mam tak tylko jak pora obiadowa zbliza sie;) wtedy zjadlabym wszystko, a tak to jem to co podstawowe;) nie, nieee....nie waze 50kg :D ale bede musiala pomyslec o diecie;) u mnie bedzie problem schudnac bo ruchu nie mam, mam prace biurowa a do tego po pracy zajmuje sie studiami, wiec kiedy czas na basen i inne rzeczy? nie mam czasu...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto teraz ma czas. Doba moglaby trwac chociaz 30h bo zawsze na cos brakuje ;) Ja tak lubie plywac a nie wiem gdzie tu jakas plywalnia. Musze poszukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja narazie bardziej czytam Wasze wpisy niz cos sama napisze , bo u mnie okres trwa a do plodnych daleko a jeszcze dalej do testowania. przyjaciolka dzis mi powiedziala ze jest w ciazy a starala sie juz rok. ciesze sie jej szczesciem ale z drugiej strony przykro mi, bo zostalam sama jak palec, jedynie moja przyszla bratowa nie ma i nie planuje dziecka. dziewczyny zadna z Was nie testuje?? ale jestescie cierpliwe, nie to co ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wzielam sie za ten obiad i skonczyc go nie moge. Znowu glowa zaczyna, latam do wc non stop bo czuje jakby cos ze mnie lecialo, sikam jak oszalala, a cycki mam takie gorace ze szok... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja już po pracy, a co u Was? Dzisiaj na obiad robię pstrąga z grilla :) mniam, mniam.... Kurcze trochę się martwie, bo od przedwczoraj dostałam takiego brązowo-czerwonego plamienia. Dużo mniej niż @ ale dobrze widoczne na wkładce. Nie wiem co to, bo nigdy tak nie miałam. Myslałam, że to plamienie okołoowulacyjne, ale juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Tak patrze teraz na tabelke to w podobnych terminach mamy dostac @:) A ja poczulam jakies rozczarowanie...Zaczyna wkurzac mnie moj M a do tego sytuacja ze mieszkamy osobno:/ Przy takich warunkach to moge wiecznosc czekac na ciaze:/ Jeszcze w pracy mam tyle do roboty i nawet nie doceniaja ze czlowiek dwoi sie czy troi...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
I najgorsze czego nie pisalam...snilo mi sie ze poszlam do gin a ten powiedzial mi ze nigdy nie bede mogla miec dzieci:/ Juz tak dziala mi podswiadomosc:/ Nie zebym nalogowo o tym myslala ale czasami wlasnie czuje ze jest cos nie tak...Aleksandra ja czasami tak mialam i czulam jakbym miala okres dostac i to mniej wiecej w polowie cyklu-bylo wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak sie tak osobno mieszka to ciezko trafic w odpowiedni moment. Zwlaszcza jak sie pracuje. Chociaz my przy pierwszym tez wlasciwie nie mieszkalismy razem. Poszlismy na zywiol, bez zadnego liczenia dni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie tempo dziewczyny :) ja dzisiaj cały dzień na dworzu :) zaraz się biorę za kolacje :) spagetti 4 sery :) test ciążowy nie wychodzi całą ciążę.moja koleżanka w zaawansowanej ciąży zrobiła z ciekawości bo jej został w domu i nie wyszedł i pytała lekarza czemu,mówiła mi ale dokładnie nie pamiętam,chyba hcg nie rośnie przez całą ciąże tylko do jakiegoś momentu a potem jakoś się zmieniają te hormony jak łożysko zaczyna przejmować funkcje odżywiania zarodka.a ja jestem na 100 % pewna że w tym cyklu się nie udało i mogłaby przyjść wcześniej ta @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska zupka, pamietaj sny sa przeciwienstwem rzeczywistosci, dodam , ze na dzien przed okresem przysnily mi sie dwie kreski, a okres dostalam wiec ziarenko prawdy w tym jest:) ja nigdy nie mialam plamien. nie wiem co moga oznaczac ale jesli jestes po owulacji to mogloby to byc plamienie implantacyjne, albo okoloowulacyjne, infekcje tez moga to byc. slyszalam ze kazde plamienie powinno sie zglaszac ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny hcg rosnie tylko do ok 12 tygodnia :) Potem spada az w koncu go nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde bo ja sie zastanawiam... wiem glupia jestem. To by bylo nieprawdopodobne... bo chodzi o te ruchy co czuje. Coraz czesciej sa... No i jak ostatnio bylam u tego gin w 72dc i powiedzial ze widzi tylko cialko zółte i tak mi zamieszal w środku ze dostalam w tym samym dniu. Tylko ze krwawilam przez 5dni a zawsze mam @ przez tydzien. Od października minelo 5miesiecy- czyli 20 tygodni... wiem glupio mysle bo przeciez w ostatni dzien stycznia dostalam okres... teraz na zrobienie testu byloby za poźno gdyby jednak cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie owulacji jeszcze w żaden sposób nie odczuwam i myślę, że będzie gdzieś za 2 dni. Mierzę temp. i nadal niska, więc teraz owulacje wykluczyłam. Ale czytałam, że często takie plamienie jest zaraz przed owulacją, więc może tak być. Jeśli w tym cyklu mi się nie uda, to pojde do gin i poproszę o jakies szczegółowe badania to bede wiedziec co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Gość_M _________31 lat________ ** tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI kwiatek.gif brzoskwinka14______21 lat______12 cykl starań_____18.03.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) co tu taka cisza? co tam u Was? u mnie dziś 21 dc, czyli za ok. 10 dni wszystko będzie wiadomo. U mnie dzisiaj z samego rana były starania, chociaż myslę, że owulacja przypadnie na jutro/pojutrze :) Mierze teraz codziennie temp. i normalnie zawsze jest 36,2 a dziś 36,3. Ale chyba jedna kreseczka nie oznacza owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola a nanosisz temperatury na wykres? Np na ovufriend? Bo skok o 0.1 to nie owu. Zazwyczaj okolo owu jest spadek temp jednodniowy ale pamietaj ze owu nie wystepuje dokladnie wtedy gdy wzrost czy spadek znaczny notujesz. Moze to byc +/-2 dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×