Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość
A poza tym co znaczy ze teraz mierzysz? Od samego poczatku cyklu tak i o tej samej porze codziennie przed wstaniem z lozka, w tum samym miejscu tzn pod jezykiem, pochwa, o***t? Najbardziej miarodajny pomiar bedziesz miala w pochwie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola plamienie o ktorym piszesz to plamienie okoloowulacyjne. Moze wystapic przed owu lub po. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nanoszę na wykres. Mierzę od początku cyklu i tak samo starania zaczęliśmy zaraz po @. Ale w tym temacie jestem jeszcze trochę blada, więc często dopytuje :P A jesli chodzi o to plamienie to dawno go nie miałam. Dopiero w tym mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam dzieci i chyba nie chce ale gdybym miala to nie wiem... :) www.youtube.com/watch?v=G4uoOwny5Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Ja właśnie nadrabiam zaległości na forum :) Mąż w pracy a ja siedze i sie nudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza bo wszystkie od samego rana sprzątaja :) ja już skończyłam :) jak sprzątałam to tak mnie brzuch bolał że myślałam że zaraz dostanę okres stulecia :) ale skończyłam sprzątać,odpoczęłam chwilkę i przestał boleć narazie :)u mnie 25 dc wiec już niedługo przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Gość_M _________31 lat________ ** tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI kwiatek.gif brzoskwinka14______21 lat______12 cykl starań_____18.03.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 wewe____________33 lata_______3 cykl starań________23.03.3014 We wcześniejszych cyklach, coś tu czasem pisałam, jako gość. A potem cały czas czytam, natomiast teraz zainspirowana pierwszą ciąż postanowiłam się dopisać do tabelki. GRATULUJĘ Gościu M i życzę powodzenia, a za wszystkie staraczki trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha szczerze Ci współczuje tych 50 dniowych cykli... No ileż można czekać, gdy się w pierwszym cyklu nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
No faktycznie 50 dniowe cykle to długo. Ja mam tak mniej więcej 30-34 to i tak czasem mi się wydaje dlugo a już jak czasem mi się okres spóźnia to dochodzi o 40 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, czekam na jakies info o dwoch krechach a tu cisza i cisza:) rozmawialam wczoraj z mezem, powiedzial mi, ze bardzo chce miec juz dziecko, ze tez zal i zazdrosc go bierze jak slyszy o ciazach wsrod znajomych, powiedzial, ze w marcu musi sie nam udac. ze on sam wezmie sprawy w swoje rece i ze przekonam sie sama , ze mial racje:) jego slowa bardzo podniosly mnie na duchu:) wiedzialam, ze maz chce dziecko ale nie az tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój jeden to jak wasze dwa :P ale jakoś to bedzie. Moj wczoraj jak mu powiedziałam zeby nie kład mi się na piersiach to stwierdził, "a może ty w ciąży jesteś?" :P uśmiechnęłam się a on, że bardzo by chciał... :) Dobrze mieć w tych naszych mężach wsparcie i wiedzieć, że te starania nie są tylko z jednej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
Mile, kiedy mężczyzni tez chcą. Ja raczej swojego nie wtajemniczam, w szczegoly staran, zeby go nie zadreczac swoimi wymyslonymi objawami Bedzie mial niespodzianke. Juz bym chciala zobaczyc wtedy, jego mine.:) `

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewe witamy :) jejku dziewczyny mój prawy jajnik to mi chyba eksploduje za chwile :) piersi mnie nie bolą,brzuch przestał,tylko ten jajnik i śluz biały :) cały czas mi mokro jakoś tak :) jejku mi się moje 28 dniowe cykle ciągną w nieskończoność a co dopiero 50 :) wiecie jaki u mnie dzisiaj wiatr ? o matko .okienko w kotłowni mi wywaliło i w piwnicy kilka słoików potłukło,a drzwi wejściowe to co kilka minut się otwierają same,bo taki podmuch jest .co sie dzieje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kiepska pogode masz. U nas dzisiaj slonko niby swieci ale z za chmur... wiać tak mocno nie wieje. Jeszcze mi sie tesciowa pochorowala. W szpitalu jest a my ponad 1000km od domu.. :( oj ciężki dzien i noc nam sie szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby wszystkie sie sttaraly?? :p ja byłam na rodzinnym spacerze. Musieliśmy mózgi dotlenic. Brzoskwinka Serce, ciśnienie... mloda kobieta jeszcze przed 50. No ale niestety w wieku naszych rodziców trzeba juz na siebie uwazac a oni mysla ze sa niezniszczalni. Praca praca i tylko praca, a jak juz zaczyna sie cos dziac to sa zdziwieni. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Wszystkich wywiało z forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
witajcie dziewczyny.:) widzę że chyba każda pozajmowana. Tak tu cicho. dopiero teraz mam czas wejść na komputer ciągle coś wypada... u mnie pojawił się ból jajnika i brązowy śluz . dopiero 24 ma przyjść @.12 miałam ten przeszywający ból jajnika a 13 tak mnie ćmił do południa ale aż się zwijałam. i mąż dziś stwierdził ze może to zarodek sie zagnieździł.. teraz mi sie o tym myśli trochę. nigdy nie miała takich bardzo mocnych bólów i brązowego śluzu. Znając życie to nie będzie nic znaczącego bo doszłam do wniosku że w okresie starania sie o dziecko moja podświadomość działa na najwyższych obrotach. na szczęście idę do lekarza w środę to może się coś dowiem. a u was jak tam starania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie bez zmian. Nadal delikatne krwawienie (od środy już). Najpierw był brązowy śluz teraz krwawienie. Temp. wczoraj i dziś o jedno oczko większa niż wcześniej. Pod koniec miesiąca musze umówic się do gin. na badania, bo może coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza :) wszystkie zajęte :) u mnie dzisiaj masakra ;/ rano jak ćwiczyłam dostałam takiego jasno brązowego plamenia,i teraz cały czas mnie brzuch boli.może okres bedzie wcześniej.zobaczymy.mi mąż laptopa zabiera więc nie mam jak do was pisać a do komputera nie chce mi się iść bo leże sobie pod kocykiem :) miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc... ja dzisiaj mialam ciezka noc. Najpierw mi sie jakies glupie sny śnily, a później jak sie przebudzilam to juz nie moglam zasnac i sie w żaden sposób ułożyc bo czułam jakbym miala balon w brzuchu. Wczoraj wieczorem wydawalo mi sie ze podbrzusze mam jakies takie twarde a teraz brzuch miekki jakby nigdy nic. Zaraz spadamy na spacerek bo pogoda taka piekna ze aż szkoda nie skożystać ;) miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze :) u mnie zimno ;( brr :) jejku gdzie się podziała reszta dziewczyn ? papi badz dobrej myśli,może mąż ma racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , weekend wiec kazda chce spedzic czas ze swoim mezem, chlpakiem czy narzeczonym. okres juz mi sie konczy, szybko sie ogarnal w tym cyklu:) na allegro zamowilam sobie testy owulacyjne i ciazowe. znow bede swirowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×