Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

u mnie dziś 3 dc i zaczynam właśnie clo :) kurcze muszą byc piękne pęcherzyki w tym miesiącu bo jak nie to wybłagam podwójną dawkę w następnym :) ja dzisiaj rano wstaje i lece do łazienki pewna że mnie zaraz całkowicie zaleje,a tam tylko kilka malutkich plamek :) i już brazowy śluz się przebija a to znaczy że koniec @ tuż tuż :) takie krótkie okresy to ja lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
oj znów .. przepraszam. nie oddzywam się bo nie mam nastroju ostatnio i siły na to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Hejka :) Pojawiam sie ponownie. Któraś pytała się o ślub. Nie doczytałam dokladnie bo jestem w pracy. Ja miałam ślub i obiad poslubny na 30 osób. Gdybym miała drugi raz podejmować decyzję w tym temacie, zrobiłabym dokładnie tak samo ale z mniejsza ilością stresu. Moge dopomóc jeśli byłyby jakieś pytania. A tak poza tym to już powoli łapie mnie gorszy nastrój. 20 i 21 dc maksymalny ból piersi, dzis (22) i czuje ze ból się zmniejsza. Czyli znowu dupa :( Ale dziewczyny, moze pomożecie coś zrozumieć. O ile 14-15 dc mam owulację, dokładnie 6-7 dni po niej mam juz kolejny miesiac z rzedu mega kłocie w podbrzuszu. Co miesiąc łudzę się że to implantacja, ale skoro potem nic nie ma.... To na pewno nie spóźniona owulacja, bo zawsze 2-3 dni po niej robie test owulacyjny dla pewności i zawsze pokazuje się jedna kreska. Moze któraś tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Gość M to gratuluję, super wiadomość! U mnie dziś 25 dc, więc powoli zbliżam się do testowania. Nie mam póki co żadnych objawów, więc nie mogę nic powiedzieć. Jedynie poniedziałek i wczoraj lekki ból w podbrzuszu, ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki... ;) 48dc... :p okresu brak, praktycznie cała noc przespana (rewolucja zrobiona i dziecko przespało 8h), temp podskoczyła o 0.1' Konkretnych objawów brak. Gość_M śliczne perełki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
No u mnie to brzoskwinka to nawet nie narzeczenstwo mamy zamiar teraz sie zareczyc ;] moj facet jest starszy ode mnie o 7 lat ja mam 24 on bedzie mial 31;] i jest nam dobrze w chwili obecnej tak jak jest. Dla niego teraz najwazniejsze to miec dzidziusia;] No ale coz jak nie wychodzi. U mnie 26 dzien cyklu i czekam rowniez na testowanie do piatku chyba. Bo dzisiaj pewnie by nic nie wyszlo mimo ze ostatni cykl trwal 26 dni;/ Gosc_M super gratuluje ;] faktycznie dwa pecherzyki ;] jeszcze czegos takiego nie widzialam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
i tak sobie jeszcze obiecalam ze teraz w tym cyklu co bedzie bede dzialac o 31 do 7 non stop jak to tesciowa powiedziala 3 razy dziennie i raz na zlewie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
i tak sobie jeszcze obiecalam ze teraz w tym cyklu co bedzie bede dzialac o 31 do 7 non stop jak to tesciowa powiedziala 3 razy dziennie i raz na zlewie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj testowałam temp. I o 6:40 w pochwie 36,6 a w ustach 36,2. O 9 w pochwie 36,7 a w ustach 36,3. W sumie mała różnica. Ale w ustach nigdy nie miałam wyższej od 36,6. Prawie zawsze 36,2 lub 36,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
to ja bede od 9dc do 17 dc ;] postaram sie codziennie jednak nie zawsze sie to udaje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mężem stwierdzilismy, że jak się w tym mies nie uda, to idziemy do lekarza. W sumie żadnych badań nie robiłam, bo nasza decyzja była dość spontaniczna. Chociaż mój mąż już dawno wspominał o dziecku. Ale to jeszcze tydzień zaczekam i wtedy będę myśleć o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M :) jejuśku :) zagłupiałam chyba :) cudowne zdjęcie,bede się na nie lampić przez cały dzień chyba :) piękny widok :) karnataka mnie czasami też się jajniki daja we znaki,ale nie wiem co to oznacza :) może to po prostu ciałko żółte które powstaje po owulacji i wytwarza progesteron i boli :) nic sie nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra W ustach jest problem z tym że w każdym miejscu jest różnica, ale podejrzewam ze w pochwie byłoby tak samo gdybysmy włożyły płyciej albo głębiej. Ja np w ustach tylko że w ciągu dnia mam pod 37... A jeszcze taka złota myśl: "kalendarzyk" to żadna metoda antykoncepcyjna. Nie poleca sie jej osoba które nie chcą zostać rodzicami . A paranoją jest to że te które w jakiś sposób się nią posługują (przy planowaniu dziecka) w ta ciążę zajść nie mogą. Gdzie tu sens??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak sobie postanawiam że bedziemy działac co dwa dni to mężowa akurat się na amory codziennie zbiera:) i weź tu z mężczyzną dojdz ładu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Martucha chyba wlasnie nie ma sensu. Mnie wkurza to, że jak ktos chce miec dzidziola to nie moze,a inne pustaki pojda na balety puszcza sie i o dziwo ciaza;/ i jak im sie udalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mierzyłam tem to nawet drugi pomiar robiony zaraz odrazu po tym pierwszym było o 2 kreski wyższy lub niższy :) to wgl jest wszystko bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie. Raz dwa i gotowe a poźniej szukaja lekarza który im przepisze tabletke po bo przeciez studia praca itp!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie... życie potrafi być przewrotne. Mój kuzyn wpadł w wieku 22 lat, bratanek męża też w wieku 22 lat. A jak człowiek chce to mu się nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
wlasnie;/ no ale wiecie jaki jest asz problem my chyba za bardzo chcemy dzidziusia, za b ardzo sie nakrecamy i dlatego nie wychodzi;/ ale jak odpuscic ? chyba wlasnie zaczynaja pobolewac mnie jajniki wiec pewnie w piatek dostane okres;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie! Zaczne od tego,ze 3.03 mialam okres, a cykl trwa u mnie 31-32 dni. Wedlug kalkulatorow 20-21.03 powinnam miec jajeczkowanie. Przytulani byly w niedziele czyli 4 dni przed owulacja. W niedziele tez pierwszy dzien byl sluzu plodnego. Jak myslicie czy plemniki moga tyle poczekac? Niestety maz jest tylko na weekendy i blizej owulacji nie ma szansy. Wczoraj i przedwczoraj mialam bole podbrzusza - oznaczaja one owulacje czy to ze sie zbliza? Z gory dziekuje za odp. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Trudno odpowiedziec na to pytanie czy plemniki sa w stanie tyle przetrwac, z reguly wydake mi sie ze sa to 24-72h. Chociaz to i tak niby dlugo. Nie bede sie wypowiadac bo nie jestem specjalista, ale wydaje mi sie ze nie ma chyba duzych szans;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Wczoraj lekarka mi powiedziała, że przy zajściu w ciążę i utrzymaniu jej bardzo ważna jest flora bakteryjna w pochwie i wczoraj mi pobrała wymaz z niej, na posiew, mimo że miałam cytologię dopiero robioną i wyszła mi 1. Dzisiaj rozmawiałam z siostrą i przypomniała mi, że naszego kuzyna żona długo sie starała o dziecko i poroniła 3 razy, dopiero po jakimś czasie zrobiono jej posiew z pochwy i okazało się, że ma gronowca, jak go wyleczyła to zaszła w ciążę. Lekarka jeszcze powiedziała mi, że świadectwem ciąży są 3 bóle, ból krzyża, ból brzucha, ból piersi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Ja wszystkie wyniki akurat mialam robione w pazdzierniku wiec chyba nie tak dawno od morfologi po cytologie, toxoplazmozy, i wszystkie inne specyfiki i wszystko wyszlo ok. Nie ja sie juz nie schizuje ;] bo teraz zaczyna mnie bolec automatycznie krzyz, brzuch glowa i wszystko inne trezba czekac;] i sie luzowac ;]:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Wiecie jak mi na nerwy działało jak ktoś mówił mi, że powinnam odpuścić, albo wyluzować, albo nie myśleć o tym? Jak mąż raz mi tak powiedział, to zapytałam, go jak niby mam to zrobić, jeżeli moja codzienność jest pod to podporządkowana, jeżeli codziennie podejmuję decyzję, że nie piję alkoholu, nie biorę gorącej kąpieli tylko prysznic, że łykam kwas foliowy, zdrowo się odżywiam itp. no to wiadomo po co to robię i ciężko przestać o tym myśleć. Facetowi łatwo się zapomnieć, ale my tak naprawdę możemy co najwyżej udawać, że o tym nie myślimy, bo nawet jak na chwilę się zapomni to zaraz jakieś kłucie, skurcz w brzuchu krzyczy, że może coś się tam dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
a mysliscie ze kwas foliowy mozna tak caly czas lykac przez np 4 miesiace bo jak bylam u gina to mowil zeby zaczac lykac tak z miesiac wczesniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety taka nasza natura. Musimy to przyjąć na klatę ;) dziewczyny dostałam odpowiedź od tej babki z salonu kosmetycznego. 30Min od mojego domu jest ten salon. Moze eie dzisiaj tam przejde i tel tez wyslala wiec bede dzwonic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×