Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość mamabeata85
no ja tez bo tylko stres potem załamka i wgl.przestałam w necie czytac co i jak tylko prubowac i czekac na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
kiedys mnie rozlozylo na lopatki, jak jakas dziewczyna na kafe pisala, ze wklada sobie reke i sprawdza czy to juz, czy jeszcze ma czekac z owulacja....niektorzy sa nawiedzeni. ja mysle, ze wazne zeby chodzic do lekarza i tam dowiadywac sie o rozne rzeczy i ze lekarz jest od okreslania, co i jak, a nie ja...dlatego nie wnikam i nie nakrecam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
a ja wzielam ostatnia tab duphastonu dzis i czekam na @, a pozniej 11/12 dc usg:) i od dzisiaj biore 2x tab metformaxu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
tajska zupka a na co to bierzesz? hehe to faktycznie niektóre maja by se reke wkładac haha;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
duphaston do wyregulowania cykli, a metformax do owu i wzrost pecherzykow, bo mialam cykl bez owu i od razu lekarz to przepisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
Aha rozumiem a co ile masz cykle ? ja byłam u lekarza 18 ego mówiła ze mam właśnie owulacje dorodny pecherz 16 mm:) by działac no to działalismy teraz czekac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Dziękuję brzoskwinko, widzę teraz dokładnie te różnice temperatur na twoim przykładzie :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi dziewczyny czy krew z nosa np. podczas smarkania może być objawem ciąży? gdzieś czytałam, że to prawdopodobne a ja od dwóch, trzech dni obserwuje właśnie krew na chusteczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra pokaz ten wykres jeszcze raz bo cofnelam się do 18.03 i coś nie mogę go znalezc. Krewa z nosa oj nie jest objawem ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
aleksandra to rownie dobrze zaparcia mozna zaliczyc do ciazy? ;D nie czytaj takich forum, bo zauwazylam, ze dziewczyny ktore obsesyjnie chca zajsc w ciaze doszukuja sie objawow we wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
Aleksndra ciezko powiedziec od różnych przyczyn może pojawic sie krew z nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
mamabeata od stycznia jestem bez anty to z reguly trwaja do 30 dni. ale co z tego jak nie ma owu. mam zaburzona gospodarke hormonalna. nie zajde w ciaze bo mam wysoki androstendion (nie pytaj co to, bo nie wiem). jest ponad 3 razy przekroczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
ja tez tak czytałam duzo szukałam se objawów a to tylko pogarsza bo sie nakreca trzeba spróbowac se odpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
aleksandra albo jestes przemeczona albo za mocno smarkasz i pekaja ci naczynka i stad ta krew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
raz mi sie opoznila miesiaczka 5 dni dostałam po 40 dniach bo normalnie mam do max co 35 dni ale prubuje nie panikowac poszłam po mczce do ginekologa mówiła ze jest owulacja to chyba trzeba było by co mc chodzic sprawdzac u lekarza czy owulacja jest i pozatym czekam na wyniki cytologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
mamabeata ja teraz drugi miesiac pod rzad bede miec usg, a co dalej to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja zwariuje ;/ dzisiaj 11 dc,przed chwilą byłam w łazience na siusiu,patrze na papaierze duzoooo sluzu ze świeżą czerowną krwią,i jest tego całkiem sporo,jakby pierwszy dzień @,kurde co jest grane,nigdy nie miałam w środku cyklu żadnych plamień a co dopiero krew...wystraszyłam się normalnie,nie wiem co się dzieje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
mamabeata masz za dlugie cykle. co mowil na to lekarz? mowil cos? ja tez takie mialam po ok 40 dni, a pozniej prawie 60 dni bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
u mnie na to wygląda ze owulacja wystepuje około tygodnia po mczce jak mczka była 5 marca a lekarz zauwazyła 28 ego owulacje albo tez skoki mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
mi sie 1 raz zdarzyło 40 dni ale to wpływa wszystko na to stres przemeczenie i sie opoznia mówiłam jej ale mówiła ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra no wykres masz bardzo ladny, nic tylko trzymac kciuki. Na testy jest zdecydowanie za wczesnie. Beta by Ci być może wyszla, ale pamietaj, ze zagniezdzenie moze byc dopiero 12 dpo wiec jeszcze masz czas :) Nie czytaj objawów, z samych objawów w ciąze nie zajdziesz. :) Nie wkrecaj sobie tez (nie chce byc nieuprzejma) bo potem rozczarowanie bedzie jeszcze wieksze. A chyba lepiej milo sie zaskoczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co @ nie ma, więc wszystko jest możliwe :) trzymajcie kciuki :) staram się nie doszukiwać objawów. Jedynie ta krew mnie zaskoczyła, bo raczej tak nie mam, ale faktycznie mozliwe, że to przemęczenie czy coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
tresc uznana za spam ale czemu? nie moge pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
no aleksandra trzymamy kciuki jak odtworzyc twoj wykres sorki wczesniej sie pomyliłam nie 28 a 18 zauwazyła u mnie owulacje tydzien po mczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaBeata - jak to mialas owu 28 lutego, a 5 marca mialas @? To masz bardzo krotko faze lutealną, w ciąze nie zajdziesz, to nie jest normalne. Prawidlowa faza lutealna trwa ok. 14 dni, moze byc 12-16, zawsze co miesiac faza jest taka sama, owu moze sie przesunac, ale fl jest zawsze taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
brzoskwinka może masz już owulację? Gubię się już, strasznie dużo was dziewczyny :-). Bierzesz też różne leki z tego co kojarzę, może dlatego to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
nie nie owulacje miałam 18 ego bylam wtedy akurat u lekarza i zrobiła usg pomyliłam sie z tym 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
ok widze wykres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×