Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość_M
Kochane jesteście, ale szanse są strasznie małe, że będzie dobrze ;( Moja lekarka na urlopie...do 4...zostałam wciśnięta na jutro na 17 do jej koleżanki, zrobi skan i zobaczy co tam jest,...mam z mężem konflikt krwi więc jeżeli ciąży już nie będzie, to będę musiała po wizycie u niej, jechać na pogotowie po immunoglobulinę, aby potem nie było problemów. Lekarka powiedziała, że ten słaby mógł pociągnąć tego silniejszego, tak się zdarza ;( Jak jutro wrócę i będę w stanie napiszę coś Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
gośc andzia jak ja robiłam test 7 lat temu okazało sie ze jestem w ciazy to robiłam test popołudniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
gosc M trzymaj sie i badz dobrych myśli ze bedzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia teoretycznie mozesz zrobić o każdej porze dnia ale praktycznie to lepiej z porannego,wtedy wynik bedzie bardziej wiarygodny :) gosc M a jednak mimo wszystko trzymam kciuki żeby było okej.trzymaj się tam i jak bedziesz w stanie to pisz do nas.wiem jak się teraz czujesz.modlę sie za Ciebie :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość_M a bierzesz cos na ten konflikt?? moja mama miala z tata najpierw bliźniaczki urodzily sie i zmarly później ze mna brała i jak ja sie urodzilam bez zadnych komplikacji to stwierdzila ze kolejne dziecko tez sie urodzi bez lekow. Nie brala i brat urodzil sie ale po 5 latach zmarł :( (porażenie opon mozgowych miał) dowiedz sie kochana o to bo szkoda stresów... wiesz na czym to polega... Tajska moja teściowa miala cos takiego i jej to wycinali, mąż też ma ale takie maleńkie że mu nie przeszkadza. Przy wysilku mu wychodzi... to taka jakby galaretka w środku no niie?? dziołchy taki piękny cieply dzień że cały prawie na dworze przesiedzieliśmy. Nie wiem co wam wiecej napisac z jednej str super wiadomość evilinka w ciąży, z drugiej gość_M i to krwawienie. Niewiadomo czy cieszyc sie czy martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Moja gwiazda już śpi. Kurczę co tu się dzieje... Jedne się cieszą, inne martwią :-/. Nie zasmucamy siebie nawzajem? Mam nadzieję, że nie :-). I że każdej z nas się ułoży po naszej myśli. Predzej czy później. Jeśli coś się nie uda, to będziemy bogatsze o nową wiedzę i doświadczenia. Myślę, że Bóg w tym macza palce, więc damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Test robiłam 3 dni po spodziewanej@. Ale pewnie wcześniej by wyszło bo to już 17 dni po owu. Od tyg bolała mnie głowa. I wiem jz skąd infekcja i ból na.badaniu. Gość M trzymam kciuki kochana!! I tak sobie myślę...Jedź do tych stanów bo tam przynajmniej poród jest super :) opieka lekarska fantastyczna. Wiem ze drogo, ale jest sposób żeby za to nie płacić. Będzie dobrze!! Ktoś pytał skąd jestem- z Ełku. Tu nie ma szans na zapisanie się do jakiegokolwiek specjalisty na już..na gina czeka się min 2 mies. Więc jeśli coś pilnego to jest problem. Mój lekarz prywatnie ne przyjmuje. Np na okuliste czeka się min 4mies, dermatologa z 3, reumatologa rok, kardiologa rok na zapisy! Kardiolog dziecięcy-2 lata. Myślałam ze tak jest wszędzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Witam w ten słoneczny dzień :-). Evilinka to naprawdę straszne z tymi lekarzami u ciebie. U mnie też się czeka do niektórych, np. neurologa, ale nawet na tomografię około miesiąc czekałam, to nie tak długo. Do ginekologa nie czekam wcale. Dzwonię lub przychodzę i pytam czy mnie przyjmie. Jeśli nie, bo już miała za dużo ludzi, to wtedy idę na drugi dzień. Kochana tak w ogóle w nocy to ty śpij :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Robiłam test dziś rano no i negatyw ;( @ dalej nie widać, no i co tu dalej robić? Jutro będzie tydzień już jak @ nie widać... Jest możliwość żeby test się mylił? Jest sens powtarzać? Jeśli tak to po jakim czasie? Eh straciłam chęć do życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gość Andzia ja akurat nie jestem specjalistką od testów, ale wydaje mi się, że pokazałby ciążę po tygodniu. Z drugiej jednak strony i testy się czasem mylą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Czytałam gdzieś że niektórym kobietom test pokazuje ciążę dopiero leków drugiego miesiąca, ale niewiem czy warto robić sobie nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
A kiedy byłaś u lekarza? Może warto się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Evilinko mam do ciebie prośbę. Czy mogłabyś napisać trochę więcej o swoich staraniach, tak żeby wszystko było uwzględnione w jednym poście. Długość cyklu, dzień owulacji, jeśli go znasz mniej więcej, a nawet w które dni współżyliście - jeśli to nie problem. I oprócz tego wszystko co zaobserwowałaś w swoim organizmie, co u ciebie wskazywało na ciążę. Wiem, że już pisałaś, ale to wszystko jest na różnych stronach forum. Te informacje mogłyby być przydatne pozostałym dziewczynom :-). Co ty na to? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Dobrze. Opiszę wszystko później bo na komórce to niewygodnie. Ale już teraz polecam ruch, żadnych glodowek i zęcie głowy czymś innym! Ja zajelam się fotografią. I złapałam na to bakcyla. Remont, przeprowadzka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscandzia jeśli nie ma @ idz na bete HCG .jeśli jesteś w ciązy napewno już ci wyjdzie.testy moga się mylić,u mnie był negatywny a beta wyszła 1000,a testy miałam czułości 10 więc powinny być pozytywne a jednak... dziewczyny ale się dzisiaj wyspałam :) wiecie co wczoraj mój mąż odwalił :) kupił mi wieczorem po pracy test ciązowy :D hahaha :) dzisiaj spadła mi temperatura do 36,26 więc test jest zbedny :) to pewnie spadek przed owulka :) starania wczoraj były :) pozycja inna i dzisiaj narazie czyściutko i nic mi nie leci :) Miłego dnia :** gość M trzymaj się :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zlapalo zapalenie pecherza:( jak ja tego nie lubie:( chyba od tych staran...ech,.. narazie nie chce brac furaginy, moze uda mi sie jej uniknac. goscandzia mi sie tez istatnio okres spoznial, ale nie az tyle co tobie...testy nie zawsze pokaza ciaze, duzo o tym czytalam na necie, zalezy od organizmu i ilosci hormonu obecnego w moczu. niektore kobiety maja go bardzo malo. beta by rozwiala twoje watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie @ dalej brak. Ale nadal jedna krecha. Już sama nie wiem co mam myśleć. Brzuch czasami pobolewa, ale słabo i rzadko. Chyba niedługo osiwieje przy tych staraniach :P ovufriend dziś przewiduje @ (14 dzień po owu) i na dniu dzisiejszym wykres się kończy... gdzie ja będę dalsze obserwacje temp. wpisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż dzisiaj nie wiem co wpisać. Normalnie mierzę zawsze ok. 7, a dzisiaj musiałam iść na rano do pracy, więc zmierzyłam dwie godziny wcześniej. W ogóle całą noc nie mogłam spać i się odkrywałam i przewracałam z boku na bok. Ostatnio miałam ok. 36,7 w ustach a dziś 36,4 i nie wiem czy to spadek przed @ czy po prostu spowodowane jest tym, że mierzyłam wcześniej i mało co spałam w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Dziewczyny kiedy mogę znowu testować? @ dalej nie widać, kłuje mnie prawy jajnik niewiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
U mnie też okresu na razie nie widać ale to dopiero drugi dzień spóźnienia więc tak na prawdę jeszcze może przyjść. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ja nie mierzę to nie wiem. Dziewczyny może znacie teorię na temat temperatury w ciąży? Czy ona już potem się wyższa utrzymuje całą ciążę? Czy wtedy już nie liczy się pora mierzenia? No bo wydaje się, że nie obniży się znacznie np. w. skutek jakichś czynności? Że zarówno rano jak i wieczorem jest wyższa niż zwykle. Pewnie mało kto w ciąży mierzy, bo po co :-). Ale może znacie temat, to poszerzę wiedzę :-). Jak nie to trudno :-). To nie jest aż takie istotne, ale już ostatnio o tym pomyślałam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem co myslec
hej dziewczynki moge sie dolaczyc tez sie stram od 6 cykli wlasnie ejsyem w 6 dniu cyklu miesiaczki byly w miare regularne 28-3o dni dzis moj 37 dc okresu nie ma brzuch poprzedni tydzien z rana zwlaszcza bolal jak na okres tydzien temu robilam test wynik byl negatywny w piatek bylam u ginekologa , na abdaniu na fotelu pani doktor powiedziala ze szyjka rozpulchniona , na usg nic jeszcze nie widziala kazala zrobic bete ibrac luteine nie wiem kurcze czy jest jakas szansa na ciaze wspolzylam caly miesiac wmiare regularnie staralm sie trafic w dzien owulki ale nie wiem kiedy tak naparwde byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Chcebycmama a robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć, miło że ktoś dołączył :-). Skoro nie masz tydzień okresu to jest duża szansa :-D. Często ci się spóźniał okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem co myslec
pol roku temu odstawilam tabsy najdlzszy pierwszy po odstawieniu cykl 33 dni atak to ciagle 28, 29, 30 dni w tym miesiacu sobie odpuscilam mierzenie temperatury zapisywanie it poszam na zywiol i masz babo placek okresu nie ma nadal jutro juz 38 dc a na bete pojade w tym tygodniu jeden test robilam w 29 dc i byl negatywny ale nie wiem kiedy byla owulka zazwyczaj mialam pozno bo oko18 -22dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Zatem ten test mogłaś robić za wcześnie. Może jeszcze przed betą zrób jeszcze jeden test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Jakby nie było dziewczyny też się dołaczam do was. Ja już zaczynam wariować. Tak mnie dzisiaj głowa boli że nie mogę. Czuję się jakbym gorączkę miała a to na pewno nie przeziębienie. @ dalej nie ma. Jutro będzie równo tydzień jak @ się spóźnia. Dzisiaj chłopak mi powiedział że mam trochę większy brzuch. Jestem bardzo szczupła możliwe że już od początku byłoby widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
tak tam dziewczyna: nie jeszcze nie robiłam.. Poczekam jeszcze kilka dni może okres przyjdzie..nie chcę znowu robić kilku testów jak w pierwszym cyklu bo ciekawość mnie zżerała a potem okazało się, że i tak nic z tego. A poza tym mam świadomość, że ten cykl był słaby jeśli chodzi o seks w dni płodne bo mąż był chory i jakoś nie było okazji. Coś tam próbowaliśmy ale wydaje mi się, że to za mało to może dlatego tak zwlekam z tym testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×