Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

ja też już sama nie wiem co mam myśleć... nie chcę się znów zawieść, zresztą nawet już testu nie mam. Więc jutro sobie odpuszczam testowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Ja miałam test zrobić jutro ale jeszcze poczekam. Jakoś tak mam negatywne nastawienie że pewnie i tak nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem co myśleć idz na bete :) już ci powinna wyjść :) i wcześniej zrobisz tym szybciej się dowiesz :) taka tam dziewczyna w ciąży bedzie cały czas lekko wyższa temperatura niż normalnie w ciągu dnia też.ale najlepiej mierzyć po przebudzeniu się o stałej porze ,albo odpuścić sobie i nie mierzyć wgl,bo to jest niepotrzebne nakręcanie się :) co ma byc to i tak bedzie :) od mierzenia temperatury,czy od niemierzenia w ciążę się nie zajdzie :) jak ktoś się stara cały cykl to to bez znaczenia.ja np w tym cyklu zaczełam bo lekarka na zwolnieniu była i dopiero jutro mam 1 usg a musze wiedziec kiedy owulacjia jest bo ja wezme leki przed owu to mogę ja zablokować skutecznie :) i szczerze powiem że to całe mierzenie to na mnie też nakręcająco działa i w nastepnym cyklu juz się na to nie pisze chyba :) Aleksandra ten spadek faktycznie mógł byc od tego wiercenia się,ale tak naprawde nie widaomo :) bedzie dobrze :** nowe staraczki zapraszamy do tabelki :) data na końcu to data @ :) CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.-02.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Dzięki brzoskwinko, ja nie mierzę temperatury :-). Ale się zastanawiałam jak jest u ciężarnych. Wiedziałam, że któraś z was wie :-D. Pozdrawiam i kciuki trzymam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teranigma
witam wszystkie staraczki.od kąd pamiętam zawsze bolała mnie brzuch na @. wymioty biegunka czasami mdłości były normą w czasie jej trwania. pani ginekolog powiedziała że taka moja natura i że musze jakoś przeżyć te 2 dni bólu. ostatnia @ była bez bólu nic nie odczuwałam tylko w 3 dniu była cała podpaska. Trochę się zdziwiłam . trwała 4 dni ale jak pisałam tylko 3 dzień był obfitszy. szyjka macicy powinna być teraz ogólnie twarda i zamknięta a ja mam taką miękko rozpulchnioną . Mam cykle 28 -27 dniowe. Wiem że mogą występować krwawienia na początku @ ale czy ta szyjka może świadczyć o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Wróciłam od lekarza, niestety jeden pęcherzyk zniknął, ale za to drugi urósł, cieszę się jakbym dopiero dowiedziała się, że jestem w ciąży, bo ten słaby nie pociągnął tego drugiego ze sobą. Nie widać jeszcze zarodka, ale lekarka powiedziała, że jeszcze ma czas, pęcherzyk ma już 1,5 cm :) To jest niesamowite ile krwi można stracić i nadal być w ciąży...strachu najadłam się co niemiara... Dziękuję dziewczyny za modlitwy i wsparcie. Przesyłam w Waszą stronę moje ciepłe uczucia, które mnie po prostu rozpierają, niech i Was troszkę rozgrzeją :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska1990
Witam jestem tutaj nowa. Staramy się z parterem od 3 mies o dzidziusia. moje cykle to 29-30 dni. kochaliśmy się w moje dni płodne, mieliśmy nadzieję, że @ nie przyjdzie lecz 2 dni przed terminem niestety przyszła. Bolał mnie strasznie brzuch przed @. Zawsze mam dość obfite miesiączki ale ta była inna, skąpa i trwała tylko niecałe 3 dni, zazwyczaj jest u mnie 5. Czy miłla któraś z was tak, a później się okazało że była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M wiedziłam że bedzie dobrze :*** przykro mi że zniknął jeden pęcherzk ale ważne ze został drugi :*** kochana to wspaniała wiadomość :) ja szykuje sie właśnie do lekarza:) trzymajcie kciuki za piękne pęcherzyki :) odezwe się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Gość M!! :D To znaczy ze Twój Bębelek jest bardzo silny i mocno pcha się na swiat! Już teraz będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Witam u mnie @ dalej nie ma, już równo tydzień. Byłam dzisiaj u endo bo myślałam że to coś z tarczycą ale wszystko ok. Poczekam tydzień i w następny pon zrobię test jeszcze raz a potem do gin. Myślicie że jest szansa że ostatni test zrobiłam za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Kobiety! Masakra z tym NFZtem!!! Dzwonie dzisiaj do przychodni i mówię, że wizyta 2.czerwca a ja w ciąży a ona do mnie że spokojnie, że zdążę wszystkie badania porobić jak w czerwcu przyjdę!! Powiedziałam jej że ma dziwne podejście...no przecież to u mnie wypadnie końcówka 11 tygodonia!! Wyobrażacie sobie?! Zapisałam się do innego, masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinka trzymam kciuki za dorodne pęcherzyki :) Evilinka, z tym co ja się spotkałam w PL u ginekologów na nfz, to to, że mieli podzielone wizyty między ciężarnymi a resztą kobiet, wyglądało to tak, że np. w pon. ciężarne były umawiane na rano a zwykłe na popołudnie, we wtorki odwrotnie i dodatkowo dla ciężarnych było zawsze miejsce, bo np. wychodziła z wizyty i mówiła do babki w rejestracji, ze lekarz kazał przyjść za dwa dni i nigdy nie było czegoś takiego, że miejsca nie było, bo przecież czasem kobieta w ciąży musi przychodzić częściej niż raz w miesiącu :/ Ja w UK wydałam na razie na lekarzy i lekarstwa 350f w tym miesiącu... Andzia, a kiedy Ty robiłaś tamten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
gość M, jedź do Stanów, tam poród jest bezbolesny. Moje koleżanki tam rodziły, coś pięknego! To jest piękny poród. Dobrze że teraz masz tam lekarkę Polkę, bo w Wlk Brytanii to wiadomo jak jest..USA polecam, naprawdę super dla matek. I dzidzia będzie miała obywatelstwo :) No i opiekę darmową będziesz miała dla bejbika. Szpitale w USA są naprawdę na wysokim poziomie, mówi się, że to najdroższe hotele w mieście bo tak Cię obsługują ;) Ja do tabelki się nie dopisuję, bo idę w sobotę do lekarza..koleżanka mi mówi ze i tak usg mi nie zrobi bo to będzie 6 tydzień i za wcześnie, a poza tym nie wolno bo miałam 24. robione :/ Jak to jest?? Czyli niczego się nie dowiem?? Czeski film normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie dziś 15 dzień po owu. @ dalej nie ma, więc musze się chyba uzbroić w cierpliwość... Testu dziś nie robiłam, bo wszystko już wykorzystałam, a tu w niedziele wszystko zamknięte. Jak jutro nadal będzie bez @ to testuję z rana ostatni raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Evilinka, właśnie wczoraj z mężem postanowiliśmy, że przyjmie tą ofertę i że lecimy, zobaczymy jak teraz się sprawa potoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć dziewczyny :-D. Ja od rana non stop sprzątam, okna umyłam, firanki zawiesiłam i w ogóle mnóstwo pracy mam. Okropnie mi się spało dziś. Trzymam kciuki za te, które testują, żeby @ nie przyszła, a dwie krechy się pojawiły :-). Evilinka na CZERWIEC????? SKANDAL JAKIŚ!!!!!! Dobrze, że udało ci się gdzieś indziej umówić. Początek ciąży jest bardzo ważny, trzeba zrobić badania, sprawdzić czy wszystko jest ok itd. Gość_M szczęście w nieszczęściu? Cieszę się razem z tobą, pewnie w stresie żyłaś przed wizytą u lekarza, a tu bądź co bądź dobra wiadomość. Ciąża jest :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
gość andzia mogłaś zrobić za wcześnie ten test, ja myślę, że szansa jest, skoro okresu tydzień nie ma :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
justynka1990 to się często zdarza w ciąży, że występuje krwawienie w terminie spodziewanej @ i kobiety myślą, że to okres, ale jest to właśnie krwawienie, które często bywa skąpe właśnie. Podobno może to trwać około 3 miesięcy. Może powinnaś zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Test robiłam wczoraj rano, @ powinna przyjść 24.03. Zdarzały się jej poślizgi w czasie ale góra 1-3 dni. Nigdy tydzień. Cóż myślę że test już powinien pokazać dwie kreski. Trzymam się nadziei że niektórym kobietom test pokazwał ciążę dopiero koło 8 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia jesteśmy w podobnej sytuacji. Ja od 10 miesięcy mam @ co 31-33 dni. Dzisiaj jest mój 37 dc i dalej nic. Wczoraj robiłam test i nadal negatywny. Ale był to 14 dnień po owu, więc mogło się tak zdarzyć, że test niczego nie wykazał. Zwłaszcza, że testowałam bardzo wcześnie, bo o 5 rano i piłam wode w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
No to opisuję Wam co i jak było z nami... Starania zaczęły się 14 lutego - nic z tego nie było. Był to dzień przed owu wg mojego kalendarza. Potem nast cykl. Okres 27.lutego. Żadnego mierzenia temp, żadnej spinki. Bardzo dużo pracy miałam, robiłam zdjęcia, obrabiałam je. Uczyłam się Photoshopa. Generalnie nie miałam czasu na nic, bo podjarałam się fotografią dziecięcą (hormony czy pasja?;)) Ćwiczyłam 3,4 razy w tyg Skalpel lub Skalpel wyzwanie z Ewką Chodakowską. W okresie i potem też, a po owu już bez brzuszków, lekkie ćwiczenia. Żadnego napinania mięśni brzucha jak Ewa każe. Po swojemu, żeby ewentualnie nie zaszkodzić. I to wszystko co robiła, a raczej nic nie robiłam. Byłam zaprzątnięta robotą swoją. Na igraszki nawet nie miałam ochoty tak mnie to zajęło. Seks był 6 marca i 12 marca - prawdopodobnie dzień przed owu..sama nie wiem. Dwa dni przed tym miałam mocne plamienia okołoowulacyjne i kłucia jajników, dlatego nie dało się kochać. Często je mam od ok 22 r życia. Seks był spontaniczny, bardzo późno w nocy. Nawet nie pamiętam jaka pozycja na koniec była, bo my mocno szalejemy - trochę tak a trochę tak :P Ale przez ok 5 min trzymałam pupkę w górę. Mąż raczej trzymał ;) Nie sądziłam, że się uda bo po owu już, więc wróciłam do swojego trybu - praca przy kompie, ćwiczenia. Jeszcze na działce byliśmy i słabo mi było, a ja tak tam sprzątałam, nosiłam....masakra jak teraz wspomnę! W sobotę 15 marca wypiłam 2 piwa - nieodpowiedzialne, wiem :( 23.03 (niedziela) ból jajników i taki skurcz jakby miały pęknąć - dokładnie tak jak w owulację mam. Myślałam że to owu następna i coś się poprzestawiało. 24.03 (poniedziałek) miałam wizytę u gina. Badanie okropnie bolało aż łzy mi ciekły. Płakałam po tej wizycie. Lekarz stwierdził jakąś infekcję czy nadżerkę? Dał antybiotyki i kazał po okresie brać bo może nie przyjdzie, a ja na to "niie, przyjdzie bo boli brzuch". Tego dnia dostałam temp.37,4, mocny ból głowy. Myślałam, że to z głodu bo na badanie pojechałam bez jedzenia a wróciłam o 13.00. Przeleżałam do końca dnia, byłam wyczerpana. We wtorek rano silny ból brzucha po siusianiu. 2 nospy, gorący termoforek, strach przed normalnymi skurczami przedokresowymi :/. Okresu brak. Piersi gigantyczne, okropnie bolesne. Środa to samo, choć ból już słabszy o wiele..ból głowy, kłucia jajników, obrzmiałe piersi. Torpeda nie kobieta...miałam power do roboty. Cykałam zdjęcia, sprzątałam, obiad, tu tam. Mąż nie nadążał..Czwartek. Okresu brak...bóle podbrzusza jak na okres. Ból głowy. Pt okresu brak. Wykupić antybiotyki na receptę czy nie? Poszłam do apteki. Pani dała mi test. Nie wierzyłam. Jeszcze Skalpel Ewy zrobiłam bo dalej bolało jak na okres. Temp.37,1 st. Sobota - 2 krechy, po 20 sekundach wyszła i zaczęła się szybko ściemniać. Ciśnienie to mi tak skoczyło, że się trzęsłam jak nigdy dotąd! Bo nie mogłam uwierzyć! Naprawdę, nie spodziewałam się! Jak sobie przypomnę to miałam z innych objawów: metaliczny posmak, mam go do teraz. Od czwartku strasznie dużo piłam wody niegazowanej. Od niedzieli 23.03 mam ciągłe wzdęcia. I takie uczucie podobne do zap pęcherza. Jak mi się zachce siusiu nagle to muszę biec..myślałam że to wszystko infekcja. Jestem potwierdzeniem na to, że głowa to 80% sukcesu. Odwrócić uwagę i wtedy się wpada :P Tak jakby bejbik chciał nas zaskoczyć. Bo ten cykl taki miałam właśnie mało staranny.. Mam kalendarzyk na androida "Mój kalendarzyk", taka ikonka - różowawa książeczka z kwiatkiem - to taka jedyna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
A z tymi bólami "przedokresowymi" to tak często jest. Kobieta zmartwiona bo okres a tu klopsik! :) Popytałam bratową i przyjaciółkę - też tak miały, identycznie. I brzuch i piersi bolą identycznie. Tak samo puchnie wszystko, woda się zatrzymuje... Jeszcze mi się przypomniało że ciągle było mi gorąco, a jestem zmarźlakiem. 20st to dla mnie za mało:P Co taka mała fasolka potrafi nawyrabiać z człowiekiem! ;) Każda kobieta ma inaczej...trzymam kciuki i ciekawe co mi lekarz powie w sobotę. Bardzo się martwię..tyle kobiet traci dzidziusia. W moim bliskim otoczeniu aż 3 kobiety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Ja będę cierpliwie czekać do pon żeby zrobić drugi test chyba że @ przyjdzie. ale nie mam na nia żadnych objawów. Zawsze kilka dni przed@ strasznie bolały mnie piersi a teraz nic. Do tego mój luby powiedział mi ostatnio że zmieniły mi się rysy twarzy ale w wieku 22 lat to chyba normalne. Co idzie na plus przed@ zawsze miałam tysiące pryszczy na twarzy a teraz ani jednego. Czekamy czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Gość Andzia, idź na test z krwi Beta HCG, ja bym nie wytrzymała ;) Kosztuje chyba ok 20 zł. Testy te płytkowe często się mylą w tę właśnie stronę, że pokazują 1 krechę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Evilinka interesująca jest twoja historia :-D. Cieszę się bardzo :-). Zajść w ciążę jest sztuką i tobie się udało, a już się obawiasz, że stracisz - MASZ ZAKAZ MYŚLENIA W TYCH KATEGORIACH, bo będzie cię to stresować. Tylko dwa razy współżyłaś, o ty farciaro :-D. Pewnie obstawiasz ten drugi termin, że wtedy się udało :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Andzia mój mąż też po mnie widział, że jestem w ciąży i też powiedział, że rysy twarzy mi się zmieniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska1990
taka tam dziewczyna robiłam test dzień po miesiączce tylko że w południe i wyszedł negatywny. Jutro z rana zrobię kolejny może pojawią się w końcu dwie krechy :) poza tym coś mnie lekko pobolewa podbrzusze i mam dość sporo białego śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
To koniecznie zrób test rano :-). Wierzę, że to będzie TO :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Brzoskwinko wracaj już od tego lekarza :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska1990
Mam nadzieję :) chociaż przy moim szczęściu pewnie znowu wyolbrzymiam i się rozczaruję jutro.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×