Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

gość M może jeszcze nie wszystko stracone,może jeden zarodek był słabszy a z drugim wszystko ok.Może bedzie dobrze.Nie wiem jak Cię pocieszyc...leż cały czas. może miałaś jakiegoś krwiaka i resztki teraz wypływają...może umów się na usg ? lekarka popatrzy i ci powie co się dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscandzia mysle że ciąza jest bardzo prawdopodobna :) Aleksandra nie ma różnicy :) ważne żeby pojemniczek był czysty i suchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc M, nawet nie dopuszczam mysli , ze stracisz ciaze:( moze faktycznie jeden z blizniakow nie dal rady, co lekarka Cie uprzedzala. myslami jestem z Wami! u mnie starania sa codzienne. zobaczymy co z tego wyniknie...nie czuje presji, nawet troche sie obawiam , ze jesli sie uda to zycie zmieni sie o 360* gdzies w srodku czuje panike .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka co sie z Toba dzieje, tzn co to za dziwne krwawienia????? mialas tak kiedys? moze zglos sie do lekarza bo krwiawienia to nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ;/ nie miałam tak nigdy...w poniedziałek mam lekarza dopiero bo na zwolnieniu jest,a do innego zapisac się prywatnie trzeba czekać min 2 tyg. wiec musze czekac do poniedziałku ;/ nie wiem co mam o tym mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wziełam już 2 nospy ,może pomoże,zaraz szybko ogranę sprzątanie i się położę trochę,w czwartek jak poleżałam to przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - nie wiem czy my takiego pecha mamy czy to forum jakies zaczarowane... Same smutne wieści... Gość M - trzymam kciuki za Ciebie i Twoje bliźniaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Gość Andzia - u mnie też podobnie było! Brzuch bolał jak na okres dość wyraźnie, jak na meeega okres. I jak mi się 1 dzień spóźniał to mówiłam, że będę zdychać. Bo spozniał mi się rzadko, z 1 raz w roku może. I zawsze bolało. Teraz też na 80% byłam pewna że będzie. Nawet dzisiaj rano, jak zobaczyłam kreskę to nie mogłam uwierzyć. Krzyknęłam coś tam, a mąż pomyślał "okres..". Po 20 sek mniej więcej już pojawił się zarys 2 krechy :) Jajniki faktycznie pokłują czasem, zwłaszcza jak stoję. Jak siedzę, czy leżę jest ok. Cycki mam ogromne! Miałam ten posmak metaliczny i myślałam, że coś mi z wątrobą dolega a potem przeczytałam, że tak może być. Tylko te bule podbrzusza mnie zmyliły i byłam pewna że to infekcja opóźnia mega bolesny okres. Dodatkowo temp - 37,1, ciągle mi gorąco a jestem zmarźlakiem i głowa mnie mocno bolała kilka razy. Nie wiem jak my to zrobiliśmy :P Kochaliśmy się tylko 2 razy, masakra i to akurat teraz zaszliśmy, tylko 2 razy! 1 dzień po okresie i w 14 dniu cyklu. Myślałam ze to po owulacji, bo bóle jajników i plamienia miałam 2 dni wcześniej. Cuda się zdarzają! Oby teraz donosić...moja mama miała plamienia mocne i ja miałam się nie urodzić, także Gość M - spokojnie :) Donosimy bąblaski i zarazimy inne babki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Gość M! Trzymaj bąblaski, dopiero teraz zobaczyłam, że u Ciebie coś tak niedobrego się stało :(...moja przyjaciółka też dostała krwawienia, trafiła do szpitala i ma teraz synka. Ja też byłam zagrożoną ciążą mojej mamy - mówiono jej że nie donosi. Krwawiła dosyć długo. A to był '84r! Spokojnie...przelewam na Ciebie swoje fluidy. Pomodlę się za Ciebie nawet jak nie jesteś wierząca. No i tak jak ktoś napisał - masz w sobie 2 Bąbelki! Pamiętaj o tym!! Życie nas zaskakuje. Zobaczysz, będzie dobrze!! Może po prostu niech mąż kupi Ci test, abyś się uspokoiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
O matko, napisałam "bule", chodziło mi o "bóle". No już takiego orta walnąć... Ja to mam teraz inny problem...powinnam jak najszybciej do lekarza iść. Termin wizyty mam dopiero na 2. czerwca..bo nic wcześniej nie było. I w poniedziałek zadzwonię, ale jak powiedzą że nie, to nie wiem co robić... tutaj tak jest, min 2 miesiące się czeka. I tak jeżdżę do Grajewa, bo w Ełku to w ogóle nie ma szans, 4 mies to min! :( Myślicie, że mogę iść gdzieś prywatnie zobaczyć chociaż czy w ogóle wszystko ok? Bo przecież może się nie rozwijać albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka musisz się prywatnie umówić :) im wcześniej tym lepiej,zrobi ci badania czy nie masz za mało progesteronu,da ci leki. Próbuj się umówić wczesniej,nie ma na co czekać.lepiej dmuchac na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
No tak, w poniedziałek będę dzwonić. Mam nawet nr prywatny do swojego gina :P Przyjaciółka mi mówi, że przyjmie mnie nawet w szpitalu na dyżurze jak nie w gabinecie. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie w szpitalu na dyżurze cię przyjmie :) Moja ginka to ma mnie nawet w telefonie zapisaną bo ja z byle pierdoła do niej pisze albo dzwonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Brzoskwinko, kobiety to sobie nie mogą odpuścić nigdy... A ty głuptasku ćwiczyć poszłaś, sprzątać. To nie ucieknie kochana. Mówisz, że ci lepiej tak leżysz, to leż :-D. Robota nie ucieknie :-). Może jesteś w ciąży!??! Gość_M nie wiem co poradzić. Na pewno wizytę u lekarza. Czy nawet ten test jak mówi bodajże Brzoskwinka. Evilinka koniecznie się umów przywatnie. Jejku gdzie wy kobiety mieszkacie, że takie terminy? Chyba w wielkich miastach :-D. Ja mieszkam w małym mieście i idę kiedy chcę, nawet bez umawiania się. Ale wiem, że to się może zawsze zmienić. Siedzę na placu zabaw właśnie i znalazłam chwilę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przed niedawno robiłam test owu i dalej negatywny. więc nie wiem od czego to plamienie. tajska jak teraz leniuchuje to juz mniej palmię ale jednak dalej coś tam sie pojawia.co do ciąży to chyba nie.czy to wogóle jest możliwe ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
Hej wszystkim wruciłam z pracy odpoczywam brzuch bopowlewa juz którys dzien z 5 niewiem czemu do mczki czas moze cos sie tam dzieje:) mam nadzieje ale nie zapeszam Gość M trzymaj sie kochana odpoczywaj duzo. evilinka gratulacje !!! ale super ze sie Wam udało super super zaczaruj nas ;D hehe Aleksandra a ty jak @ niema? bardzo duże szanse masz powtórz test No i sama w domu siedze mąz z synkiem pojechali na impreze ur ja odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Evlinka gratuluje:) Jak my nie zaciazymy to bedziemy miec skarbnice wiedzy u Ciebie i u Goscia_M jak urodzicie i nie tylko;) A ja dziewczyny kiepsko...reka mnie boli i dretwieja mi palce do tego bardzo szybko mecza sie moje miesnie reki:/ W kazdym razie odezwe sie jutro bo dzis ucze sie na egzamin jutrzejszy. I pisze na tel i meczy mi sie reka...Te dwa zgrubienia na rece w ogole nie znikaja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
tajska zupka to powodzenia na egzaminie co za zgrubienia masz? a mi reka tez dretwiała iw gl ale jakos mineło ale mam problem z nadgarstkiem ehh i dzis przestawiamy zegarki a ja jut na 6:30 do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
brzoskwinka wątpie ze szybciej zasne chociaz może bo dzis od ok 5 na nogach to może ale do pracy mam z pieszo 2 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
ale ciepło dzis pogoda ładna a ja siedze i jem crispello :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc M jak wyglada sytuacja? czekamy na wiadomosci. mysle o Tobie/Was caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
evilinka robiłas test dzien po spodziewanej miesiączce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Mamabeata te zgrubienia to sa takie gorki. Jedna mam prawie na nadgarstku a druga od zew strony reki troche nizej jak nadgarstek. Ta druga to tak wyglada jakbym miala wiecej tkanki tluszczowej ale nie wyglada to naturalnie bo to jest taka kulka i na lewej rece w ogole tego nie ma. Brzoskwinko nie dziekuje:) Nie ma weny na nauke ale ost semestr to trzeba to pozaliczac chociaz na razie pierwsze podejscie;) Uciekam. PS Evlinka mnie tez ciekawi ile spozniala Ci sie @ :) Ciaza najlepiej z zaskoczenia wychodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Dziewczyny a jeśli @spóźnia się już 5 dni to test muszę robić z porannego moczu czy mogę o byle jakiej porze dnia zrobić i wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×