Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość tajska_zupka
ode mnie tez gratulacje i staraj sie nie meczyc i przede wszystkim nie mecz swojej glowy ciaglymi pytaniami "czy uda sie"...bo bedzie tak to odwrotny efekt!! a mozecie mnie oswiecic...jak Brzoskwinka ma 812 bete, to ktory to tydzien...? pojecia nie mam szczerze mowiac. ale sie sypia dziewczyny...:) Brzoskwinko nie wiem, czy cie to pocieszy czy nie, ale moja babcia miala krwawienia takie jak okres do 6 miesiaca ciazy i najlepsze, ze w 6 miesiacu dowiedziala sie o ciazy przy rutynowych badaniach:) pamietaj, ze duzo zalezy od naszej psychiki! zobaczysz, ze 3 ciaza juz bedzie ta wymarzona i spelniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
A ja nie gratuluję, tylko cię najpierw porządnie OPIEPRZĘ za to gadanie!!!!! ZOBACZYSZ!!! Już ty czułaś, że w ciąży NIE będziesz, a ja mówiłam, że do trzech razy sztuka, tak? TAK! To teraz moja droga przestań "CZUĆ, ŻE BĘDZIE JUŻ PO WSZYSTKIM", bo nie musi być tak samo jak poprzednio! Wkurzyłam się kurczę na ciebie, naprawdę! Wierzysz w Boga, to uwierz równie mocno w tę ciążę!!!!!!!! I koniec kropka! UŚMIECH NA TWARZ, ZERO SPRZĄTANIA I W OGÓLE TO CO MOŻESZ TO WSTAWIĆ WODĘ NA HERBATKĘ I KANAPKĘ SOBIE ZROBIĆ! Tak chcę, żeby ci się udało! A jakbym była twoim mężem to bym tak tobą "potrząsnęła" (w żadnym wypadku fizycznie), że zrozumiałabyś, że masz na pupie siedzieć i myśleć pozytywnie :-D. Ok, a na koniec dopiero GRATULUJĘ, BO ZASŁUŻYŁAŚ I TERAZ SIĘ NA PEWNO JUŻ UDA. Nie gniewaj się na mnie :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna nie gniewam sie ,ja nie taka obrażalska .troche juz ochłonełam .macie racje ;]musze wierzyc ze teraz sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka ciaza biochemiczna na pewno to nie jest, ja mialam w ciazy biochemicznej beta 81 i lekarz powiedzial ze ponizej 100 to typowy wynik dla takiej ciazy wiec nie nakrecaj sie tylko ciesz sie babo i mysl optymistycznie bo to na pewno pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia ja za każdym razem miałam taką bete,nawet większą niż ta dzisiejsza .myśle pozytywnie,przynajmniej się staram .wiecie co przed chwilą zrobiłam,tylko się nie smiejcie :) pogłaskałam się po brzuchu i powiedziałam do fasolki,żeby sie trzymała mozno i nie dała się wyżycić,że wszystko bedzie dobrze i że mamusia i tatuś bardzo ja kochają .wiem głupia jestem ale nie mogłam się oprzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja glupia jestem, z wyliczen kalendarzyka nie uprawialismy seksu w dni plodne, dzisiaj mam dostac okres a tak sie modle zeby jednak nie przychodzil :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia czyli wychodziłoby na to że miałam wcześniej owulację tak ? a słuchajcie dziewczyny,dzisiejsza beta 812 a wczoraj na teście ta druga kreska była ledwo widoczna,mój mąż jej nie widział.a przy takiej becie powinien wyjść.wiec ja chyba mam bardzo mało hormonu w moczu bo nie wychodzą mi te tesy,a test był z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka, gratuluję, tym razem musi być dobrze, wszystkie tu trzymamy za Ciebie kciuki, więc teraz nie ma wyjścia. A powiedz mi, bo nie pamiętam, chociaż czytałam całe forum, co lekarz mówi na to, że tak długo Wam nie wychodziło? Apropo poronień, to wiem, że nie wszystkie kobiety wiedzą o tej ciąży biochemicznej, ale ciekawi mnie, że tak długo się staraliście i czy miałaś jakieś badania pod tym ątem. Dziewczyny, bardzo dziękuję Wam, że tak dobrze i normalnie mnie odbieracie i za te wszystkie ciepłe słowa. Traktujecie mnie normalnie, a to jest dla mnie bardzo ważne. Obym zawsze trafiała na takich ludzi jak Wy dziewczyny. A ludzie mówią różne rzeczy, mam nadzieję, ze jak będę w ciąży i w ogóle jak dziecko się urodzi, to będe trafiać na ludzi, którzy będą ze mną rozmawiać, a nie gadać, co im ślina na język przyniesie, ale wiem, że różnie może być i na pewne rzeczy nie mam wpływu. Właśnie bardziej apropo ciąży i posiadania dziecka boje się barier społecznych niż tych związanych z niepełnosprawnością, tego, że np ktoś napiszę wniosek o odebranie nam dziecka, bo wymyśli sobie, że my sobie nie poradzimy, albo tego jak mnie będą traktować na porodówce, że nie będą mnie pytać o różne rzeczy i rozmawiać ze mną, tylko np mnie wyręczać w opiece nad dzieckiem, a tego nie chcę. Niech mi pokazują, rozmawiają i pomagają, ale nie wyręczają. Dobra, troche nie na temat się rozpisałam, ale nie wiem gdzie miałabym to napisać. Taka tam dziewczyna, apropo tego, że Ty się zastanawiasz w jakie dno masz się kochać, najlepiej poprostu wtedy, kiedy masz ochotę i tyle. Widzisz, że nie ma regóły. Lekarze mówią, że co drugi dzień, a np Gość_M praktykowała co dziennie i się udało, a Ewilinka chyba tylko kilka razy w ciągu całego cyklu i też się udało. Czasami to chyba jest tak, że trzeba poczekać na swoją kolej. Mam taką koleżankę, która kilka lat leczyła się na za wysoką prolaktynę, brała leki, ciągle się badała. Aż tu nagle po przeprowadzce do nowego mieszkania, w pierwszym miesiącu zaszła w ciążę i to akurat wtedy, kiedy nie brała leków na zbicie tej prolaktyny, które miały jej pomóc zajść w ciążę. Inna koleżanka zaszła, że tak powiem po stosunku, który był pierwszy od dłóższego czasu, bo mają już jedno małe dziecko i mieszkają w jednym pokoju i jakoś się nie składało, a tu nagle kiedyś nadeszła okazja i jest drugi bombel w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa nie przeczytalam slowa "wczesniej" a ostatnia miesiaczka obfita byla czy skapa? Moze w zeszlym cyklu juz zaszlas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi wszystko bedzie dobrze :)trzymam kciuki żeby się szybko udało :) wam wszystkim :) ja ogólnie mam problem z progesteronem.no dzisiejszy wynik 3,84 jest przeciez po luteinie,az boje się pomyśleć jaki bym miała bez luteiny . rybcia ostatni okres właśnie miałam inny,ale nie skąpy .pierwszego dnia zwijałam się z bólu i leki nie pomagały lało się ze mnie,a drugi i trzeci dzien był ok,ale tylko 3 dni trwał.może miałam owulke po @ ,za pierwszym razem tak zaszłam,i plamienia miałam też w środku cyklu w 11 dc,potem w 13dc,i 15 już takie delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pierwszym razem kiedy miałam tą owu po @ ,dwa-trzy dni po terminie @,a za drugim razem jakieś półtora tygodnia po terminie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Brzoswkinka to chybs 4-5 tydzx od ostatniej @, skoro ja mam 6tc teraz a @miałam 28.02.2014. lekarze licza od ostatniej @ a nie owulacji ale to napewno wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka siedzę i ryczę. Bardzo bardzo ale to bardzo mocno ci gratuluje. Tzn wam ;) bo to też tatusia zasługa :* dziwne to ale mam taka ochote cie przytulic że szok :p wyje bo wiem jak sie martwisz żeby było wszystko ok i przez to co napisałaś o tym mówieniu i głaskaniu brzuszka. Piękne to bylo. Przypomnialam sobie jak to bylo jak byłam w ciąży z moim synciem ;) wszystko bedzie dobrze, musi byc... należy sie wam kochana. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha ja też bym bardzo chciała Was wszystkie wyprzytulać :) za to że mnie pocieszacie i wierzycie że bedzie dobrze :) boję sie bardzo ale musze mysleć pozytywnie bo co innego moge zrobić.może moja fasolka polubi mój głos i zostanie ze mna :)Przesyłam wam wszystkim buziaki :**********************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Jestem tak szczęśliwa, jakbym sama w ciąży była :-D. Jak ja się cieszę :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskwinko gratuluje!!! Teraz przefe wszystkim nie zapominaj o luteinie! To najwazniejsze. A jezeli nie przestaniesz plamic to nawet zwiekszylabym sobie dawke jeszcze bardziej na Twoim miejscu. Tak jak Ci wczoraj pisalam ja bralam 6 tabl, tj 300mg. A plamienia napewno z powodu niskiego progesteronu. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu tak zrobię chyba.mimo że lekarka kazała brać 4 ja bede brać 6,mam akurat więcej teraz w domu.zaszkodzić nie zaszkodzi a może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Brzoskwinka GRATULACJE!!!!!!!!!! mam nadzieje, ze inne dziewczyny sie na mnie nie obraza ale Tobie najbardziej kibicowalam:) teraz lez i nic nie rob! bedzie dobrze, zobaczysz, ja dzis mam dostac okres ale ani widu ani slychu, brzuch co jakis czas sie odzywa ale bardzo bardzo lekko. zjem obiad i jade po test bo po pracy nie mialam sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka teraz za Ciebie kciuki trzymamy :) kiedy robisz test? (moze pisalas ale jak czytam Was w drodze do domu z pracy to czasami cos mi umknie) mam nadzieje, że nie wykruszycie się jak już zaciążycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×