Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Hej, co u Was? Kurcze tak Was czytam i zazdroszcze (oczywiscie bez zlosliwosci) ze juz sie staracie,dzielicie sie sluzem i oczekujecie na brak okresu, ja nie wiem jak przezyje te 3 miesiace, jak na zlosc sporo znajomych spodziewa.sie malenstwa :( jeszcze kurcze pojutrze.okres.mam dostac i glupia chandra mnie dopadla, macie jakies sposoby zeby sobie z nia poradzic? Goalka mam nadzieje ze ta kreska druga nie jest urojona :) trzymam kciuki by nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe... rybcia no za śluz to podziękuję wystarczy mi mój. Zaczniemy razem chyba bo ja musze narazie odpuscic. A zastanawiam sie czy nie zostac na jakis czas w PL po świetach wiec ze staran nici. Musze najpierw te badania porobic... zaczynasz od lipca? no to szybko zleci ;) a co do chandry to dobry film pomaga i masarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Goalka ja ci z całego serca tej ciąży życzę, ale testu nie odczytuje się po iluś tam minutach, np. w niektórych po 10 minutach już wynik jest nieważny, co by się tak nie pokazało nie można się tym sugerować :-). Lepiej zrobić test jutro bądź za kilka dni. Sama piszesz, że nie wiesz po jakim czasie tam coś zobaczyłaś. Czasem chcemy aż za bardzo i to nie tylko o ciebie chodzi, bo o większość z nas, w tym mnie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam nadzieje ze sobie nie wmawiam ale cos tam jest, wyczytalam ze testy z allegro lubia oszukiwac wiec wole sie nie nakrecac. Jutro rano powtorze a jrsli bedzie to samo to pojade po pepino test do tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Martucha, od lipca, chociaz powinnam od.sierpnia bo w sierpniu umowa ale nic sie chyba nie stanie :) smialam sie do meza ze 3 lipca w moje urodziny on zrobu mi prezent czyli dziecko bo akurat dni plodne a 24 lipca w jego ja mu powiem ze jestem w ciazy :p Martucha zawsze razniej jak we dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyna no wlasnie nie wiem co z ta kreska bo wvzesniej sprawdzalam pod slabym swiatlem , moze wtedy juz byla, zauwazylam ja jak przylozylam test do monitora. Cos tam bylo i poszlam do lazienki i przedpokoju bo tam mam najmocniejsze swiatla i widzialam. Ech jutro dam wam znac ale z tego wszystkiego rozbolal mnie brzuch jak na okres .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Martucha moim zdaniem to byłaby dobra decyzja zostać w Polsce i się konkretnie przebadać. Ja ciebie i tak podziwiam, bo na pewno nie przeprowadziłabym się tam, gdzie nie mam dostępu do lekarza. Chyba bym osiwiała, gdybym nie miała ginekologa pod ręką :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Goalka oby jutro już była wyraźna :-). Ja się naczytałam już mnóstwo o fałszywych wynikach, ale najczęściej w tę drugą stronę - że wychodziły negatywne nawet po dniu spodziewanej miesiączki, a np. lekarz stwierdził ciążę. Ale o odwrotnych przypadkach też słyszałam. Podobno jeśli jest słaba druga kreska, to jest się w ciąży. Idź spać, to szybciej do rana czas zleci :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Rybcia już wiele osób sobie tak wszystko w głowie planowało i niekiedy przychodziło rozczarowanie... To nie jest tak hop siup, zresztą komu i co ja w ogóle tłumaczę - każda tu obecna sobie zdaje sprawę, że sztuką jest zajść w ciążę :-). Ale nie musi tak być zawsze :-). W końcu tyle wpadek wokół :-). Jednym chyba zbyt łatwo, a innym zbyt trudno to przychodzi :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz tez zauwazyl cien ale sie ze mnie smial :-) mowil ze dla nigo pozytywny test to dwie wyrazne kreski. Boze ...ale emocje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Goalka, idziesz moimi ścieżkami kochana :) ja 8 marca tak miałam, a na drugi dzień już wyszła kreska o czasie :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby dobra ale musielibyśmy sie na minimum miesiąc rozstać, a to już gorsza sprawa. Kacper bez taty całego dnia nie może wytrzymać a co dopiero miesiąc albo i dłużej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc M oby:-) ide spac ale chyba nie zasne. Jutro rano sie odezwe z info:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Goalka było się powstrzymać od robienia testu :-D. Teraz masz twardy orzech do zgryzienia i zamiast spać to myśleć będziesz :-D. Martucha ciężko mi się postawić na twoim miejscu, bo nie mam z rozstaniami z mężem najmniejszych problemów. Córka tym bardziej :-). Dzieci czasem mogą zaskoczyć reakcją, są elastyczne. Plus telefony, skype :-). Jeszcze masz trochę czasu, żeby dobrze to przemyśleć i sprawdzić czy więcej jest plusów (badania itd.) czy minusów :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zrobilam poranny test, i jedna krecha,takze dalej wielki znak zapytania. jak skoncze wczesniej prace to pojade kupic pepino test o wiekszej czulosci, milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka ja robiłam pepino z Tesco polecam. a jak nie to jest rano biegnij na bete i kolo połunia będziesz już miała 100% wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goalka oby to była ciąża :)zaraz spadam na zaukupy i wpadłam się przywitać :) dziewczyny wczoraj wieczorem miałam kilka nitek brązowego śluzu,myślałam że @ idzie,ale dzisiaj już tylko od czasu do czasu pojawia się troche takiego beżowego śluzu tylko na papierze,ja tez się skusiłam dzisiaj na test,i jest taka bardzo bardzo bladziutka ledwo widoczna kreska,nie wiem co mam myśleś,jak okresu do jutra nie dostanę to z rana jade na bete :) ale brzuch mnie wogóle nie boli narazie,cycki tez już nie,tylko trochę w okolicy prawego jajnika coś się odzywa :) odezwe się jak wróce z miasta :) miłego dnia wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka, no to teraz będziemy tu wszystkie myśleć, co u Ciebie. Brzoskwinka, a Ty jak tam? Gość_M, mój mąż też jest osobą niewidomą i pracuje w firmie, która zajmuje się obsługą domen, więc też wiele zawansowanych rzeczy robi na komputerze. Faktycznie można bardzo dużo robić dzieki temu mówiącemu oprogramowaniu, mój mąż wystawia klientom faktury, odnawia domeny itp. Technologia idzie bardzo szybko do przodu, są telefony z oprogramowaniem mówiącym, mówiące termometry, wagi kuchenne i łazienkowe, glukometry, ciśnieniomierze, takie urządzenie, które rozpoznaje kolory itp. Tylko jeszcze testów ciążowych mówiących nie wymyślili, pewnie im się to nie opłaca, może to i dobrze, bo ja, to chyba co chwilę bym testowała, a tak, to tylko pozostaje mi wybrać się na betę i już. Staram się tymi staraniami tak nie nakręcać, ale nie jest to takie proste, może i przez to myślenie tak ten okres się przesówa, pewnie tak. Miłego dnia kochane Wam życzę i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka, akurat jak ja pisałam, to Ty chyba też i już wiem, co tam słychać. No to dziewczyny, Brzoskwinka i Goalka, kibicujemy Wam i czekamy z niecierpliwością na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Wczoraj w nocy okres przyszedł :-). Wiedziałam, że przyjdzie i się zabezpieczyłam chwilę wcześniej wkładką :-). My współżyliśmy tylko kilka razy ze względu na pracę męża, więc od samego początku mówiłam, że nic z tego. Jak weźmiemy się do pracy w tym cyklu to dopiero zwiększy się szansa :-). Tabelkę zaktualizuję jak będę przy komputerze. Teraz mąż jest chory, musi się wyleczyć szybko przez kilka dni :-). Brzoskwinko w poprzednich ciążach w których dniach cyklu wychodziły ci testy pozytywnie? Mam nadzieję, że wam się uda dziewczyny :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ evilinka___________30 lat_________6 tc______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_______ **tc______ @@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________** ** 2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat ______1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 NaImięMiEulalia _______28 lat _______1 cykl starań _____09.04.2014 momi86 ______________28 lat _______ 1 cykl starań _____ 02.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat ________________________od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gość_M zaaktualizauj w tabelce tydzień swojej ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
momi ja starałam się nie myśleć, ale to nie takie łatwe, okres przesunął mi się o 2 dni. W tabelce miałam termin miesiączki na 6 kwietnia wpisany, ale tak popatrzyłam na swoje cykle i najczęściej mają po 23 dni, a ten przedostatni miał 22 i kolejny wyliczyłam na 6 kwietnia właśnie sugerując się tym ostatnim. Powinnam policzyć normalnie 23 dni i wpisać 7 kwietnia jako dzień spodziewanej miesiączki. To jest bardzo istotne u mnie, bo bóle okołoowulacyjne miałam w tym cyklu 2 dni później niż zawsze i okres również 2 dni później :-). Miałam też trochę stresów, więc nie wiem czy to od myślenia czy od tych stresów to przesunięcie :-). Mam krótkie cykle i już za kilka dni się mogę starać, a do tego czasu oczyszczę trochę organizm :-). Szkoda, że nie wiem co te bóle okołoowulacyjne oznaczają - czy już wtedy jest po owulacji, czy wtedy dopiero mam działać, hmm... Życzę dużo spokoju i cierpliwości :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Taka tam dziewczyna u mnie z tymi cyklami to jest tak, że są zawsze dłóższe niż krótsze, najdłóższe miały około 42-44 dni. Powiedziałabym, że ich długość wacha się ostatnio od35, do 42 dni. Np ostatni przed tym obecnym trwał 37 dni. Tak jak pisałam bóle, które określiłam jako owulacyjne były w czasie od środy do piątku, no może już we wtorek coś tam czułam, było to dwa tygodnie temu. Najbardziej czułam w środę i czwartek 26 i 27 marca, więc powinnam dostać. Nie wiem ile trwa moja faza lutealna dokładnie, bo nie wiem, w który z tych dni była napewno owulacja, przecież bóle i śluz płodny pojawiają się przez kilka dni, nie wiem, zgłupieć można. Muszę zrobić te badania, ale strasznie nie chcę brać leków, bo kiedyś prałam Duphaston i przytyłam i się boję, bo teraz też jestem puszysta, więc nie chcę już tyć, a wręcz przeciwnie. Podobno nadwaga też może mieć wpływ na płodność, więc teraz jednocześnie staramy się o dziecko i ja staram sie schudnąć. Nie stosuję żadnej diety tylko uważam na to, co i ile jem i jem dużo ważyw, no i dbam o to, aby każdego dnia mieć jak najwięcej ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinka :D jesteś w ciąży! Goalka, jak już kupisz ten test 10ml to poczekaj z nim do rana :p CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 8 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ evilinka___________30 lat_________6 tc______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_______ **tc______ @@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________** ** 2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat ______1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 NaImięMiEulalia _______28 lat _______1 cykl starań _____09.04.2014 momi86 ______________28 lat _______ 1 cykl starań _____ 02.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat ________________________od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Momi ważne jest też, żeby nie jeść na noc. Pewnie wiesz. Jak u mnie wystąpiły bóle owulacyjne, to już wiedziałam, że nie jestem w ciąży. To było 28 i 29 marca. Też nie lubię się faszerować lekami. Mam dylemat czy kochać się co drugi dzień czy każdego dnia w kolejnym cyklu starań. Mam bardzo niskie libido, więc muszę to zaplanować. Nie dam chyba rady co dzień... Niektóre dziewczyny tu pisały, że współżycie co drugi dzień nie dało rezultatów, ale to już zależy od wielu innych czynników. Jestem ogólnie bardzo spokojna, na pewno nie będę wariować i szukać objawów na siłę. Zresztą do tej pory tego nie robiłam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×