Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość taka tam dziewczyna
Uważam, że dla zdrowia własnej psychiki powinno się robić testy w dzień spodziewanej miesiączki albo nawet kilka dni później. Lepiej rzeczywiście jest nie wiedzieć o ciąży biochemicznej. Potem w kolejnej ciąży dochodzi stres czy się nie skończy jak poprzednio... Osobiście trochę nie rozumiem tego całego fenomenu chodzenia na betę. Ale może nie rozumiem JESZCZE, bo się krótko staram :-). Na dzień dzisiejszy nie poszłabym. Ale w przyszłości kto wie? W pierwszej ciąży zrobiłam jeden test - wynik pozytywny, poszłam do lekarza, ale nie było nic widać, więc miałam wrócić za tydzień i wtedy lekarz potwierdził ciążę. Miałam może ze 4 razy usg tylko i myślę sobie jak było fajnie i błogo. Mimo zagrożonej ciąży nie bałam się, nie miałam złych myśli. Teraz jakbym zaszła w ciążę to bym miała milion obaw. Już teraz nie będąc w ciąży zastanawiam się czasem czy donoszę... I skąd te myśli się biorą? Życzę wam pozytywnych myśli :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka spokojnie. Wyluzuj. Teraz musisz... ;) wiem że łatwiej powiedzieć gorzej zrobić. :* Wszystko bedzie ok. Jesteśmy z tobą i czekamy na dobre wieści kochana ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko - z kim nie rozmawiam to każda kobieta mówi mi, że infekcje w ciąży od początku to norma - może masz infekcję. Co do poronień - koleżanka miała na studiach o tym, że ok 60% kobiet w swoim życiu przechodzi właśnie takie poronienia jak Ty miałaś. Po prostu organizm nie jest gotowy. Mi się zdaje, że w lutym też właśnie tak miałam. Może już się pozbierał i da radę? :) Ale faktycznie - jeśli plamisz to do lekarza dobrego szybciutko. Ale równie dobrze możesz mieć implantacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskwinko, tak 6 tabl 50mg. Potem zmniejszalam sobie powoli dawke. Teraz jestem w 12tc i biore 3 tabl dziennie pewnie tak przynajmniej do 18tc. Mialam jednorazowe plamienie. Nic wiecej sie nie dzialo. Jednak dawka 3xdziennie to jest dawka minimalna. Tak jest napisane w ulotce. A jezeli chodzi o wynik wiarygodny po 12h to nie wydaje mi sie zeby tak bylo. Przeciez po odstawieniu luteiny czekac na @ mozna nawet do tyg wiec progesteron nie spada odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
brzoskwinko wlasnie to sa minusy, jak test wychodzi przed weekendem pozytywny a w weekend laboratorium zamkniete:D musisz uzbroic sie w cierpliwosc a gosc madre rzeczy pisze:) maatko 6 tabletek pod jezyk....niezle, niezle...to wychodzi na to ze jutro zrobisz bete i w pon powinnas zrobic ponownie zeby sprawdzic czy wszystko jest ok? trzymam kciuki:) brzoskwinko no czasami mielismy jazdy z ta roznica wieku...akurat moja polowka nie wyglada na bardzo duzo starszego ode mnie, bo duzo daje ubior, waga a on jest szczuplej budowy...ale czasami jak komus mowie ze 10 lat starszy to oczy robi. moja mam dowiedziala sie o tej roznicy dopiero po 3 czy ponad 3 latach...mojego strasznie wkurzalo to, ze musi sie z tym tak ukrywac, a znowu ja nie bardzo chcialam zeby rodzice wiedzieli, bo tak naprawde w tym wieku to jak z kims sie spotyka to moze trwac to dosyc krotko i nie chcialam za bardzo zeby wiedzieli, bo dzis mozemy byc razem a jutro juz nie. ale sam powiedzial, bo nie wytrzymal:) przyjeli to na spokojnie i ufaja mu (chyba w miare):) wiesz z latami ta roznica wieku zaciera sie:) chociaz jakbym miala miec kogos nowego to nie wiem, czy z taka roznica wieku:P brzoskwinko to dbaj o siebie:) ciekawe co powiedzialaby tesciowa na ciaze!!!!:D:D:D bo pamietam, ze macie na pienku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem już w końcu :) mi w trakcie braniu luteiny przychodzi okres :) teraz jak czytam ulotkę to też pisze że po 2 tabletki 3-4 razy na dobe w dawce 100. evilinka a czy od tej ewentualnej infekcji też może byc plamienie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska ja miałam w gim chłopaka 5 lat starszego i jazdy były z rodzicami :) a co powie teściowa to mam w nosie :) ej słuchajcie jeśli beta wyjdzie jutro pozytywna to mam odpuścić ćwiczenia ,czy jakieś lekkie na nogi moge? gościu podpowiedz mi :) lekarka mi napisała żebym jutro jej wyniki przesłała i wtedy zobaczymy z dawką leku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam dziewczyny za Was kciuki. Za Ciebie brzoskwinko w szczegolnosci bo niestety wiem jak boli poronienie. Jakiekolwiek.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwiczenia radzilabym odpuscic. Tymbardziej ze moze to byc ciaza podwyzszonego ryzyka. Od 5 mca mozna cwiczyc. W necie jest pelno fajnych cwiczen dla kobiet w ciazy. Ja sama schudlam przed ciaza 10kg z chodakowska i coezko bylo mi sie przestawic na tryb ciazy. Teraz czekam na 5 miesiac i zaczynam cwiczyc ;-) Brzoskwinko duzo odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Też radzę ćwiczenia odpuścić, zwłaszcza po dwóch poronieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo ostatnim razem prawie dwa tygodnie plackiem leżałam i wyszło jak wyszło.oczywiście macie racje dziewczyny.musze odpuścić.dziękuję Wam :*** podtrzymujecie mnie na duchu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Później pewnie twoja pani doktor po badaniu udzieli ci wskazówek co do ćwiczeń. Trzymam kciuki i się modlę. Do trzech razy sztuka? OBY U CIEBIE SIĘ TO SPRAWDZIŁO :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko witam w swiecie ciaz biochemicznych, ja raz bylam w takiej. Zajmij sie czyms zeby o tym nie myslec, bo myslac stresujesz sie a stresujac sie pogarszasz tylko fasolce jesli tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radyjko
Brzoskwinka, a jakie mialas objawy ciazy biochemicznej? I w ogole kiedy lekarz ja rozpoznal? Ja dzis wieczorem testuje, jak wyjdzie negatywny, to powtarzam jutro z porannego moczu, bo okresu dalej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywna beta i powiększona macica. przyszła do mnie Pusia moja się poprzytulac :) wiecie jaki jej szczeniaczek już jest fajniusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwierzęta wyczuwają ;) Spytaj co myśli ;) Moja kocica już mnie nie gryzie ;) i za bardzo nie przychodzi do mnie :/ Co do ćwiczeń... Mnie też jest ciężko, bo prawie rok ćwiczyłam z Ewką. Najpierw, aby zmienić ciało, potem to pokochałam. Ale skoro masz plamienia to może odstaw..potem spytaj lekarza. Mi pozwolił na prawie wszystko :) Ale ciężko znaleźć jakieś fajne. Możecie coś polecić? Brzoskwinko - zobaczysz co będzie z Twoją ciążą, może też będziesz mogła się gimnastykować. Przy infekcjach plamień nie ma, tylko pieczenia jakieś i uczucie jakby pęcherz przeziębiony a pisałaś że masz coś takiego, ale może plamienia od zagnieżdżenia masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka dzieki :) dopóki mnie nic nie boli ,jestem dorej myśli :) wgl nie wiem czy ten test jest wiarygodny.bede myslec co dalej jak beta bedzie pozytywna.brzuch mnie nie boli,wiec może to nic złego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinka spokojnie Kochana, przecież bierzesz progesteron ciągle więc nie ma sensu robić progesteronu bo i tak wynik wyjdzie zafałszowany :)bo na pewno masz wyższy progesteron niż na tym etapie przeważnie jest. Plamienia tak wcześnie w czasie terminu miesiączki też mają prawo być, poza tym pamiętaj, że zarodek zagnieżdża się długo i takie plamy są tego śladem. Lekarka mi powiedziała, że w tym czasie bardzo dziwne rzeczy mogą z nas wychodzić i straszyć. Bedzie dobrze, zobaczysz :) bocian Ci przyniósł silne i piękne jajeczko, teraz ono musi się tam dobrze rozgościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mialam po pracy pojechac po test ale bylam taka glodna , ze pedzilam do domu na obiad, ale nie wykluczam , ze jeszcze pojade:) Brzoskwinka czuje , ze Ci sie udalo, ale mi tym razem raczej nie. nadzeje mialam przy porannym tescie ale niestety nic a nic nie wyszlo. a test mialam ten sam co robilam dzien wczesniej co wyszedl cien krechy. brzuch mnie pobolewa jak na okres tyle ze tylko z lewej strony(a owu podejrzewam ze byla z prawej) gratuluje kolejnej ciezarowce!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M ale lekarka też mi napisała żeby zrobić progesteron,bo u mnie troche krucho z nim ,i pomimo luteiny może być za mały,i może stad te plamienia.ja biore tylko 2 tabletki. wecie co jakieś 3 miesiace temu robiłam progesteron po owu ileś tam dni i miałam 13 ,pomimo luteiny wiec nie wiem czy fałszuje :D goalka dopóki nie ma okresu nie trać nadziei :) aż sie boje jutrzejszej bety :) chciałabym żeby to była ciąża i te plamienia były oznaką czegos dobrego :) wiecie co tak siedze i myśle o wczorajszym dniu ,i te plamienia zaczeły mi się niedługo po wczorajszych ćwiczeniach,skończyłam ćwiczyć,poszłam się myć i potem na kibleku na papierze pojawiła sie pierwsza beżowa plamka .może coś naciągnełam czy coś.dzisiaj jak wróciłam z miasta i troche odpoczełam to też już jakby mniejsze są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Brzoskwinka mogłas dzisia leciec na bete i po 48h w sobote... niemasz juz otwartego laboratorium dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka nie :) od 7 do 9 od poniedziałku do piątku :) ale moja lekarka mówiła że muszę co 48 h,można co 72 h,albo 96 h tylko wtedy inny % przyrostu musi byc :) wiec jak wyjdzie pozytywna to spokojnie powtorze w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uważa się, że we wczesnej ciąży stężenie beta hCG powinno wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Po szóstym tygodniu ciąży prawidłowa szybkość narastania poziomu beta hCG ulega zwolnieniu. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja już się nie mogę doczekać mojej wizyty u lekarza... tak strasznie a tu jeszcze 6 dni .. całe wieki...a właśnie sie dzis dowiedziałam ze kolezanka córeczke urodziła ale ma fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza dziewczynki ?:) dzisiaj nie ma nic ciekawego w tv ;/ pije sobie własnie sok pomidorowy :) mmm :* ale ja go uwielbiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka zleci szybko:) to Twoja pierwsza wizyta? ja odpuscilam, chcialam jechac po testy 10mlu ale stwierdzilam , ze skoro jutro mam miec pewny okres(faza lutealna 14 dni a owu byla w piatek 28.03) to nie ma co na sile doszukiwac sie dwoch kresek. chociaz zastanawia mnie tez cien drugiej kreski. tak naprawde jak weszlam na aukcje z allegro z ktorej kupywalam testy owu i ciazowe to nie jest tam napisane jaka maja czulosc, wiec moze nawet mialy 10mlu. brzuch co jakis czas sie odzywa jak na okres wiec byle do jutra i wszystko bedzie jasne. Brzoskwinka trzymam kciuki , daj jutro jak najszybciej znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×