Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Tak wiem, właśnie myślę, że nie jedzienie na noc to chyba jeden z kluczów do sukcesu no i ruch. Dzięki temu, że stosuję się do ustalonych przez siebie zasad, powoli chudnę, ostatnio znowu 1kg mniej. Nie są to powalające wyniki, bo miałam chwile słabości słodyczowych, ale i tak są postępy bo nauczyłam się jeść np 3 kostki czekolady, a nie np pół tabliczki odrazu, no i nauczyłam się jeść ważywa do każdego posiłku. A mnie coraz bardziej brzuch pobolewa, więc chyba niebawem przyjdzie. Narazie dziewczyny, lecę do pracy, odezwę się wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
gratulacje!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ale extra coraz nas więcej;) gratulacje! dopisz się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinka pojechała na betę, założę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Gratulacje dziewczyny!! :) Wiosenny wysyp ciężarówek :) Oby była tendencja wzrostowa (ilościowa :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
ale wysyp ciezarowek!:) dziewczyny co wy robicie, ze tak szybko to u was idzie?? :p niedawno bylo forum zakladane, a juz tyle dziewczyn w ciazy:) moze dlatego, ze niektore z was naprawde dlugo sie staraly? a ja zastanawiam sie, czy dzisiaj nie pokochac sie z moja druga, lepsza polowka...ostatnio kochalismy sie we wtorek i nie wiem, czy dzis, czy jutro...a moze dzis i jutro :p taka tam dziewczyna ja chyba tez nie moglabym kochac sie codziennie, bo mysle, ze w jakis sposob znudziloby mi sie to pozniej, a tak to wzrasta apetyt jak powiedzmy seks jest co 2/3 dni. my jak jestesmy na wakacjach to tak naprawde tez raczej co 2 dni...chyba, ze moj budzil sie rano, a on z rana zawsze ma wieksza ochote, a ja wtedy przewaznie spie:/ spioch jestem:D brzoskwinko ja bym zrobila bete na twoim miejscu, bo jak taka blada wyszla to nie wiadomo...:) ja testom nigdy nie ufam...chyba, ze naprawde wyjdzie mocna druga krecha, a ile razy mi sie wydawalo, ze jest blada druga kreska a tutaj zonk, bo w ciazy nie bylam, a tylko sie nakrecalam. kiedys np robiac test wyszla mi kreska wzdluz tego okienka kontrolnego i szla pionowo od gory do dolu...jakby jeszcze byla druga kreska, to podejrzenia o trojaczki :D zartuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
ale Brzoskwinko czekamy na dobre wiesci:) rob ta bete. patrze teraz w tabele to okres powinnas miec dopiero 13 kwietnia, to troche wczesnie zrobilas test:) mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok:) na twoim miejscu poszlabym na bete 13 kwietnia,a nie teraz bo troche chyba wczesnie teraz isc...zreszta rob, jak uwazasz:) powodzenia i trzymam kciuki:) teraz zajarzylam, ze 13 kwiecien wypada w niedziele, to do poniedzialku tyle czekac...:p idz jutro na bete. powinna cos pokazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
ale cisza...:) a ja mam dzis i jutro wolne!:) odpoczywam od tego burdelu u mnie w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Taka tam dziewczyna - ja miałam bóle owulacyjne i jestem w ciąży. Nie wiem jak to z nimi jest, ale jak przeszły to na drugi dzień zrobiliśmy fasolinkę :) Jeśli chodzi o niskie libido - spokojnie. Też miałam ten problem i współżyliśmy naprawdę rzadko. Lekarz mi mówił, że zajście w ciążę wiąże się z głową i starania codzienne wcale nie muszą przyspieszyć tego, a wręcz czasem osłabiają i partnera, i nas, i nasienie... A rzadkie współżycie i ciąża? Jest na to wiele przykładów - wpadki i ja np :) Ja tam jadłam na noc, bo ja ogólnie uwielbiam jeść :/ Boję się utyć, choć teraz ważę 55-56 kg przy 165cm. Ale sporo ćwiczyłam Teraz robię ćwiczenia dla kobiet w ciąży - są bardziej relaksacyjne... Dziewczyny - te Wasze długie cykle to fajne w życiu codziennym, bo rzadko okres i nie trzeba się męczyć. Problem pojawia się przy staraniach...jako młoda dziewczyna miałam 22 dniowe cykle :/ i okres - 7 dni, masakra. Brzoskwinka pewnie poszła na betę i teraz wózka szuka :) Goalko - ja na 3 dzień po spodziewanej @ robiłam test. I wyszło po 20 sek. Spokojnie, jeszcze masz kilka dni, prawda? Też słyszałam, że jak jest cień to można się spodziewać... I KOBIETY - "NA CIĄŻĘ" BOLI TAK JAK NA OKRES :) Mi bóle przeszły po tygodniu tak. Teraz tylko czasem coś tam zakłuje, ale ogólnie już coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Gratulacje kolejnej ciążniczce :) Wpisujcie się do tabelki kobitki. Nie nadążam kto tu już zbrzuchacony a kto nie:P Jeszcze trochę i zmienimy tytuł tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wielkie gratulacje!! :) ale fajnie. cieszę się z wami. :* Ja od rana sprzątam. Nie cieknie ze mnie zabardzo (aż dziwne bo myślałam że mnie zaleje) więc mogę wszystko ogarniać przed wyjazdem. Już dziadkowi z dołu posprzątałam generalnie, żeby miał na dwa tygodnie. Pranie jedno już wisi drugie się pierze. Zaraz odkurzanie gotowanie składanie rzeczy na wyjazd. W niedzielę jeszcze sobie chyba paznokcie jakieś wiosenne zrobie żeby jakoś na święta wyglądać. Momi ja mam jeszcze takie pytanie... żeby też dziewczyny wiedziały. Chyba lepiej żebyśmy pisały używając polskich znaków typu ś, ć prawda? bo piesc a pięść to jednak różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz :) gość M nie byłam na becie tylko na zakupach :) tajska a tabelce mam wpisany 13 ale @ powinien być jutro :) któraś pytała o wcześniejsze ciąże i testy,ostatnim razem testy mi nie wychodziły wgl pozytywne,dopiero beta,a za pierwszym razem 8 dnia po owu wyszła taka bladziocha,a potem były też negatywne i beta pozytywna.cały dzień coś ze mnie leciało i byłam pewna że to @,ale nie chodziłam do łazienki bo miałam wkładkę,ale jak wróciłam do domu to tylko dwie takie beżowe,jasno brązowe ,nie wiem jak wam opisać ten kolor,plamki były na wkładce,i na papierze niteczka brązowego śluzu i wiecie co,coś mnie piecze,jakbym miała zapalenie pęcherza.dziękuję Wam bardzo za kciuki :* jutro chyba pójde na bete rano.ale strasznie się boję,tak samo było w styczniu,takie plamienie w terminie @,beta 1000,utrzymywało się przez około tydzień i potem było po wszystkim.czuje że teraz może być tak samo. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
moze zadam glupie pytanie, ale wole wprost zapytac niz czytac miedzy wierszami i domyslac sie, czy o to chodzi, czy nie. Momi jest osoba niewidzaca, czy niedowidzaca, czy moze widzi...?Momi pisalas o mezu, ze pracuje w takiej firmie, ale nie moglam zalapac nigdzie, czy Ty nalezysz do osob niewidzacych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
brzoskwinko to nie mozesz zapisac sie po becie zaraz do gin? jak wyjdzie ci pozytywna, to isc od razu prywatnie do gin, zeby dal na podtrzymanie ciazy. pisalas ze 2 razy poronilas no to kurcze jak poronilabys 3 raz to juz jest cos nie tak...chyba, ze poprzednie ciaze byly jakies wadliwe i nie byla to wina twojego organizmu. a ginekolog jak tylko powiesz, ze jestes w ciazy i pokazesz wynik bety powinien cie szybciej przyjac. masz tez argument- 2 razy poronilas (biochemicznie? tak to sie nazywa?) tyle, ze wtedy dobrze, ze robilas bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska chyba wizyta u gin nic mi nie da ,bo na usg jeszcze nic nie zobaczy,a leki na podtrzymanie ja biorę cały czas od owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
no to tak...masz racje...powiem ci ze tyle dzieje sie na forum, ze lapie co ktora bierze, ile sie stara itp:) i dlatego napisalam o tych lekach na podtrzymanie:) fajnie jakbys byla w ciazy:) mlodziutka mama, szybciej odchowas i masz labe...:P masz meza w swoim wieku? tez tak bardzo chce dzidzie jak ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jutro jak to bedzie.jeżeli to faktycznie ciąża,pociesza mnie fakt,że w poprzednich ciążach bolał mnie brzuch i kręgosłup przy plamieniach a teraz narazie ,nic mnie nie boli więc może to plamienie nie jest groźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż jest trzy lata starszy ode mnie :) on też chce mieć bobo,może nie aż tak bardzo jak ja,ale chce :) czasami jak jesteśmy na zakupach albo na mieście gdzieś i widzi takie małe dzieci to je zaczepia :) bedzie dobrym tata.:)wiecie co dziewczyny,czasami mnie głupie myśli nachodzą,że moża ja z moim mezem nie możemy miec wspólnych dzieci ,sama nie wiem co plote. czasami mnie to przeraża wszystko,i te plamienia dzisiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Brzoskwinko czy znasz przyczyny poronień? Czy jednak nie dało się ustalić? A może w ogóle się nie szuka przyczyn przy wczesnych poronieniach? Nie znam się, a nie chcę urazić. Jeśli to zbyt delikatny temat to po prostu nie odpowiadaj. Zakupy udane? Nie myśl źle, nie możesz myśleć, że będzie tak samo... Gratuluję ciężarnej :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 8 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ evilinka___________30 lat_________6 tc______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_______ **tc______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat_______5 tc ______ @@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________** ** 2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat ______1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 momi86 ______________28 lat _______ 1 cykl starań _____ 02.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat ________________________od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie ze sie wtrace, brzoskwinko jakie leki na podtrzymanie bierzesz od owu? Luteine? W jakich dawkach? Moze masz niski progesteron dlatego to plamienie i wczesniejsze poronienia. Jezeli podejrzewasz ciaze to nie powinnas bagatelizowac plamien. Powinnas zrobic bete i ew moze lekarz zwiekszy Ci dawke leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam.tak jak tajska już napisała to były ciąże biochemiczne.moja lekarka mówi że takie ciąże zdarzają się bardzo często i kobieta o tym może nawet niewiedzieć bo dostaję po prostu krwawienia w terminie miesiączki albo lekko spoźnione,i ja właściwie też bym nie wiedziała gdybym nie poszła na bete. Przyczyną jest najprawdopodobniej za słaby zarodek,lub źle się zagnieżdza i obumiera,lub może byc z jaką wada genetyczną i organizm sam usuwa takie chore zarodeczki na samym początku. we wcześniejszych ciążach zarodki były prawdopodobnie za małe i za słabe bo pęcherzyki mi bardzo małe pękały,ale biore leki na wzrost pęcherzyków i chyba za małe nie były.nie wiem okaże się wszystko w najbliższym czasie.czasami człowiek wolałby nie wiedzieć nic,przyszła by @ i nie było by rozpaczania,a tak to nie wiadomo co sie tam dzieje,lub co sie może zacząć dziać .nie wiem czy ten test dzisiejszy jest wiarygodny,ale beta jutro juz bedzie wiarygodna chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
mam takie samo zdanie jak gosc...tez slyszalam, ze powinno wtedy zwiekszyc sie dawke luteiny. brzoskwinko to twoj maz prawie w moim wieku:) ja to mam chlopaka 10 lat starszego od siebie...:D to chyba wszystkich na tym forum przebilam taka roznica wieku:D jak zaczelam sie z nim spotykac to poczatek byl taki typowo troche gowniarski, a tak naprawde po ok roku dotarlismy sie...i tak lata mijaja i stuknie nam 8 lat we wrzesniu. poznalismy sie jak bylam w 3 klasie gimnazjum:D rocznikiem mialam wtedy 15 lat. jego znajomi troche marudzili jemu i nasmiewali sie, ze prawie jak pedofil itp..a po tylu latach juz nikt nie przywiazuje do tego uwagi i kazdy do mnie przyzwyczail sie i traktuje jak swojego:) i najlepsze, ze jestesmy nieliczna para wsrod znajomych z takim stazem, gdzie ja tyle lat mlodsza od niego i widac, ze nie ma gwarancji na to, ze jak ktos starszy to ma jakos bardziej w glowie poukladane i zwiazki sa dluzsze...ja jestem duzo mlodsza i jakos nam idzie do przodu:) choc wczesniej bylo trudniej, bo wszelkie plany zwiazane ze slubem itp musielismy zostawic na pozniej, bo jestem tyle mlodsza:) no rozgadalam sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
to jak masz @ miec jutro to jutro beta i powtorz bete jeszcze w przyszlym tyg zeby zobaczyc czy wzrasta ladnie. w kazdym razie nie panikuj tylko na spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiej dawki jest ta luteina 100 czy 50? Nie mozesz przestac brac, bedac w ciazy. A jak bedziesz robic wynik na progesteron to niestety i tak bedzie niewiarygodny bo bierzesz sztuczny prpgesteron w luteinie. Ja bralam na samym poczatku ciazy 6 tabl dziennie luteiny podjezykowej. Na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bete powtorz po 48h a nie po tygodniu. Przyrost sprawdza sie co dwa dni. Musi wynosic przynajmniej 66%, ale to pewnie wiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50. moja lekarka mówi że jak 12 h przed badaniem nie wezme tabletki wyjdzie wiarygodny.nie odstawiam ,broń boże.napisałam już do ginki czy mam zwiększyć dawke jeśli beta wyjdzie pozytywna .co do bety wiem ze co 48 h ale w niedziele laboratorium nieczynne :) dzięki gościu :) aż 6 tabletek brałaś ? jejku może faktycznie za mało biorę.ale czy sama mogę sobie tak zwiększyc dawkę?hmm tajska jesteś przykładem na to że mozna sie tak wcześnie zakochać i to na całe życie :) nie ważne że 10 lat starszy :) ważne że sie kochacie :) mojej cioci mąż jest starszy od niej 13 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×