Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość_M
"gościu" wiem że implantacja to zagnieżdżenie, właśnie dlatego użyłam go w tym jednym zdaniu. Wybacz, ale żaden mój post nie został odczytany przez Ciebie prawidłowo ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do lux medu i beta kosztuje 44zl i na wynik czeka sie do 2 dni roboczych..... szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gratuluję Goalka :-D. Przykro niż Papi. Dziś dobre i źle wiadomości. A jak wy to zrobiłyście, że razem tak zaciążyłyście? :-D Ja nie szłabym na betę, ale ja to ja :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
wiecie najgorsze jest to że ja już kupiłam kilka rzeczy dla maluszka byłam szczęśliwa a teraz pozostałam mi pustka ... nie dotykam brzucha moze to jest głupie ale odkąd dowiedziałam sie że jestem w ciąży prawie cały czas sie po nim głaskałam teraz nie ma tam nic, mąż już sie oswoił z tą myślą ale mi jest ciężko i źle. Nie bagatelizujcie żadnego krwawienia nawet najmniejszego , nawet jeśli wychodziło by tak że latałybyście do lekarza codziennie to jeśli czujecie że cos jest nie tak idzcie od razu .Cieżko mi wychodzić z domu bo gdy widzę kobiety z dziećmi nie wytrzymuje i wszystko mi się przypomina. Wiem że ten ból minie. martwię się też że w kolejną ciąże bedzie mi ciężko zajść a jeśli zajdę to nie dotrzymam . nnie wiem czy chcę dalej to przechodzić.Nie ma nic gorszego dla kobiety niż strata własnego dziecka, nawet tego kilkutygodniowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wykrakalam :) Brzoskwinka jak mowilam udalo sie nam razem. chyba jestem jakas czarownica:) jak macie jakies pytania o przyszlosc to walcie do mnie:) chociaz ten bladzioch nie spowodowal u mnie 100% pewnosci, ale 99%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Papi mnie to spotkało w 10 tyg. i wiem jakie to jest straszne kiedy się bardzo pragnie dziecka. I tez sie zastanawiałam czy ja dam radę znowu to przejść...teraz jestem w 8 tyg. i wiem, że odetchnę dopiero po 10. Jest strach, ale warto, naprawdę warto. Bardzo duże znaczenie ma dlaczego to się stało, czy bakteria, czy niski progesteron, czy po prostu błąd w genach, bo jeżeli to jest coś co można wyeliminować wcześniej, to głowa jest spokojniejsza i strach jakby mniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Papi żadne słowa teraz nie przyniosą ci ulgi. Ale pisząc przypomniałaś mi o znajomej, która dwie ciążę poroniła i w tych dwóch ciążach kupowała od początku rzeczy dla każdego dziecka... I niestety nie udało się. W trzeciej ciąży powiedziała sobie, że nie kupi nic i nie kupiła. I urodziła. Teraz ma dwójkę dzieci, dwie córki. Z tym kupowaniem był to zbieg okoliczności, bo żadne zakupy nie wpływają na ciążę. Ale ona sama się tak nakręciła, chyba łączyła jedno z drugim - tylko nie wiem dlaczego. I w trzeciej ciąży nie kupiła niczego. Nie uważam, by to miało jakiś wpływ. Po prostu przypomniało mi się i tak napisałam. Papi przyjdzie i na ciebie czas. Jak i na nas wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi wiem , ze to co powiem to zadne pocieszenie, ale jestes jeszcze mloda i silna kobieta, los chcial Cie doswiadczyc w tak przykre wydarzenie, czasami pewne wydarzenia powoduja , ze stajemy sie slabsi ale z czasem silniejsi! bardzo Ci wspolczuje, ja dzis zobaczylam dwie krechy ale jestes tu przykladem , ze nic nie jest trwale i pewne. Trzymaj sie bardzo mocno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znalazlam innego laboratorium czynnego w sobote. powtorze jutro test dla pewnosci, ale faktycznie test wyszedl pozytywnie:) czekam na meza az wroci z pracy, wiecie co? wg kalkulatora porod wyszedl by na 22.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
No to będą miłe święta :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi bardzo mi przykro ;/ wiem jak to boli.trzymaj się kochana :) Goalka gratuluje :) :***** jejku jak super :) może mi powiesz kiedy skończą mi się plamienia i czy w poniedziałek zobacze pączka :) co do implantacji to rozpoczyna się ileś tam dni po owulacji i zaczyna się produkacja hcg ale ten proces trwa kilka ładnych tygodni,wiec to nie jest tak hop siup.gośc M ma racje :) goalka ty już poród ustalasz ?:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka plamienia ustana lada chwila jak nie juz:) bedzie dobrze, zobaczysz...hehehe no ustalam date, taka juz jestem:) wszystko musze wiedziec czarno na bialym. widzialas link z moim testem?kurde teraz tak patrze na niego to nie mam watpliwosci:) w srode nie mialam zwidow widzac cien cienia:) Brzoskwinka razem na swieta wyladujemy na porodowce!!:P a pozniej na kafeterie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba nie opuscicie nas, co? :) goalka a patrzylas juz na wozki itp? hehe ja jak bylam wtedy w ciazy to juz tego samego dnia wozki ogladalam i liste rzeczy potrzebnych do szpitala na porod :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, wozkow jeszcze nie patrzylam ale mysle ze szybko ogarne temat:) tak samo bylo ze slubem, sukienke zamowiona mialam na rok przed:) ja sie nie wybieram na zadne inne forum. nie chce sie wbijac do kogos, tu czuje sie jak u siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dobrze :) kiedys czytalam jedno forum tutaj, dziewczyny chyba juz z 4 czy 5 lat ze soba tu pisza :) fajnie tak, dzielic sie pozniej urokami wychowania :D ja ze slubem tez tak mialam, pare dni po oswiadczynach, nie bylo jeszcze terminu a ja juz planowalam :) hehe :) taki typ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
A u mnie nie za fajne wiesci. Kolejny cykl bezowulacyjny i lekarz mi wytlumaczyl ze nie ma czegos takiego jak wczesniejsza czy pozniejsza owu bo wszystko widac na usg a pecherzyk rosnie 2mm na dzien wiec w tym cyklu nici. Pytalam go wlasnie czy taka owulacja moze sie przesunac to zaczal mi wyjasniac ze to w konktetne dni wszystko jest no i wytlumaczyl mi jak to rosnie, wyjasnil z tymi dniami itp. No i po okresie tez nie wystapi owu bo pecherzyk musi urosnac. Tak go wypytywalam bo ginekologia to nie moja dziedzina. Dostalam clostilbegyt od kolejnego cyklu od 3-7dc po 1 tabletce i znowu metformax. No i wyszlo ze wszystko potrzebuje czasu...tak mi powiedzial lekarz. I z czyms mnie zdziwil i przestaje mi sie to podobac bo jak wchodze to nie patrzy w karte tylko pyta po co usg i co bralam a ja jemu musze powiedz wszystko od a do z co mi zapisywal. No i w seszlym cyklu za usg i recepte wzial 50zl a teraz 80zl i zastanawiam sie czy chodzilo o to ze wypisanie recepty kosztuje 30zl? Usg wiem ze kosztuje 50zl...nie wiem dlaczego wzial 80:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Musze mojego gin obserwowac;) Moj M troche zawiedziony bo widzi ze jest problem. No i staramy sie od stycznia a wlasciwie dopiero w lutym trafilam do gin i w marcu mialam pierwszy monitoring wiec dajemy sobie gora rok i jak nie bedzie efektu to bede myslec o klinice bo co mi to da ze wydaje tyle kasy na zwyklego ginekologa prywatnie jak klinika jest konkretnie od spraw nueplodnosci czy bezplodnosci. O tyle dobrze ze mam regularne miesiaczki i od stycznia trwaly do 3 dni a po metformaxie mialam obfity okres przez 5 dni. I tak mysle ze jak tylko zaczne brac metformax to biore sie za jakas diete. Moze dieta cos pomoze...Moj M powiedzial ze tak naprawde moglam nie miec owu dlugo a hamowalam wszystko tabletkami anty zeby dostaeac regularnue @. Jestem na poczatku staran ale czuje ze w pewnym momencie powiem stop zeby odciac sie od forum i od tych myslu kiedy trzeba uprawiac seks a kiedy nie...I tyle co u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Goalka jest wyrazna druga krecha:) Teraz skontrolowac bete czy ladnie przyrasta, brac witaminy i zobaczyc czy gin da cos na podtrzymanie ciazy typu luteina czy duphaston. No i gratki mamusiu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Papi wiem ze jest mega trudno. Kazdy inaczej to przezywa ale w takim momencie ja zrobilabym przerwe od forum i ogarnela mysli...Ale to JA bym tak zrobila i wrocila w momencie kiedy bedzie spokoj ducha i kolejne starania bo caly ten temat ciazy moze dzialac teraz negatywnie na psychike. W kazdym razie trzymaj sie i jak dasz rade to zostan z nami i nie odchodz. Jezeli bedzie ci potrzebna przerwa to taka decyzje uszanujemy. I nie odbierz zle moich slow ale odpoczynek to teraz chyba najlepsze wyjscie i musisz zregenerowac sily. Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Powiem wam ze tez ogladalam dawno temu wozki i myslalam jaki kolor by pasowal:D ale teraz nie praktykuje tego bo to glupota niepotrzebnie nakrecac sie. Ide spac. Do nastepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka- a nie mówiłam?? Wiedziałam! Leze sobie z tel bo nie mogę spać. I cieszyć się nie mogę. Dużo smutku tutaj :( Papi - bbędziesz miała dzieci! Moje 3 koleżanki poronily. Jedna to nawet w 4 miesiącu..teraz wszystkie mają dzieci. To ne Twoja wina - czasem natura chroninas przed czymś co moze nam zagrozić. A moze po prostu wada jak tu ktoś napisał... moze faktycznie odetnij się od forum. Chętnie bym Cię przytulila. 3maj się cieplutko. Tajska- chyba czas zmienic lekarza. To mi przypomina moją lekarke jak chodziłam prywatnie. Ciągle zapominala i musiałam jej tłumaczyć co i jak. A płaciłam 100zł. I tylko luteinka na wszystko..nie stresuj się. Sport podobno pomaga i spacery długie. Mnie dzisiaj boli podbrzusze :( nie mam plamien ale martwi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi, a czym się zajmujesz? Pracujesz, studiujesz? Zazdroszcze Ci wieku :) 22lata. Ech, ile się wtedy działo w moim życiu! Studia, praca na wyspach, zespół...piękny czas...szalony czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska zmień tego lekarza .co to za brednie że owu nie może być wcześniejsza ? to jakim cudem ja w grudniu zaszłam jak z męzem kochaliśmy się tylko 5 i 6 dnia cyklu a potem on wyjechał na tydzień ? też biore clo,to na wzrost pęcherzyków.bedzie dobrze :) słuchajcie dziewczyny u mnie nie jest dobrze,zaczyna mnie boleć brzuch i kregosłup,jak wstałam z łóżka to poszłam do łazienki a tam dużo ciemnej krwi,a teraz jak poszłam drugi raz coś ze mnie wyleciało,miałam to na papierze i ryczałam nad tym,nie wiem co to było,ale się domyślam...więc to by było na tyle mojej radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka gratuluje. Papi przykro chyba nie ma słów które możnaby w tym momencie powiedzieć. Brzoskwinka nie nakręcaj się spokojnie... może to nic złego..pójdziesz w poniedziałek na bete i zobaczysz ze ładnie rośnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Brzoskwinko nie wzielas pod uwage tego ze plemniki moga zyc do kilku dni a nawet do tygodnia w sprzyjajacych warunkach wiec do zaplodnienia moglo dosc pozniej:) Dziewczyny nie wiem co z moim gin bo kazdy go chwali i dziewczyny zachodzily w ciaze. Podobno jeden z lepszych w miescie... Poczytalam w necie i wlasnie przy nieplodnosci czesto zapisuje sie metformax i clo. Tyle ze moim zdaniem powinien patrzec w swoje kajety co pacjentce ostatnio robil a nie do mnie z pytaniem jak dlugo biore metformax...Zobacze jeszcze troche ale z drugiej strony boje sie przerwac co zaczelam zeby nie wyniknely z tego jakies problemy hormonalne. Wydaje mi sie ze zaden lekarz nic nie wskura chyba ze powinien zlecic jakies dodatkowe badania hormonalne. Poczekam jeszcze troche...Myslalam zeby wybrac sie do Matki Polki w Lodzi i powiedziec gin w tym szpitalu ze mam problem. Tyle ze pierwsza wizyta jest nawet do 6 mies. Tyle trzeba czekac:/ Wiem bo kiedys jezdzilam a kolejne wizyty sa wg zalecenia lekarza. Moze jakby mnie polozyli w szpitalu to cis by to dalo. Tylko nie wiadomo hakby zapatrywali sie na to jakbym powiedziala ze zaczelam jakies leczenie i nuc nie wychodzi...moze jakus gin w CZMP pomoglby. No na razie jeszcze poczekam ale nie chce tez zeby doili ze mnie kase prywatnie gdzie prywatnie mowi sie ze lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Brzoskwinko ja niemam pojecia...a mozesz isc dzis na usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
uaktualnimy tabelke taka tam dziewczyna CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 8 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________6 grudzień nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ evilinka___________30 lat_________6 tc______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_______ **tc______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat_______5 tc ______ @@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________** ** 2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____2 cykl starań_________2.05.2014 Nowa mamma ________30 lat ______1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 momi86 ______________28 lat _______ 1 cykl starań _____ 02.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat ________________________od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska ale w 10 dniu cyklu na usg był już zanikający płyn,i moja lekarka potwierdziła że owulacja była kilka dni temu. laurka nie bardzo.bede brac leki dalej,troche poleze i zobaczymy jaka bedzie beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Brzoskwinko czekaj do pon i w pon okaze sie co dalej. Jakbys nie daj Boze poronila to przy 3 poronieniu ktos musi ci zlecic dodatkowe badania dlaczego tak sie dzieje bo to nie jest problem jednego hormonu...tak mysle...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×