Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

witajcie dziewczyny.u mnie dziś pogoda do bani ;/ dzisiaj jadę po siostrę do Chełma koło 12 ;) może któraś jest z okolic ? Ciężarówki kiedy idziecie na pierwsza wizytę ? Dziewczyny która następna testuje ? Momi byłaś na tej becie czy nie ,bo nie doczytałam ;p miłego dnia wszystkim życzę :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Momi dzisiaj ma być na becie. ja jutro mam wizyte u lekarza. pogoda od 2 dni tragiczna pada i pada;/ ciekawe jakie święta będą... właśnie kto testuje? czekamy na jakies nowe wrażenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Pogoda do bani... zimno mokro... Za pare dni @ i jak nigdy ciesze sie ze juz przyjdzie, a wrecz nie moge sie doczekac :P Mam dosc leków i abstynencji :P I za pare dni na nowo zaczynamy starnka. Podczytywałam Was codziennie, ale chyba lepiej czasem sie nie udzielać. Poza tym któraś pytała co na świeta - ja zbieram wydmuszki i bede robic galaretki z owocami (albo miesno warzywne) - tesciowa uczulona na jajka. Na świeta bedzie żurek na zakwasie, kieszonki z piersi kurczaka, sałatka krabowa (na świeżo), jajka faszerowane, muffinki pomaranczowe /cytrynowe, makowiec, pascha. Wiecej nie pamietam :P Ogólnie bedzie wszystkiego po troszku zeby przez tydzien nie jesc tego wszystkiego. A jak tam u Was? Może macie coś fajnego do polecenia, szybkiego i łatwego do zrobienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka to potrawa ta pascha? Żurek mniam szkoda tylko ze chrzanu nie mogę jeść :/ Ale jestem ciekawa jak beta Momi... Dzisiaj ktoras miała do lekarza iść chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Żeby nie robić reklamy żadnemu serwisowi kulinarnemu to wpisz w googlach pascha wielkanocna. To takie ciasto bardziej twarogowe ale do sernika mu daleko :) Z bakaliami, jest mega słodkie i obłędnie pyszne :D Bez pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
evilinka żurek z chrzanem? Nie wiedziałam :P U mnie jest taki normalny z biała kiełbaska, jajeczkiem. Chrzan to tylko z wędzonym schabikiem tatusiowej roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć dziewczyny :-). U mnie nie pada, ale jest szaro. My też do żurku dodajemy chrzan. Dużo nie robię, dwa ciasta, sałatkę jarzynową, bo uwielbiamy :-D, schab pieczony, nawet nie wiem co jeszcze, bo się nie zastanawiałam :-). Zobaczymy na co przyjdzie ochota. Poza tym będziemy w gościach, więc po co tyle szykować. U nas się często psuje jedzenie, nawet zwykły obiad muszę wyrzucać. Jakoś za dużo robię. Ale kiedy zrobię mniej (nawet zwykłej zupy)to akurat wpadnie brat czy siostra i co im wtedy dam? :-) Wolę święta Bożego Narodzenia - od dziecka wolałam i tak mi zostało. Ja mogę niedługo zaczynać starania. Ale nie wiem jak to zrobić. U mnie słabe libido dziewczyny i nie bardzo mogę co dzień, więc muszę to choć trochę zaplanować. Jestem dopiero na początku starań, więc mogę sobie pozwolić na działanie przemyślane, bo tak sobie myślę, że wolałabym mieć dziecko urodzone wiosną i jak teraz się nie uda to jeszcze zostaje kilka miesięcy :-). Pomarzyć dobra rzecz :-). Dziewczyny oświećcie mnie. Z ciekawości czytałam o męskich plemnikach i są dwa różne podejścia. Podobno to, że codzienne kochanie szkodzi plemnikom jest już obalone i okazuje się, że nasienie jest wtedy lepsze. To jak to jest, plemniki są słabe i jest ich mniej czy stają się silniejsze i więcej ich się robi przy częstym kochaniu? Może lekarze mówili wam coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ja to sobie muszę czekać do maja z testowaniem :-). Ale dziwię się, że mi bardzo szybko teraz czas leci, już jest dziś 15! Jak się dołączyłam do was to wtedy okropnie wolno czas płynął, bo chyba podświadomie na okres czekałam. Podświadomie, bo wydawało mi się, że jestem wyluzowana. Teraz oby tak nie było. Nie zamierzam absolutnie wyczekiwać, czuję, że mój optymizm powraca. Zapomniałam dodać, że mąż bardzo późno wraca, nie ma siły i mamy twardy orzech do zgryzienia, ale pytał kiedy możemy działać, więc chyba da radę ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
U mnie na swieta sernik orzechowy, babka , tiramisu miesko zurek sama robie na swoim zakwasie i na boczku;) tylko teraz cw i sie odchudzam a po swietach sie przezegnam;) brzoskwinka jak wczesniej pisalysmy waga powoli spada juz zamiast 62,5 mialam na wadze.rano 58,9 ;) takze nie najgorzej. Ja czekam na @ ma byc w.czwarteek i powiem wam ze jak czytam te posty wszystkie itd.to jakos tak szybkood.tych plodnych do plodnych;) cieszylabym sie gdyby byla dzidzia ale.nie bedzie pewnie. Musze posluchac rad tesciowej 3 razy dziennie i raz na zlewie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Goscula to się uśmiałam z tego zlewu :-). Ty chyba nie zaktualizowałaś tabelki, bo masz termin miesiączki na marzec :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Aa no nie zaktualizowalam pozniej musze to zrobic;) no na zlewie ponoc dobrze jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ evilinka___________30 lat_________7 tc______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_______ **tc______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat_______5 tc ______ @@@ Goalka___________28 lat________4tc_________22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______14 cykl starań_____9-10.05.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata____1 cykl starań____** ** 2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______3 cykl starań________17.04.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____2 cykl starań_________2.05.2014 Nowa mamma ________30 lat ______1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 momi86 _________28 lat ____ 1 cykl starań __ 02.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zlewie.... :P Gdyby nie mdłości to bym spróbowała, hehehe. Ale mi smaka narobiłyście tymi ciastami, mmm, dzisiaj to nawet na czekoladę mam chęć. Ciekawe jak tam Momi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za przyjęcie no to się zapisuję :) Będę testować za 10 dni. Własnie jestem świeżo z drugą połówką po przeziębieniu, akurat choroba wypadła chyba w okolicach owulacji :/ Ale cóż i tak bywa. Chyba bede musiała poważniej podejść do tematu z wyznaczaniem dokładnego dnia owulacji nawet dla własnej ciekawości. Do tej pory korzystałam z kalendarza dni płodnych dostępnego w necie i tylko na tej podstawie wyznaczałam sobie dni wzmożonych starań. Może to za mało bo jak widać bez efektów póki co :D Możecie z własnego doświadczenia polecić mi jakąś dobrą stronkę z informacjami dotyczącymi wyznaczania owulacji itd? Pozdrawiam serdecznie CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ evilinka___________30 lat_________7 tc______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_______ **tc______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat_______5 tc ______ @@@ Goalka___________28 lat________4tc_________22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______14 cykl starań_____9-10.05.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata____1 cykl starań____** ** 2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______3 cykl starań________17.04.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____2 cykl starań_________2.05.2014 Nowa mamma ________30 lat ______1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 momi86 _________28 lat ____ 1 cykl starań __ 02.04.2014 margaret112 ________30 lat________5 cykl starań________ 25.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyny, z najnowszych badan wynika ze najlepiej kochac sie codziennie, u mnie to poskutkowalo:) ale wyczytalam tez ze najlpeiej dla mezczyzny wstrzymac sie 5 dni przed dniami p;odnymi kobiety i wtedy na calego leciec codziennie:) czekam na nowa ciezarowke...narazie ja zakonczylam liste a nie lubie byc ostatnia:) no to czekam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juzn nie moge doczekac sie wizyty, troche sie jej obawiam ale chce miec to juz za soba. nie podoba mi sie to ze akurat jak zaszlam w ciaze to w p;racy mam tyle roboty ze nigdy tak nie mialam, a nie chce sie przemeczac, siedze w pracy od 8:00-18:00 , z objawow to w sumie nic sie nie dzieje, jedynie bola piersi i sluz jest bialy ale niezbyt duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Goalka dzięki za odpowiedź. To fajnie, że nie masz objawów typu mdłości i wymioty. Pewnie nie czujesz, że w ciąży jesteś :-). Rzeczywiście któraś dziewczyna mogłaby się dopisać do ciężarówek. Może będzie to momi :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka u mnie tez codziennie dopiero zadziałało. lekarz mówił zeby starac sie odrazu od @ ne robic przerwy,i jeszcze 3 dni po owulacji.i się udało;) dziewczyny ciężarówki ciągną was pachwiny? kurcze bo mnie rzuch nie boli wymiotów zero a pachwiny ciągną czasem kilka razy w ciągu dnia. oczywiscie ból do przezycia ale mało przyjemny.wyczytałam ze to normalne ale pytam jak tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna ja też wolę Boże Narodzenie;) są jakies takie fajniejsze ;p i wiesz co też mam czesto problem z libido,jak są akurat płodne to mi sie najbardziej nie chce. u mnie sprawdziło się i codzienne staranka i co dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wogole nie czuje ze jestem w ciazy, pachwiny mnie nie bola ale od czasu do czasu zaboli mnie jajnik albo cale podbrzusze jak na okres. Laurka a jak Twoje piersi? bola? mnie bola cale ale nie zmianily koloru ani tez sutki nie sa jakies tam wrazliwe. Taka tam dziewczyna a moze tak Ty dolaczysz do ciezarowek:) a co do objawow to niby lepiej miec wiecej , bo oznacza to ze hormony sa w porzadku, ale wydaje misie ze u mnie to za szybko na zaostrzone objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wole Boze Narodzenie, lepsze menu jest:) mi z kolei libido wzrastalo na dni plodne. ostatnio mowie mezowi , ze kobiety w ciazy maja wieksza chcice:)a on do mnie , ze co z tego skoro ty i tak caly czas masz:) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
oj nie do końca sie zgodze znam duzo osób które zadnych objawów nie miały a ciąze idealnie donoszone bez problemów. u mnie piersi duze wrazliwe,sutki zmieniły kolor na ciemniejszy i są wrażliwe.i czasem ten ból w pachwinach i tyle.zadnych mdłości ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja odka sie dowiedziałam o ciązy to abstynencja hehe juz miesiąc dzisiaj mija. czekam na ziyte u lekarza wypytam sie wszystko i bede spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no u mnie zdarzylo sie dwa razy ale nie wiedzialam o ciazy, a mowilam o wiekszym libido ciazowym zeby uprzedzic meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
laurka odpowiem ja, a ja nie jestem w ciąży. Mnie ciągną pachwiny, to nie ból, tylko dziwne uczucie jakby rozciąganie albo rozpieranie i macam czy tam coś mam czy nie :-(. I się zastanawiam, czy nie wstrzymać się ze staraniami, może mam przepuklinę :-(. Choć czasem mam wrażenie, że to na wysokości jajników, co mnie jeszcze bardziej przeraża, bo się zastanawiam co się tam dzieje :-(. Czy infekcja może się tak objawiać? W czwartek idę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
podptywałam kolezanki i mówiły ze tez miały takie ciągniecia pachwin i ze to normalne w ciązy bo macica sie rozpycha itd... a o reszte zapytam lekarza na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie jeszcze nie przyszła. Miałam w planach dzisiaj betę, ale kurde się nie udało, bo mi się coś w pracy przesunęło i musiałam wcześniej niż planowałam być, a wróciłam dopiero co niedawno. Kurde chyba to znak, że muszę ćwiczyć cierpliwość, może faktycznie ta owulacja była jednak we wtorek 2 tygodnie temu, nie zdziwiłoby mnie to, bo tak długie cykle miałam, więc wypada czekać do czwartku, nie wiem, nie planuję, bo zwarjuję. Wolałabym iść rano na to pobieranie krwi tu do mnie do przychodni obok domu, więc jeszcze przed pracą. A czuję się cały czas, jakby miał okres nadejść, brzuch raz boli, raz nie, już dzisiaj myślałam, że przyjdzie, bo tak mnie bolał i jakiś śluz był w większej ilości, tak jak to zwykle u mnie bywa, kiedy jest już bliziutko, a tu nadal nic. U nas też pogoda paskudna, normalnie lepiej w marcu było. U mnie na święta będzie moja siostra i jeszcze tacy znajomi z dzieckiem, to pierwsze święta, które ja robię i nigdzie z mężem nie jedziemy. Planuję zrobić sernik i mużynka, albo babkę, bo znalazłam jakiś fajny przepis na babkę migdałową, siostra ma zrobić sałatkę ważywno i taką sałatkę do jajek z ogórków kiszonych, pieczarek marynowanych i do tego groszek, a ja mam jeszcze zrobić jedną sałatkę, chyba zrobię taką z porem, serem żółtym, fasolą, ogórkiem, jajkiem i mielonkąjakąś dobrą. Mam w planach upiec takie mielone mięso na kanapki, ale to zobaczymy, co będzie. A na obiad planuję w niedzielę gulasz z piersi indyka i pieczarek z ziemniakami opiekanymi, a na drugi dzień siostra ma zrobić pierś z kurczaka z cukinią, papryką i ziemniakami chyba też pieczonymi. A i zainteresowałam się tą paschą, kiedyś o tym słyszałam, ale wiecie, że nigdy chyba tego nie jadłam? Chyba u mnie w rodzinnym domu się tego nie robiło, nie ma takiej tradycji. A no i u mnie też się żurku nigdy tradycyjnie na święta nie jadło, no może czasami coś mi się majaczy w pamięci, ale nie pamiętam, żeby to była jakaś tradycja, chyba dziwny ten mój region, z którego pochodzę, a pochodzę z podkarpacia i tam najczęściej spędzałam święta, ale ostatnich kilka świąt spędziłam z mężem u Jego rodziny i tam faktycznie był żurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyna, a czujesz, że to jest ból taki jakby od środka, bo może poprostu sobie coś naciągnęłaś w pachwinie, jakiś mięsień, wystarczy, że krzywo stanęłaś, albo się potknęłaś, może nawet tego nie pamiętasz. Spróbuj sobie nacisnąć palcem na mięśnie w okolicach pachwiny i jak poczujesz wyraźny ból taki pochodzenia mięśniowego, że będziesz czuła, że to mięsień boli, a nie brzuch, to znaczy, że coś sobie naciągnęłaś moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, taka tam dziewczyna, jakbym miała wybierać, to też wolałabym urodzić wiosną, nie wiem czemu, niektórzy wolą zimą, bo na wiosnę już odchowane, a mi się wiosna kojarzy z nowym życiem i jakoś tak. Ja też zawsze wolałam i do tej pory wolę Boże narodzenie, jakoś Wielkanoc jest dla mnie mniej ważna, chociaż przecież mówi się, że w Liturgii, to najważniejsze święto, w sumie nie wiem czemu, bo przecież narodzenie Jezusa jak dla mnie jest czymś bardzo ważnym. A no i witam nową starającą się w naszym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.. ;) Margaret spróbuj zarejestrować sie na ovufriend.pl fajny i przejrzysty wykres ci rysuje. Zaznacza owulacje, ale oczywiście żaden program ci nie pokaże w 100% kiedy masz owulkę ;) taka tam dziewczyna mnie właśnie też bolały pachwiny tak z tydzień dwa przed okresem. Przeszlo oczywiście. Może to od intensywnych starań ;p U mnie dzisiaj zimno ale słonko świeciło. Kończy mi sie okres więc bardzo się cieszę bo nie będe panikowala ze mnie zalało po drodze. Jutro po południu jedziemy. Tak jak mówiłam ja nie wydziwiam na święta bo nie przejemy tego. Bigos się śni mojemu mężowi bo juz dawno nie robiłam. Schabik piekę i jakąś babę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×