Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gosc m czytalam w internecie ze po jakims czasie testy nie wychodza juz i ze za duze stezenie czegos tam w moczu i doradzaja e takich przypadkach zeby mocz rozcienczyc woda Evilinka jeszcze raz najlepszego :) Ja ide jutro na usg i mam mega stresa :) chcialabym juz uslyszec serduszko i ze plod dobrze sie zagniezdzil, dzisiaj piersi tak mnie bolaly ze.juz na brzuchu spac nie moglam w nocy, a wielkie sie zrobily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole ktora teraz testuje? W tabelce.widze ze kilka osob powinno albo juz albo lada dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka mgiełka do opalania z oriflame jest cudowna! Ja się wczoraj opalałam na basenie, ale krótko. Złapało mnie trochę, już widzę ten piękny kolorek. Bardzo delikatny, ale różnicę dostrzegam :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ja po sobocie tez delikatnie muśnięta, nie podoba mi się jak ktoś jest blady i się chowa przed słońcem .ja tam wole lekką opaleniznę,a pogoda nadal fajna choć już nie 30 stopni.kurde dużo nieaktualnych wpisów w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. :) Ja dopiero przestałam płakać :P Jeszcze raz się was spytam bo nie wiem czy nie doczytałyście czy co... Jak z tą drugą owulacją po bezowulacyjnym cyklu? Kiedy występuje? Razem z tą właściwą parę dni przed czy na początku cyklu czy jak?? u mnie dzisiaj 15dc i temp podskoczyła wczoraj. zobaczymy jak długo się utrzyma... co do opalania to ja straszna bladzizna jestem i nie znoszę tego. Ile bym się na słońce nie wystawiała to nóg mi nie chce złapać. Ręce już zaczęły mi się opalać na brązowo ale nogi to jakaś masakra, więc też chętnie dowiem się o jakimś lekkim, niebrudzącym kosmetyku, który mnie "podkoloruje" :P rybcia trzymamy kciuki, będzie wszystko dobrze zobaczysz ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha no jak w cyklu są dwie owulacje to odstęp czasowy między nimi jest bradzo nie wielki,dzień,dwa,powinna być jedna po drugiej.a czy na początku cyklu czy w środku to trudno powiedzieć :) trzeba obserwować :) :*** gość M właśnie przyszło mi do głowy że może stężenie HCG w moczu może być za malutkie i testy już Ci nie wychodzą.kurde może jest wszystko ok.albo tak jak któraś już napisała że z moczu mogą juz nie wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam i martucha czemu placzecie? :) Laurka powiedz mi jeszcze bo zglupialam przez swoj kalendarz, liczycie tydzien ciazy od OM ale skonczony tydzien czy rozpoczety? Bo mi wychodzi ze 6 skonczylam a teraz zaczyna mi sie 7 tydzien jednak :p moze glupota moze nie ale lubie czytac co w danym tugodniu robi moja fasolka a wlasciwie tic tac :) podobno takiej wielkosci jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu po dlugiej nieobecnosci jestem:) sledzilam troche Was. gosc_M a moze te testy po prostu zle wychodza? kazda z nas tutaj piszacych widziala, jakie przeboje miala Brzoskwinka, a widac, ze wszystko dobrze sie skonczy. moze nie bedzie tak zle? wiesz...wiadomo ze lepiej byc milo zaskoczonym i zyc w tym pesymizmie, zeby pozniej zycie milo nas zaskoczylo. pamietam taka moja kolezanke, ktorej testy wychodzily pozytywnie, a jeden negatywnie, a w ciazy nie byla. pamietaj, ze testy moga sie mylic. moze masz tak wysokie stezenie bety w sobie, ze test juz nie widzi ciazy? gdybac mozna, ale czekaj na rozwoj wydarzen zamiast dolowac sie. czlowiek niestety nie ma wplywu na nasz organizm, bo czesto nam plata figle. zobacz mnie - 6 miesiac staramy sie o dziecko, a przy clo i metformaxie nie mam w ogole owulacji. i co ja mam zrobic? tez musze czekac:/ gin na ostatniej wizycie powiedzial, ze nic nie widzi..jak nic nie widzi tzn, ze zero pecherzykow. daje sobie czas do konca roku, a pozniej bedziemy myslec, co dalej...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a tak mi sie przypomnialo...mam taka dobra znajoma, to ona 2 lata nie mogla zajsc w ciaze i mimo, ze jest zdrowa. jak wyjechala z (wtedy jeszcze) chlopakiem na Majorke, to od razu zaszla w ciaze. wracam do dalszej lektury zeby Was poczytac:) na pewno fajnie, ze mamy takie forum, bo uwierzcie mi czuje naprawde odskocznie i wiem, ze sa osoby, ktore tez maja problemy z zajsciem albo po prostu sa po jakichs przezyciach i rozumieja co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko a jak Ty sie czujesz? mi sie wydaje, ze teraz wszystko dobrze sie skonczy...czlowiek musi swoje wycierpiec, ale w koncu przyjdzie chwila radosci:) siostra pewnie zadowolona, ze juz po maturze? stres minal? pamietam, jak swoja mature przezywalam:D matura to jak matura, ale chyba wiekszy stres byl, gdzie na studia dostane sie, bo zalezalo mi na dwoch kierunkach:) evilinka nie wiem, jak z samoopalaczem, ale moja mama jak chodzila do solarium troche opalic sie, to pozniej miala problem zeby slonce ja opalilo, bo po solarium rzekomo trudniej opalac sie. najlepiej nad morze wyjechac:) tylko nie wiadomo w jaka pogode trafi sie:( mialabym straszna ochote pojechac nad morze na te 3 dni chociaz, ale z drugiej strony chce jeszcze w gory jechac...to rozrzut mialabym, niezly, bo jestem z wojewodztwa lodzkiego:D Rybcia to daj znac jutro, jak przebiegla wizyta:) martucha ja pojecia nie mam, jak jest z owulacja, to nawet nie doradze Ci, co i jak:/ mi sie wydaje, ze jest tak jak Brzoskwinka pisze, ze jest maly odstep, bo pewnie jeden pecherzyk jest mniejszy od drugiego, ale to pewnie nie jakos bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze teraz na tabelkie, to niektore z Was fajnie zgraly sie w czasie:) czesc juz w grudniu urodzi, a czesc w styczniu i nawet terminy sa blisko siebie:D a zastanawialyscie sie, czy sn czy cc, a jak sn to z zzo? moze ktoras chce porod rodzinny? wiem, ze do tego daleko jeszcze, ale szybko zleci, jak nadejdzie termin porodu. fajnie, ze porod w zime, bo przez zime i wiosne wrocicie do swojej figury i z malenstwem bedziecie na spacery wychodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska po solarium opala się 5 razy szybciej, dlatego tak wiele osób chodzi na początku sezonu bo potem szybciej lapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Basia
Cześć dziewczyny, Mam do was pyt.Trochę moźe i głupie jak na matkę 2 dzieci 5 i 7 lat.ale niestety człowiek uczy się przez całe życie:) ostatnią miesiączkę miałam 5 maja cykl 28 dni. Niestety z męźem przyliczyliśmy klasyczną wpadkę 19 maja przepraszam za bezpośrednie podejście. Wytrysk Na srom i częściowo w początek pochwy. Niestety zdarzyło się to centralnie w dni płodne(śluz jak jajo i pobolewania brzucha). Po 3 dniach od stosunku pobolewa mnie podbrzusze( ciągnie jak przy@) brzuch jakby wzdęty i od 2 dni zaczęłam sikać co godzinę. Przez 5 ost. Dni brałam furaginę bo szczypała mnie trochę cewka moczowa, gdy przestał mnie szczypać to dopiero wtedy zaczęłam dużo sikać. Okres mam dostać 1 czerwca, jednak już teraz moja psycha siada. Nie chcę być z tym sama dla tego do was piszę. Zastanawiam się kiedy testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
Zrobilam kolejny test fakt nie z porannego moczu ,bo musialam leciec do apteki po niego i wyszla znowu smuga drugiej kreseczki. Kupilam drugi na jutro rano . Dzien bedzie mi sie dluzyl strasznie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Basia
Knias kiedy w którym dniu cyklu zrobiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
Dzis jest 24 dzien cyklu na 31 mam dostac @ . Nie wiem dokladnie jak to jest przed @ bo przy pierwszej ciazy test robilam po @ sporo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurkachmurka to nie wiem...widocznie moja mama jest jakas inna ;P moja mama ma z tym problem wlasnie, ze jak idzie do solarium to wszystko ladnie , pieknie wyglada, a pozniej nie moze na sloncu opalic sie. moze kazdy jest inny ;D ja akurat do solarium nie chodze i nie pamietam kiedy ostatnio bylam:D z pare lat temu na bank. pamietam, ze tylek przykleil mi sie do lozka i poparzylam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Basia
Kniass Z tego co kojarzę z poprzednich ciąż test pozytywny jest wtedy gdy wyjdzie jakakolwiek kreska. Więc na twoim miejscy ja bym się cieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Basia
Knias Masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
Ciesze sie ,ale z dystansem ,bo z pierwszej ciazy sie cieszylam jak glupia i ja stracilam i wtedy sobie powiedzialam, ze jezeli uda sie kolejny raz to z dystansem podejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
gość_Basia jedynym objawem to bol podbrzusza taki jak przy pierwszej ciazy ale moze to na @, wtedy mocno bolaly mnie piersi, ale zaczely dopiero w dniu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kniaas to szybko ci te testy wyszły. skoro są dwie kreski i to tyle przed @ to gratulacje ;) gość_Basia test powinno się robić dla pewności w dniu spodziewanego okresu ale jak widać wcześniej też wychodzą. ;) mi np pozytywny długo po @ wyszedł. co do solarium dziewczyny to ja też miałam tak że później bardziej mnie słońce łapało ale nie opalałam się na solarium nie wiadomo ile i nie wiadomo jak długo. tak tylko żeby złapało. Tajska twoja mama na ile czasu kładzie się pod lampy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc_Basia ale nawet, jak maz wszedl w ciebie chociaz minimalnie, to wydaje mi sie, ze istnieje potencjalne ryzyko zajscia w ciaze. co do objawow typu nadmierne sikanie, to moim zdaniem to moze byc infekcja albo cos z cewka moczowa/zapalenie pecherza...za szybko jest na objawy ciazowe. musisz poczekac i zrobic test tego 1 czerwca, bo nic innego nie wymysli sie w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
martucha020290 Własnie ja sie dziwie ze tak szybko cos tam widac i dlatego nie chce sie nakrecac , jak robilam test pierwszej ciazy to bylam w 6 tyg chyba juz to wtedy piekny wyszedl . Nie wiem poczekam do jutra jezeli z rana wyjdzie smuga bede szczesliwa ,bo podobno z rana najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×