Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość martucha020290
Goalka nie dostałam jeszcze. Ale od rana strasznie boli mnie brzuch :( Już nie daje rady. Tak jakby bardziej lewy jajnik i czuję takie gorąco w środku... Zastanawiam się nad nickiem jeśli co miesiac twoje cykle są tej samej długości (±3dni) to masz regularne cykle. Cykle nieregularne to takie które np mają 32 i 56dni... Goalka a co do testów owu... używałaś? polecasz jakieś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie że kiedyś lekarz mi móeił że takie które mają np 38dni ale każdy cykl podobnej długości też są regularnymi cyklami... nie powinno być dużej różnicy ppmiędzy jednym a drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha ja kupilam testy na allegro, najzwyklejsze i chyba najtansze. 1zl za szt. w 3 cyklu staran postanowilam je uzyc i od razu sie udalo wiec jestem przykladem ze sa skuteczne. Martucha to jeszcze nic straconego, trzymam mocno kciuki, musisz rozruszac towarzystwo, bo cos dawno nie mielismy nowej ciezarowki:) informuj nas na bierzaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
No widzicie dziewczyny nareszcie mi to wytłumaczyłyście dokładnie i teraz wiem co i jak bardzo dziękuję. Śmiać mi się tylko chce z mojego mądrego męża jak on mi to cudownie wytłumaczył :D Dziękuję też za wytłumaczenie regularnych cyklów czyli ja mam regularne bo tam te 2 dni to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, ale pamiętasz jak tu dziewczyny pisały, że jak zaszy w ciążę, to też czuły się na początku, jakby zaraz miały dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi oby tak bylo, ale wolę się od nowa nie nakręcać bo znowu mi się przedłuży do 60-paru dni i wtedy to juz wcale nie zajde... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Czesc!!:) Wczoraj nieobecna, bo grilla mialam na zakonczenie studiow:) Dzisiaj wchodze na forum i szok...co tutaj sie dzialo!:/ Wiecie co mozecie miec zle zdanie o Pesteczce, ale to co bylo na ostatnich stronach bylo po prostu bardzo chamskie w stosunku do niej. Takiego buractwa u nas jeszcze nie bylo. Nie wazne, kto pisal te posty do Pesteczki, ale to, ze zasmiecila troche watek, to dla mniej tez uzasadnione. Jakby na mnie ktos tak wjezdzial, bo mam inne zdanie na jakis temat, to pewnie tez tak bym reagowala. Malo wazne, czy Pesteczka miala racje, czy nie, ale mamy demokracje i mogla wyrazic swoje zdanie, a ze nie potrafi nerwowo uspokoic sie, to tez jeszcze inna bajka...Rowniez w realu mam takie osoby, ze jak wkurza sie, to po prostu musza z siebie troche rzeczy wyrzucic. Ludzie roznie reaguja. Uwazam, ze to jest chamskie narzucac komus, ze ma isc z tego forum i pisze o tym gosciu, ktory tak wjezdzal na Pesteczke. Bo to, co bylo pisane, to ta osoba dazyla, zeby po prostu Pesteczke wkurzyc i to specjalnie, a jak kazdy widzi malo brakuje, zeby Pestke wkurzyc...A inna sprawa, to juz drugi raz jak Pestka wyraza swoje zdanie jest tak objechana. Zbieg okolicznosci?? Nikogo nie chce posadzac, ale nie dotyczy to tylko Pesteczki, ale musimy troche ogarnac sie...Kiedys tez wejdzie jakis "zyczliwy" gosciu i zacznie nas obrazac i to nie oznacza, ze mamy myslec o zmianie forum. Po prostu, jak ktos taki szybko przyszedl, to szybko pojdzie... Mam nadzieje, ze bedzie ok i nie bede juz tego tematu ciagnac. Moze ta osoba, ktora pisala te posty przemysli cos chyba, ze byl to ktos przypadkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczko, jak masz problemy pokarmowe, to nie wynikaja one tylko z tego, ze w dziecinstwie pilas mleko. Moglo, a nie musialo to Ci zaszkodzic. Jak ktos nieprawidlowo odzywia sie to wrzody racjonalne, ze robia sie z tego. Fast foody nie sa zdrowe, a juz na pewno jak ktos zjada je czesto albo w poznych porach. Ja oczywiscie tez czasami pozwalam sobie na taki wyskok, ale staram sie jesc swoje domowe obiady, czy wole czasami zrobic sobie taka kolorowa kanapke (ja to tak nazywam), czyli: jakas wedlina/ser zolty, pomidor, kielki albo ogorek, czy jakas cebula moze szczypiorek...Mojej mamy siostra wrzody miala na tle nerwowym- to na marginesie. Martucha tez mialam tak z okresem, jak mi sie spoznial...nagle brzuch obrzmialy i to uczucie pelnosci i jakby ze mnie juz cos sie lalo i na drugi dzien po tym dostalam okres:/ A jak sie w piatek urzadzilam!!! Okres obfity, a ja poszlam sobie na silownie. Wlozylam tampona i wkladke na wszelki wypadek...Jak wrocilam do domu to tampon i przesiaknal. Nigdy tak nie mialam. Pewnie z tego wysilku, bo 50 min na biezni i z okresem:/ Momi jakby kiedykolwiek doszlo do sytuacji, ze przenosilybysmy sie gdzies-gdziekolwiek, to na pewno byloby to jakies zamkniete forum, bo nie kazda ma fejsa, a prywatne forum byloby ok moim zdaniem. Rybciu fajnie, ze juz wrocilas:)) Ciesze sie:) Zastanawiam sie nad nickiem...to nie jest takie hop-siup zajsc w ciaze. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
EVELINKA DOPIERO MDZIS MOGE ODP NA TWOJEGO POSTA U MNIe z sexem jak u ciebie nie chce sie nie ma ochoty. Rybcia napisz jak po urlopie jak sie czujesz lepiej juz? kiedy umowe dostaniesz?a co do opalania to mi lelkarz wrecz nakazał spacery po słoncu bo witamina D3 jest bardzo potrzebna i nam i maluszką. Martucha moze jestes w ciazy pisałas ze będziesz w Polsce pójdziesz na wizyte i lekarz kuknie co tam w srodku u ciebie słychac;) kurde dziewczyny nie było mnie tylko jedna dobe a musiałam przekopac 7 stron bzdurnych wyzywan pestki tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska i pozostałe dziewczyny nie piszcie nic do pestki, udajmy ze taki kts nie istnieje i kontynuujmy temat poprostu. Goalka suoper ze apetyt wrócił:) ja regularne jedzonka co 3 godzin nie ma szans dłuzej wytrzymac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Dzięki Tajska jesteś jedyna normalna tutaj . Laurka chmurka nie musisz udawać, po tym co napisałaś do Ciebie nie zamierzam napisać, wstyd patrzeć że takie osoby są matki , które podszywają się , wyzywają i ubliżają komuś za odmienne poglądy i nie klaskane w kółeczku rożańcowym. Powinni wam dzieci poodbierać, za takie podejsćie do innych ludzi. Fajnie patrzeć i przytakiwać z gościa, jak ktoś kogoś wyzywa. Ciążą wam całkiem ostatnie szare klepki wymyła. Ja się obrażać nie pozwolę, i będę wojnę robić za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Tajska tylko chodzi o to że jak na mnie albo na brzoskwinkę albo jeszcze na inne dziewczyny jakiś "życzliwy" gość najeżdżał to naszą zasadą było nie reagować i nie prowokować kogoś takiego. Po to właśnie żeby nie zrobic syfu na forum. Rybcia wczoraj podsumowala i gościa i pesteczkę i tą cała ele frele czy jak jej tam... powiedziala ze sobie nie życzymy takiego zachowania w stosunku do każdej z nas. Ja rozumię że można nie wytrzymać i wybuchnąć i noe należy być za to krytykowanym ale w pewnym momencie trzeba zrozumiec zwłaszcza jak inne ci tlumaczą że to zwykła prowokacja bo ktoś poprostu ma niezly ubaw. Dobra koniec tematu. Jeszcze mnie nie zalało, ale brzuch pobolewa. Pesteczka jesteś z nami?? sory za całą tą sytuację. Teraz przynajmniej ja bede wiedziala ze nie warto wchodzic z toba w głebsze dyskusje bo jestes osoba ktora nie odpuszcza ;) bądź jaka chcesz, ale pamietaj że ludzie nie zawsze na ciebie najeżdżają a tylko maja własne zdanie, odmienne od twojego. Warto sie szanowac i brac poprawke na wypowiedzi innych bo przez neta nie da sie pdgadnąć intencji słowa pisanego. Miłej niedzieli dziewuszki ;) :* i sory za błedy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo nie obrazam nie wyzywam i nie podszywam sie mam prace rodzine i sory ale nie mam czasu na taka dziecinade. kurcze znów pogoda sie popsuła oby nie na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha ja też mam swoje inne zdanie i na mnie najeżdzałyście to sie zdecyduj bo na razie to działa w jedno stronę. Ja mam swoję zdanie i swój styl i nie zamierzam go zmienić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Pogoda poszła wreszcie do trójmiasta, pierwszy dzień bez deszczu jak na razie i słoneczny , i nie oddaje jej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Laurka poleniuchowalam troche na urlopie, ale nadal slabne, dobrze ze za 2 tygodnie kolejny juz 2-tygodniowy urlop. Te zaslabniecia to ewidentnie dtres, co z praca, czy soe dowiedza, teraz z tym domem, czy kredyt dadza itd. Ja na sloncu nie moge przez te zaslabniecia, przegrzewanie organizmu niewskazane w mojej sytuacji. Martucha trzymam kciuki zebys jednak nie dostala @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Laurkachmurka ale my tez nie powinnismy do tego tak podchodzic...ja tez nie jestem idealna i od czasu, jak tutaj jestem, to tez pewnie niektore mialyby jakies "ale" albo jak opisywalam niedawno moja sytuacje z M, to wiem ze kazda z Was miala cos jeszcze na mysli, zeby cos wprost napisac, ale tego nie napisala. Oczywiscie pretensji zadnych nie mam:) Kiedys chyba mialam delikatne starcie z Marta i wszystko wrocilo do normy:) Mozna? Mozna:) Mamy siebie w znajomych na fejsie, przeciez Pesteczka tez tam jest...I wystarczyla jakas wymiana zdan, a nie mozemy przez to kogos od razu skreslac. Pestka jest wybuchowa, ale zauwazmy, ze jest to forum i w sumie to kazda z nas moglaby miec starcie z takim chamem gosciem...A jakby spadlo to np. na Martuche albo na mnie i ja, czy ona nasmarowalabym ze 2 strony obelg? Czy NAM zwrocilybyscie uwage tak, jak Pesteczce? Pewnie staneloby na tym, ze pisalybyscie, ze to prowokacja i tyle, a zadna od razu nie pisalaby, zeby ktos wynosil sie, bo przez 2 strony ktos pokazal swoje prawdziwe oblicze, gdy zlosci sie. Laurkachmurka moze wzielam ja teraz w obrone, a to tylko dlatego, ze tez mialam w realu wsrod znajomych osoby, ktore byly specyficzne, a jak doszlo do jakichs sytuacji, to okazywaly sie najfajniejsze i najlepsze, bo umialy pomoc i doradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co...tak sobie teraz mysle i moze nie kazda moze ze mna sie zgodzic, ale ja Pesteczce daje szanse ogarnac sie. Mi nie przeszkadza, ze z nami piszez, ale Pesteczko jak czytasz, to co piszemy teraz to moim zdaniem dziewczyny mialy niedawno racje z tym, ze o sobie ciagle piszesz i o swoich problemach (kazdy je ma), ale chodzi glownie o to, ze nie mozna byc jakims egoistycznym w stosunku do tej drugiej osoby i skoro piszemy miedzy soba o roznych rzeczach, to zainteresujmy tez sie bliznim:) Nie piszmy tylko o sobie. A to ze jestes wybuchowa, to juz kiedys napisalam Ci zebys to jakos odreagowala. Pisalas, ze siedzisz w domu, to jak cie czesto nosi albo na forum ktos Cie wkurza, to zamknij forum i odejdz na chwile, uspokoj sie. Jezeli jestes, a pewnie jestes nerwowa tez w realu, to pomysl koniecznie o jakims aerobiku, silowni albo w domu pocwicz i odreaguj...pomoze Ci...A jak ktoras zwraca Ci uwage, a Ty tak reagujesz tzn, ze jednak masz troche problem z krytyka. Nie raz ludzie z krytyka maja racje, a innym nie, ale czy maja racje, czy nie - przemysly o co im chodzi i nie reagujmy tak nerwowo. A inna sprawa, to nie potrafilabym, jak niektore z Was napisac do kogos, zeby odczepil sie od forum itp. Juz nie chce sie rozwijac, bo znowu masakra jakas wyjdzie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Pesteczko pozdrawiam cię ze szklanką zimnego mleka :D Co miałaś na obiad dziś coś zdrowego czy fast food?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Ale skaczą koło ciebie pestka boją się że wybuchniesz chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta tez trzymam kciuki:) Moze sie uda. Warto miec nadzieje. Rybcia wczoraj na grillu dowiedzialam sie, ze mojej kolezanki tesciowie wzieli kredyt we frankach z 7 lat temu na dom. I jak na poczatku splata wynosila po ponad 600zl, tak teraz obecnie placa ponad 1300zl:/ Ja osobiscie boje sie bawic w jakies duze kredyty. Sama mam kredyt studencki, ale wzielam go tylko na 2 lata i nie bede na pewno go przedluzac. Niby oprocentowanie jest bardzo male, ale miec na starcie kredyt po studiach, to nie jest dobrze. Co prawda moi rodzice beda go splacac, ale nie chce rodzicow obciazac wiekszym kredytem. Rybcia a budujecie swoj dom od podstaw, czy kupujecie dom od kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka nie odpisuj. Jak bedziesz odpisywac, to bedzie gorzej. To jest jakis zakompleksiony czlowiek. Zauwazcie, ze napisalam, ze nie bede juz rozwijac sie, bo WYJDZIE MASAKRA, to kuzwa odezwala sie ta gnida :D Po zlosci?? Oczywiscie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska wybacz ale to nie w moim zwyczaju chować głowę w piasek, mam swoje zasady i prędzej umrę niż się ich wyrzeknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Pesteczka cały dzień zaglądała na topik i czekała aż znajdzie jakiegoś powiernika i znalazła :D teraz obrosła w siły teraz to dopiero będzie szczekać. Tajska trzeba było nie zaczynać jak to mówią : nie ruszaj gówna niech nie śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczko ja tez nigdy nie przestaje walczyc i nawet jak ktos mi wmawia totalne glupoty, to przewaznie mam zawsze ostatnie slowo. Ale zycie nauczylo mnie tez, ze nie warto wkurzac sie na pierdoly, a tutaj zalatuje kiczem i prowokacja, bo ten ktos robi to specjalnie. Po co? Nie wiem. I dlatego napisalam, zebys odpuscila, bo im bardziej bedziesz odpisywac tym bedzie gorzej i znowu iles strony wyjete z zyciorysu naszego tematu. Wiem, ze jestes zawzieta, uparta i nerwowa, ale trzeba wyluzowac i zaczac sie smiac z tego goscia. Odpusc i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie , nie bylo mnie byłam w mc donaldzie na śniadaniu pomyliłaś się gnido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Bardzo nie smaczne w tej sieci śniadania podają musisz to nadrobić idzie na sutą kolację do pobliskiego fast foodu :D pozdrawiam cię serdecznie ja ciebie od gnid wyzywać nie będę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska niestety bez kredytu nie ma wyjscia, z rodzicami nie mamy mozliwosci mieszkac, poza tym bysmy sie.pozabijali, a placic 1500 miesiecznie obcym i pytac sie o kazdy wbity gwozdz to juz nie idzie dluzej wytrzzymac, a teraz domy sa na prawde niewiele drozsze od mieszkan, to jest dom od developera, dopiero co wybudowany. Ajjj cala rodzina sie w nim zakochala :) niestety wiem ze bez pomocy mojej mamy nie damy rady, glupio mi strasznie ze nam tyle pomoze ale z drugiej strony wiem ze moze sobie pozwolic na jakas pomoc. Ciagle mysle jak jej sie odwdzieczyc za wszystko Pestka to nie jest chowanie glowy w piasek tylko uszanowanie prosb innych na tym forum, chcemy tu spokoj. Nie po to ten temat byl zakladany zeby czytac durne klotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×