Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość ma7usia
Madalena84 -> a jak tam u Ciebie? testowalas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Goalka dzięki bardzo... :* Pesteczka nie wygłupiaj się zastanów sie co dla ciebie lepsze. Musisz sobie plan dzialania ustalic. A może jak z bylym sie zejdziecie to raz dwa bedzie i dzidzia i ślub itp? ;) wiesz jak to jest. Ma7usia ciężko stwierdzic... jakie długie masz cykle?? wydaje mi się ze moze być bezowulacyjny lub jesteś jeszcze przed owu (zależy jakie masz długie cykle) bo ta szyjka mi sie nie podoba i dzisiejszy spadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
siedze w pracy i poczułam dziwne ukłucie w brzuchu pod pękiem zaraz jeszcze raz i jeszcze a to dzidziuś kopie;) ale fajne uczucie;) wogole mam wrazenie ze się dziś dużo rusza bo czuje jakby mi sioe kołowrotek kręcił w pod pępkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7usia
martucha020290 -> cykl powinien trwać 34 dni. Jeśli chodzi o szyjkę macicy, to nie wiem czy dobrze określiłam, bo dopiero się uczę, ale dziś to normalnie czuję, jakby była tak bardzo mocno otwarta, a wczoraj na pewno była twarda i zamknięta. Być może jest to cykl bez owulacji, bo przez ostatni rok niestety owulacji też nie miałam :( w lipcu pójdę na monitoring, bo bez tego chyba nie da rady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha do wczoraj to ja miałam plan działania. Dzisiaj nie mam nic. Prędzej bym się diabła i końca świata spodziewała niż że on się odezwie. Zobaczymy na razie to musisz przyjechać i się okreśić. Ja mu już zapowiedziałam że wolne mamv tylko wieczory i weeekendy, sory winetou mi za urlop ne płacą. 15 ty sierpnia wypada w piątek to nawet nie ma długiego weekendu. Laurka hehe to musi być fajne uczucie co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Cudowne;);) Pestka a byul jakiś konkretny problem rozstania oprócz tego ze wyjechal po prostu? twój nowy facet wie ze się odezwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Jak by co to tych waszych temperaturka i tak dalej nie komentuje tylko czytam z podziwem bo ja to w ogole nie odrozniam co i jak z mierzeniem temperatury, czarna magia dla mnie :P Ale cztam może się coś na stare lata nauczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Ma7usia no najlepiej... powinien byc widoczny skok na wykresie a widzę że u ciebie tak sie coś waha ta tempka. A u lekarza bylas z tym?? bralas cos na pobudzenie owulki?? sama o to nie pytalam gina a innych pouczam :p tajska no dlatego mówie ze ten cykl taki testowy. Pójdę jeszcze za parę dni i moze cos zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka nie było konkretnego powodu. On jest po rozwodzie, ma 13 lat letnią córkę, i co się rzadko zdarza żona go zostawiłą i zaszła w ciąże z innym, i wszytsko się jakoś tak cięzko układało, duża odległość, córka, Ja nie chciałam też na chama walczyć, wpadłam w pracę po 22 godzinny dziennie i olałam temat. Potem się odezwał ale z kolei ja miałam doła, i mój obecny już się kręcił , a on się wtedy wycofał. Jakoś tak nam ciągle nie po drodze było jak to wczoraj napisał . NIe mój obecny nie wie, bo wczoraj znowu był po piwie, a wtedy to wolę nie gadać z nim, bo zaraz znów pierdolnie focha i wszystko wyolbrzymia. Zresztą piwo to u niego standard codzienny po pracy., tylko czasem tak do 1 w nocy jeszcze da się z nim pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha jak tam remont skończony ? kurdę ja u siebie też musze kogoś wziąść, też zrobić te futrynę i panele zmienić, bo jak na urwanej granicy, wstyd w ogóle kogoś w gości zaprosić :P Ostatnio kominiarz wchodzi bo przewody sprawdzał i pyta się czy grubsza impreza jakaś była, a ja mu mówię eeee nie dziecko tylko focha miało i pierdolnęło drzwiami że futryna wypadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Oj nie mogłabym mieć faceta który pije codziennie nawet 1 piwo !! dla mnie już odpada. nawet weekend w weekend to zdecydowanie za dużo! no to teraz decyzja należy do ciebie, tylko jak Martucha pisąła jeśli wrócicie do siebie to bez zbędnego "chodzenia" slub dzidziuś mieszkanie razem i wspólne zycie;) mam nadzieje ze chce mieć dzieci jeszcze mimo ze ma córke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
martucha nie wiem czy dobrze zrozumiałam o tych testach :) kreska kontrolna jest zawsze :) a testowej może nie byc a moze byc słabsza i to jest wynik negatywny,pozytyw bedzie jak dwie krechy beda takie same ,lub testowa bedzie ciemniejsza ;] a o ktorej robiłas testy bo jak jakos z rana to czasami tak jest ze trzeba powtarzac pod wieczor ;] a jak pojdziedz w dzien owulacji to lekarz bedzie widział pekający pecherzyk albo juz pekniety i taki płyn za macicą świadczący ze owu była :) tajska mysle ze jak martucha ma wszystkie wyniki ok to lekarz jej tak odrazu nie da clo .bo to nie sa witaminy przecież. martucha ja w jednym cyklu tez tak miałam że lekarka nie widziała żadnego dominujacego pecherzyka,a dwa dni poźniej było juz ciałko żółte i po owulacji, czasami pecherzyk sie gdzies schowa :) laurka fajnie że dzidzuś *****iwy :):* miłego dzionka :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha020290 -> Tak, byłam w kwietniu u prof. Wołczyńskiego, znany od niepłodności. Od kwietnia biorę Glucophage (metformina). W lipcu miałam iśc po clo, ale myślałam, że popróbuję 2-3 cykle i wtedy jak coś wezmę wspomagacze. Strasznie martwią mnie te moje cykle, z poprzednim też było coś nie tak :/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tak chce, i do tego bliźniaki hehe, i u niego w rodzinie w ogóle jest dużo bliźniaków. Więc może być ciekawie. ;) Zobaczymy jak przyjedzie w sierpniu to ja chcę postawić wszystko na otwarte karty , albo się określamy i jesteśmy razem, albo nie robimy farsy. Bo to nie ma sensu, on skończył 40 lat ja mam 34 nie będziemy precież na randki za rączkę chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowka
Moja sytuacja wyglada tak. Bylo to w 22 dniu cyklu, w ogole wuykluczylam ze jest mozliwosc ciazy przy moich cyklach 26-28 dniowych. Chyba na palcach jednej reki moglabym policzyc jak zdarzylo mi sie miec cykl dluzszy o pare dni. Teraz 3 dzien opoznienia okresu, ale w sumie dopiero 9 dni od tego dnia. Test dzisiaj rano negatywny. Ale czy nie za wczesnie? Objawy: to co zauwazylam bardzo szybko to pragnienie picia wody , ja ktora sie z tym zawsze ociaga, tutaj nagle sama zaczelam duzo jej pic i siegac po buetlke wody, do tego dochodzi zmeczenie, ziewam w cigu dnia, no i wlasciwie od okolo tygodnia zbiera mi sie na @ i jakos nie przychodzi. Codzinnie mysle ze to juz dzisiaj dostane @ bo mam typowe objawy na nia, ale nie ma. czasem nawet czuje jakby cos juz mi lecialo ale sprawdzam i nic. Sluzu zadengo nie mam tez ani bialego ani zadnego innego przynajmniej na zewnatrz. Brzuch mam nadety, jakby sie zbieralo na @ albo jakbym juz byla conajmniej w 3 mc. Piersi raczej normalne, chociaz trudno powiedziec bo jestem po operacji i nie mam takiego czucia jak kiedys . Pytanie 1. Czy w ogole mozliwa jest ciaza w 22 dniu cyklu 2. Kiedy w takim razie test moze pokazac prawidlowy wynik. Nie ukrywam ze teraz jak zaczelam o tym myslec to bardzo bym chciala tej ciazy, no ale te objawy na okres sprawiaja ze nie chce sobie robic nie potzrebnej nadziei. Co sadzicie? Bardzo bym chciala dolaczyc do lutowek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Po 9 dniach w sumie test powinien wyjść , i to po terminie @ ale w zyciu różnie bywa, a robiłaś jeden test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa jedne wczoraj wieczorem i jeden dzisiaj rano ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Pestka wiem, ze wspomnienia wrocily, ale postaw sobie jedno podstawowe pytanie - ktory facet wg Ciebie jest najlepsza partia? Kiedys pisalas, ze Twoj obecny mieszka z rodzicami i nie bardzo wie, kiedy wprowadzic sie i taki dosyc nieokreslony jest. Wiem, ze chcesz stabilnosci, ale domyslalam sie, ze obecny partner tez ma swoje lata, wiec kurcze nie rozumiem dlaczego nie mozecie od razu zamieszkac? Wiem, ze mozna w tej chwili mnie sie czepiac dlaczego nie mieszkam ze swoim M, ale ja studiuje, a Wy macie zycie jako tako ulozone i macie swoje zaplecze i dobry start, zeby zalozyc rodzine- my, a bardziej JA nie mam, bo przeciez pracowalam do maja:/ Po drugie Twoj eks- facet nagle znika (moze Ty znasz powody znikniecia, a my nie bedziemy zaglebiac sie w Twoje zycie prywatne) i nagle ot tak pojawia sie i oczekuje od razu wiekszej milosci (nie podejrzane to jest?). Ludzie nawet przez rok czasu zmieniaja sie. Skad wiesz, czy znowu nie zniknie? Albo skad wiesz, ze nie zniknie akurat w takim momencie, kiedy bedziesz w ciazy i bedziesz snula plany, co dalej? Przed problemami nie ucieka sie tylko robi sie wszystko, zeby zniknely. Wiem, ze chcesz poukladac swoje zycie, zajsc w ciaze i miec fajnego faceta, ale pamietaj, ze nic na sile i skoro sadzisz, ze jeden, jak i drugi maja jakies wady, ktore przeszkadzaja Ci, to nie decyduj sie na zadnego tylko zyj swoim zyciem, a uwierz mi ze pojawi sie w koncu na horyzoncie ten jedyny. Poza tym, czy to ze odezwal sie eks to nie odezwalo sie przyzwyczajenie do niego albo oznacza to, ze swojego obecnego partnera w ogole nie kochasz, bo od razu zaczelas myslec o bylym? Moze jestem za mloda, zeby prawic kazania osobie po 30, ktora zapewne ma wieksze doswiadczenia niz moje, ale przemysl to, co napisalam. A jak masz problem to wez kartke i napisz plusy i minusy tego obecnego zwiazku i ewentualnie jakbys byla ze swoim eks. Poza tym wydaje mi sie, ze jeden jak i drugi powinien okreslic sie- czy mieszkac razem, czy nie...bo jak bedziecie mieszkac razem, to dzieci tez w koncu kiedys pojawia sie. Pytanie czy ktorys mysli powaznie nad zwiazkiem? Odpowiedzi na niektore pytania pewnie znasz sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka________26 lat______18 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______18 tc________03.12.2014 Goalka________________28 lat______16 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______12 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______11tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma7usia na Twoim miejscu poszlabym po to clo w lipcu. Zobacz u mnie- staram sie od stycznia. W lutym wyladowalam u ginekologa, w marcu dopiero usg kontrolne i recepta na leki, ktore biore od kwietnia...I pecherzyk pojawil sie dopiero w czerwcu. Bedziesz zwlekac, jak ja to tez dopiero po ilus miesiacach bedziesz miala efekty. Gdybym wiedziala, ze tak bedzie to poszlabym do gina juz w styczniu, ale pomyslalam, ze styczen jeszcze odpuszcze to w lutym pojde zapytac gina, jak chce sie starac, to czy musze jakies badania zrobic. I dobrze, ze poszlam w lutym, to od razu w marcu wiedzialam, co mi jest. W takich sytuacjach nie ma co zwlekac:) Marta masz cykle takie pokrecone, jak ja mialam, kiedy bralam tylko duphaston na wywolanie okresu albo luteine:D laurka ciesze sie razem z Toba:) Niebawem bedziesz opisywala swoje pierwsze porzadne kopniaki:) Pewnie Goalka tez:) Zycze Wam takich mocnych kopniakow:) brzoskwinko masz racje, ze clo to nie sa witaminy...zreszta nie bez powodu lekarze nie raz kaza brac po polowie tabletki, a nie cala, bo mozna przestylumowac cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska no właśnie obecny to taka pierdoła bez doświadczenia, do tego codziennie piwko po pracy , i w ogóle zlewa na wszystko , potrafi się parę dni nie odzywać i uważa to za normalne bo on pracuje. A Eks eks to inna bajka, taki gentlemen starej daty był , poukładany, konkretny , tylko życie to nie bajka. Ja nie chciałam do jego miasteczka pojechać, on ma zobowiązania, i sama bym mu po ryju dała jak by własną córkę olał. NIe jest prosto poskladać takie dwa odległe światy. Kurdę ale mnie ząb napieprza wzięłam dwa prochy i nie przechodzi zwariuje. Wydaje mi się że jak dwa testy negatywane ci wyszły to szansę są bliskie zeru, ale ja ekspertem nie jestem, a @ ci się spóźnia bo się nakręcasz że się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowka jest mozliwa ciaza w 22dc. Wystarczy, ze przesuna Ci sie dni plodne. Moj gin mowil, ze ma pacjentki, ktore maja cykle jak w zegarku 28dni, a owulacje maja dopiero w 18/19dc- wiec wszystko mozliwe. ALE- robilas dwa testy i kazdy negatywny, wiec ciazy nie ma. Ewentualnie poczekaj gora do tyg czasu i zrob jeszcze raz test i jak wyjdzie znowu negatywny, to widocznie masz opoznienie. Ja tez nie mam uplawow przed @ i mam wzdety brzuch oraz posiadam cala mase innych objawow, ktore mozna podpasowac pod ciaze i nigdy nie bylam w ciazy (chyba, ze o czyms nie wiem). U mnie kiedys cykl trwal prawie 60 dni i w ciazy nie bylam..testy wychodzily negatywne, a ja glupia poszlam robic bete, bo myslalam, ze w ciazy jestem, a nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka to sama widzisz, jak to jest...Obecny nie widzi problemu w tym, zeby nie odzywac sie po pare dni, a do tego piwko...To jakbym widziala takiego robotnika budowlanego, ktory na budowie albo po pracy zlopie browara. Wiadomo nie wiemy, jak jest u Ciebie i tylko Ty to wiesz najlepiej. A jak eks nagle sobie przypomnial o Tobie, to tez nie badz taka ciepla klucha, ze jakikolwiek facet bedzie traktowac Cie jak bezpieczna przystan, do ktorej zawsze moze wrocic. Nawet jezeli myslisz, zeby z nim sprobowac, to ja bym wziela go na okres probny, bo dziwne ze nagle sobie przypomnial... A w ogole to jakis czas temu rowniez moj eks odezwal sie na fejsie :D Wiecie co napisal? Ze zostal ojcem...to mu pogratulowalam, ze w koncu bo byl pare lat po slubie, a wiedzialam, ze tylko jego zona chciala dziecko, a on w ogole. Wg niego dziecko to jest gorsze niz kredyt na 25 lat - tak mi powiedzial juz w trakcie swojego malzenstwa. Ehhh faceci....:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena84 testowalas? w ogole co u kikutelka i reszty?? papi zyjesz?? Dziewczyny odezwijscie sie w wolnej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska no dokładnie mój pracuje fizycznie może nie na budowie ale przy wykończeniach wnętrz. Ale schemat dokładnie ten sam . Mój eks na razie z takich poważniejszych żaden nie ma dzieci wiec nie mam czego gratulować. Eks numer dwa ktory po pol roku wybierał imiona dla dzieci , heh jest już po slubie 6 lat i dzieci nie planują, bo ona nie chce, zreszta żyją na odłeglość on za granicą ona w kraju,taki bardziej układ ja mam obraczke i moge sie pochwalic kolezanka a ja mam obraczke i mamusia i tatus są szczesliwi ze syn się ustatkował maja po 42 lata teraz wiec juz razcej nie groza im dzieci i moje gratulacje. :P A eks numer jeden niestety nie żyję , rak go zjadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska ty też zaraz testujesz :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
testuje w przyszlym tygodniu 10 lipca tzn 10 lipca wypada mi termin @ przy cyklach 28 dni. tylko mam problem, czy akurat taki bedzie termin, bo pisalam, ze ostatnie dwa moje cykle trwaly po 36 i 37 dni, a wczesniejsze 28 dni, jak w zegarku. nie wiem, czy odkad nie zaczelam brac CLO i metformax cykle mi sie nie wydluzyly przez to...ale zobaczymy, bo mialam tez troche stresow, wiec moze dlatego takie dlugie cykle mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
DObre :D http://dzieci.pl/gid,16721373,img,16721443,kat,1024259,title,Gadzety-ktorych-twoje-dziecko-nie-potrzebuje,galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowka
w takim razie pozostaje mi czekac na @. Szkoda ze do was nie dolacze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×