Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Cień jest , coś tam jest, ale przed okresem to różnie może być, po okresie moze jej nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja muszę uciekać . Może poczekaj do dnia @ i wtedy powtórz wtedy powinno być jasno to chyba już niedługo pisałaś nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka czekamy na wieści;):) najważniejsze czy wsyztsko ok;) a może płeć przy okazji;):):) dawaj wszystkie info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynovo
Tak tak, w weekend mam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
evelinka weź ty przeczytaj co ty za głupy piszesz co?!! że córeczka i córeczka,a jak synek to co,do kosza? puknij się mocno to może zmądrzejesz! zastanów sie co piszesz,dziewczyny się starają i nie mogą zajść w ciąże a ty takie pierdoły wypisujesz!!!! jezu co za idiotka! zaraz pewnie będzie na mnie nalot,ale każda z was w duchu przyzna mi racje. jakbyś pare lat starała się o tą ciążę,to byś tych dyrdymałów nie wypisywała.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
Cytrynovo jak dla mnie ta druga kreska jest, skoro testy juz po 7 dniach wynik powinny wskazywać to najwidoczniej u Ciebie to sie sprawdziło. Częściej zdarza sie fałszywy wynik negatywny, a Ty chyba pisalas że to juz kolejny test. Ciężko cos doradzic bo z jednej strony warto cierpliwie zaczekać ale z drugiej strony jeśli przy Twojej chorobie w przypadku ciąży powinna jak najszybciej iść do lekarza to ja bym zaczęła działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Siedzę w poczekalni. 12 kobiet przede mną w tym jakiś zabieg..także do 18 tu posiedzę jak nic . Dobrze ze wzięłam kasę - dziś obiad w postaci pączków niestety :( Wiecie co, ludzie są okropni. Przyszła młoda kobieta z facetem i weszła szybko do położonej. No to zaczęła jedna kobieta lamentowac że bezczelna. Polozna wyszła i mowi ze ona w ciąży i do szpitala musi szybko bo problem. A te babska dalej komentują że one muszą czekać. No koniec świata! Ludzie za grosz współczucia nie mają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Cytrynovo jest druga kreska wiec wyglada to na wczesna ciaze bo kreska jest blada. Za kazdym razem wychodzila Ci taka kreska?? Hmm...masz jeszcze 3/4 dni do terminu @? Poczekaj do 28dc i w tym dniu znowu zrob test. Jak znowu wyjdzie druga kreska nie wazne czy koloru intensywnego badz nie, to pojdziesz na bete zeby miec czarne na bialym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka przerąbane ja ide kwestia 5,10 min i wchodzę, nie umawia się do niej na godziny? u mnie lekarz przestrzega godzin, 15 min to max opóźnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka ale u mnie w szpitalu jest tak ze pierwszenstwo maja kobiety w ciazy a pozniej wchodza inne. Chyba ze nie ma ciezarnej to wchodza po kolei. Mozna powiedziec ze sa 2 kolejki. Nie dziwie sie ciezarowkom i tym co czekaja na wizyte do gin. Kazdy chce w koncu szybko zalatwic sprawe tym bardziej jak jest 12 kobiet. Moja rada? Posiedz troche a pozniej wejdz do rejestracji do kogos kto zalatwia pacjentow do gin i powiedz ze slabo sie czujesz...Bedzie szansa ze szybciej wejdziesz;) Trzeba sobie radzic w zyciu;P No chyba ze wszystkie to ciezarne?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez opoznienie to max 15/20 min bo to zalezy od przypadku. Poza tym ostatnio mialam sytuacje ze mialam wchodzic do gin a po mnie byla zapisana ciezarna i ja wchodzilam pierwsza bo wg godz jest i ciezarne nie musza czekac tylko przychodza na swoja godz. Trzymamy kciuki za Ciebie Ewelinko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynowo - jest druga kreska :) trzymam kciuki! Do endo- ginekologa się wybierz aby leki dobrał teraz. Będzie dobrze :) Ale tu ciężarówek dzisiaj. Tylko 3 bez;) Położona do mnie mowi: "one to chyba wsZystkie dzisiaj do nas przylazły" i się śmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
6 dzień bez pepsi hehe , wypiłam jedynie raz pół kubka coli zero . Przytachałam właśnie kolejny sok na spróbowanie z royall aplle , czarną porzeczkę z jabłkiem . Na alegro wychodza tanio ale sprzedają jeden smak , kurde 20 litrów jednego smaku to bez sens . Bo teraz są po 23 zeta za 5 litrów ale do przeżycia jeszcze . Evelinka współczuję takich kolejek , mnie by coś trafiło :P ja dlatego wolę wydać stówę i iść od ręki , zresztą podpasowała mi ta lekarka chyba pierwsza w życiu ginekolog która mi pasuje a zwiedziłam już mnóstwo gabinetów w sumie za każdym razem inny , to teraz już będę tu chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Pesteczka ja też ;) Eve;linka a nie możesz opójsc później? np. jak lekarka przyjmuje od 13 do 17 to tak po 16 żeby dopiero jechać skoro i tak masz czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynovo
Tajska, tak za każdym razem wychodzi taka kreska, robi się coraz bardziej widoczna, po czym blednie i na sam koniec widać taką mini bladą szerokości włosa dosłownie. Dziś pojawiła się jeszcze szybciej niż wczoraj i bardziej widoczna niż wczoraj, ale co z tego, że zbladła :/ dziwne, że i wczoraj i dzisiaj to samo się stało z testem. Dodam, że w poprzednim testowaniu na tym samym teście, ani na innych, nie było czegoś takiego. Nic się nie pojawiało mimo przemijających minut czy nawet godzin po teście. Z jednej strony kurcze no powoduje to uśmiech i wiadomo. Ale staram się nie podchodzić do tego jakbym miała nagle kalafior zamiast mózgu. Wiem, że jest bardzo wcześnie i np. może to być niewiem jakiś błąd testu... Termin @ to sobota/niedziela. Więc dokładnie tak, 3-4 dni. Evilinka dziękuję za dobre słowo i kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynovo
poprzednie testowanie=poprzedni cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Cytrynowo ja proponuje za 3 dni zrobić test ale nie płytkowy tylko np. te Pepino z Tesco, sa fajne i kreski z nich nie znikają jeśli jest ciaza, ja mam do dzisiejszego dnia test a robiłam go w marcu i kreski są idealne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynovo
właśnie myślałam, żeby zrobić wtedy już innej firmy. Kurcze to pepino jest bardziej czułe niż te moje testy, które miały 20mlU/ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kupiłam dzisiaj zarąbiste przepisy na pierogi, ale takie nietypowe , też ziemniaczane z piersią kurczaka, albo po góralsku z oscypkiem i kotlety zmłodej kapusty na przykład . Nawiedzilo mnie na naukę gotowania hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Cytrynowo tak są czulsze i nic z nich nie znika a kosztuje około 5zł w tesco polecam naprawdę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynovo
dzięki laurkachmurka! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
cytrynovo idz na bete :) bedziesz miec pewnośc ;p tajska to ile żują pleminiki zależy od tego jak twój facet się odżywia,jakie ma parametry nasienia,czy nie bierze za gorących kapieli,zależy tez od twojego śluzu i od wielu wielu innych czynników . kinias luteina i ten duphostan czy jakoś tak to jest to samo.tylko luteina to naturalny progesteron a to drugie to sztuczny. laurka jednak córa :) gratki :*** evilinka pisz co tam u ciebie mieszka :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Cytrynovo jak testy z tesco sa lepsze, to zobacz na nich, co wyjdzie. co zbawi Cie 5 zl?:) kto by pomyslal, ze w tesco sa testy i jeszcze takie dobre! u mnie w miescie jest jedno tesco, to czesto towar jest przeterminowany i panuje ogolny burdel:/ ale np jak bylam ju z w takim duzym tesco to elegancja i wszystko jest. brzoskwinko tez slyszalam o tym ale ogolnie zastanawialam sie ile moga zyc...moj M to dobrze sie odzywia. nie pije, niepali, je o okresloncyh porach i zawsze posilki w takich samych ilosciach, a do tego zdrowe. nie objada sie fast-foodami...zobaczymy, jakie ma zolnierzyki:) brzoskwinko pisz co u Ciebie slychac? jak sie czujesz?? rzadko teraz zagladasz i nie wiadomo, czy Ty zyjesz, czy leniuchujesz;) jak remont? Ewelinko czekamy, czekamy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny doradzcie mi. 23 powinna dostac okres, nie przyszedl wiec 26.06 zrobilam test, druga kreska bledsza. 28 poszlam na bete, 580. Z OM wynika ze jest to 5 tydzien i 5 dzien ciazy. Kiedy najwczesniej isc do lekarza zeby bylo juz cos widac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu poczekaj jeszcze ze 2 tygodnie pójdziesz wtedy będzie serduszko juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu na usg lekarz zobaczy pęcherzyk ciążowy jak beta bedzie powyżej 1500,a serducho to tak 7/8 tydzien :) tajska nie robimy remontu :) to martucha robi remont chyba :) u nas budowa :) czuje sie dobrze :) dokucza mi tylko żołądek i najcześciej własnie od południa do wieczora ale poza tym to naprawde na nic nie moge narzekac.nie myslałam że tak dobrze bede znosic ciąze :) nastawiałam sie na wymioty,mdłości itp a tu spokój,czasami tylko zabolą plecy albo brzuch. i co najlepsze ciągle mam ochote na sex,aż moj mąz się dziwi,czasami nawet mówi że wcześniej to bywało ze nie mógl mnie namówic a teraz to nawet i dwa razy dziennie codziennie moge :) a rzadko jestem bo mam na wakacjach 9 letnia dziewczynke i nie mam kiedy.uwierz ze chciałabym sobie pospac w dzień albo poleżec :) teraz mam troche wolnego bo mąż wrócił i gra z nią w piłkę :):* a ty kiedy tesujesz ?:) bedziej kolejną cieżarówką :) wgl dziewczyny jak sobie tak czasami mysle o tych moich staraniach,że tak mi się dłużył ten czas i wgl. 14 cykli czekałam na moją kruszynę,nie licze tego że przed pojściem do lekarza od ślubu nie uważaliśmy i kochaliśmy sie cały cykl ,a jak patrze na mała to mysle że to i tak nie dużo,jej rodzice czekali na nią 10 lat.to kupa czasu.musiało byc im bardzo ciezko,bo tez duzo przeszli,porod martwego dzidziusia,poronienie,potem lekarz dawał cioci leki które miały jej niby pomóc a tak naprawde hamowały owulacje. ale doczekali się swojego małego cudu :) i mała jest cudowana :) chociaż czasami zbyt ciekawska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7usia
Hej. Dziewczyny, czy możecie mi powiedzieć czy żyłki na piersiach i dekolcie zawsze przed okresem robią się takie widoczne? Nigdy nie zwracałam na to uwagi, a dziś mąż zapytał, co mi tak żyły powychodziły hehe a jestem tydzień przed @ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
No ja tez tak mialam wlasnie blada a teraz juz mam dwie piekne i na podtrzymaniu jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynovo idz na tsh , mi wynik niezle poszedl do gory i hashi pokazalo rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
hej dziewczyny! Cytrynowo dla mnie kreska to kreska wiec pozytyw:) Evilinka no co sie z toba dzieje?:) czekamy i czekamy:) Pesteczka dobrze ci idzie z ta cola, trzymaj tak dalej. co do kolejek to u mnie tez jest na godziny i jest punktualnie, czasem nawet uda mi sie przed czasem wejsc. ale sa przychodnie gdzie nie wprowadzily takiego systemu, trzeba odstac swoje a czlowieka szlag trafia jak co chwile ktos pyta czy moze tylko na sekundke bez kolejki a pozniej siedzi pol godziny. coz zrobic. jesli evilinka chwali sobie lekarza to i tak bym go nie zmieniala nawet jakbym miala odstac swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×